Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange promuje przenośność w prepaidzie

Orange promuje przenośność w prepaidzie

WitekT 15 Stycznia 2010 12:48

0 0
Orange rozpoczyna promowanie przenoszenia numerów na kartę. Każdy, kto przyjdzie ze swoim numerem, dostanie 120 zł w prezencie - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

120 zł zostanie przyznane w postaci gratisowych 10 zł na konto promocyjne do 12 kolejnych doładowań za 25 zł lub więcej. Bonus można wykorzystać na połączenia do Orange i na stacjonarne, wiadomości do Orange i transfer danych.

Zobacz: regulamin konta promocyjnego (plik .pdf; 92 kB).



Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 111
  • 0

    92.  2010-01-17 13:13:21

    @91 jeżeli jest tak jak mówisz to promocja Orange zła nie jest, przynajmniej patrząc pod kątek podejścia do klienta.

  • 0

    93. ~Jack  2010-01-17 18:19:15  host: 77-255-255-198.adsl.inetia.pl

    Nie kumam przecież tutaj też jest tylko po sieci Orange... Zresztą w Erze jak piszą na swojej stronie jest na ilość doładowań czyli w sumie mogę doładować lub nie, mój wybór. Ale jednak 200 to nie 120 a z telefonu się korzysta więc doładowaniem bym się nie martwił.

  • 0

    94. ~ziomek13  2010-01-17 20:08:24  host: addj36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szkoda słów;to są kpiny najdelikatniej mówiąc; do wykorzystania w orange.." całe zycie to czytam i przestało mnie to juz smieszyc; bedzie lepiej jak nie napisze nic wiecej bo post bylby usuniety

  • 0

    95.  2010-01-17 20:29:52

    Jack (93) - Nie jest również do sieci stacjonarnych. A w Orange jest inaczej? Przecież też możesz doładować lub nie i skorzystać z bonusu lub nie skorzystać. :-/

  • 0

    96. ~  2010-01-17 21:35:47  host: chaos.tpnet.pl

    @93. Jack, przecież jest wyraźnie napisane na stronie Ery, że 200zł możesz zdobyć przez rok. A jeżeli jeszcze masz jakieś wątpliwości to zajrzyj do regulaminu punkt 7: "Promocyjne doładowania złotówkami do sieci Era są dostępne dla Użytkowników na warunkach określonych w niniejszym dokumencie w okresie 12 miesięcy od daty wykonania pierwszego połączenia.(...)".

  • 0

    97. ~  2010-01-17 21:43:29  host: chaos.tpnet.pl

    @90. W Erze aby zdobyć te bonusowe 200 zł należy doładować 21 razy czyli wydać co najmniej 525zł! Pierwsze doładowanie nie otrzymuje bonusu. Także aby w roku otrzymać tyle co daje Orange należy doładować 13 razy za co najmniej 25zł. Jeden raz więcej niż w Orange.

  • 0

    98.  2010-01-18 10:59:08

    To zależy jak często doładowuje się konto. To, że w Erze trzeba doładować o jeden raz więcej nie oznacza, że gorzej się na tym wychodzi, pamiętajcie o podwojeniach. Jeśli trafiacie w podwójne doładowanie to za 25 otrzymujecie 25 zł bonusu w ramach podwójnego i jeszcze 10 za przeniesienie numeru, a przecież bonusów w Tak-taku w ciągu jednego roku jest mnóstwo.

  • 0

    99.  2010-01-18 11:05:34

    forumiak (98) - A Wiesz / zastanawiałeś się ile trzeba najpierw wydać w Tak Tak'u, żeby skorzystać z tych bonusowych 200 zł + jeszcze z podwójnego doładowania?

  • 0

    100. ~Adam  2010-01-18 11:38:28  host: csknet-85-31-247-211.csk.pl

    Dla Idei juz podziękowałem raz na zawsze za jej praktyki. Naiwni niech siedzą dalej tam

  • 0

    101. ~  2010-01-18 12:51:04  host: dfm206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jojo nie bardzo rozumiem o czym mówisz? No ile musisz wydać? Tyle, co na doładowanie! Jak trafisz na podwójne, to w połączeniu z tą gratisową dyszką przy doładowaniu i 10% jeśli doładujesz on-line to koszty spadają ci o połowę!

  • 0

    102. ~tomasz  2010-01-18 13:00:35  host: doy70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi sie podoba, co raz bardziej opłacalny robi sie nog chociażby - nie dość ze dają te 120 zł to i działaja minuty za minuty.

  • 0

    103.  2010-01-18 13:49:43

    101 - W Erze Tak Tak musisz na to wydać przynajmniej 562,5 zł przez rok. Nie każdego stać na taki wydatek. Inną ważną kwestią jest też to, że promocja z bonusem 200 zł jest skonstruowana tak, iż musisz doładować konto 20 razy w ciągu pierwszego roku od aktywacji startera. Co wtedy gdy, ktoś doładuje sobie konto 4 razy po 50 zł - czy też dostanie 200 zł bonusu? Kolejna sprawa to rozliczanie (cennikowe i to tylko do własnej sieci). W najlepszym wypadku będzie to 16 gr (przy założeniu, że skorzystasz akurat z taryfy "Happy" z maksymalnym podwójnym doładowaniem). Także w ofercie Ery Tak Tak też jest pełno kruczków.

  • 0

    104.  2010-01-18 13:55:46

    Ad. 103 - 14 gr. Zapomniałem o 10% przez Internet. ;-)

  • 0

    105. ~oferTa  2010-01-18 14:35:26  host: 212.160.239.131

    Porażająca zachęta... kupili mnie i moją Emporię:) Pozwólcie, że wbiję się na początek tej kolejki, bo tak bardzo nie mogę doczekać się pre-paid ofermy Orange.

  • 0

    106. ~  2010-01-19 16:41:56  host: cou72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mi sie to podoba - nowe promocje w orange sa średnio raz w miesiącu... na początku roku przecież wprowadzili minuty za minuty... a teraz to doładowanie za 40 z gratisem

  • 0

    107.  2010-01-20 17:54:16

    @103, 16gr po podwójnych za minutę osiąga się w TT HOT po podwójnych doładowaniach. Promocja Orange to kopia oferty za przeniesienie w TT. Tylko, że ładujący Tak Taka częściej i mniejszymi kwotami zdobędą znacznie wyższy bonus. Poza tym, w Erze co chwilę są podwójne doładowania- przy jednorazowym nawet skorzystaniu z promocji można otrzymać bonus większy, niż za przeniesienie do Orange czy do PF. Plus oczywiście za doładowania przez stronę opa zawsze dostaje się 10% więcej.

  • 0

    108.  2010-01-20 20:46:09

    pablo_79 (107) - A dokładnie 14 gr (już liczę poprzez doładowanie ze strony Ery) ale TYLKO z podwójnego doładowania (o ile w ogóle ktoś najpierw z niego skorzysta i jest w taryfie Hot)! Bonus jest rozliczany cały czas cennikowo po 29 gr (na bonus nie obowiązuje 10% zniżki za doładowanie przez Internet). To nie kopia, a jeżeli już to lepsza od oryginału. W Tak Tak'u bonus nie obowiązuje na połączenia z numerami stacjonarnymi w pre-paidach Orange obowiązuje. Czy większy i lepszy bonus to bym nie powiedział. W Play Fresh PRZY JEDNORAZOWYM skorzystaniu za maksymalnie 40 zł masz 105 zł do wszystkich do wykorzystania od razu. W Erze Tak Tak za 175 zł masz 150 zł (+ 10% = 165) + 20 zł (tylko do Ery rozliczane cennikowo).

  • 0

    109. ~adek  2010-01-21 10:47:26  host: cmo1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jojo, jesteś pewien, że w Play Fresh po doładowaniu konta za 40zł numeru świeżo przeniesionego z innej sieci automatycznie dostaje się 105zł do wszystkich i na wszystkie usługi ? Skąd masz takie informacje ? A druga sprawa to pomyliły Ci się regulaminy, bo tak się składa, że przenosiłem 2 lata temu numer z Samych Swoich do Orange i dostałem 40zł bonusowych środków, bo drobnym druczkiem napisali, że po roku promocja się kończy. Także nie masz racji, że w Erze jest rok czasu na wykorzystanie bonusów, a w Orange kiedy się chce. Ze stacjonarnymi to nie wiem, bo nie sprawdzałem.

  • 0

    110.  2010-01-21 14:05:56

    adek - Oczywiście, że tak. Wystarczy dokonać MNP na starter za 30 zł i doładować konto za 10 zł, aby zaraz po aktywacji numeru w sieci Play otrzymać drugi 30 zł z promocji "2x więcej na starterze", 15 zł (50%) z promocji "Bonus na start" i przez 3 miesiące łącznie 60 zł z przeniesienie numeru (po 2o zł w każdym z 3 miesięcy). Wszystko to ważne jest minimum 3 miesiące + oczywiście te 40 zł, które ważne są rok.

  • 0

    111.  2010-01-21 14:11:23

    adek - pablo_79 chciał pokazać, że nawet JEDNORAZOWE skorzystanie z podwójnego doładowania w Tak Tak'u jest korzystniejsze niż bonus za przeniesienie w Play Fresh. "Także nie masz racji, że w Erze jest rok czasu na wykorzystanie bonusów, a w Orange kiedy się chce." - A gdzie ja coś takiego napisałem?

Dodaj swoją opinię