Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange promuje doładowania z mPotworem

Orange promuje doładowania z mPotworem

WitekT 21 Października 2013 15:55

7 4
Dziś ruszyła dwutygodniowa promocja doładowań robionych za pomocą aplikacji mPotwór. Przy zasileniu konta za 5 lub 10 zł, drugie tyle dostaje się jako bonus.

Z oferty możecie skorzystać raz na 3 dni. Płatność wykonuje się w systemie MasterCard Mobile, czyli pieniądze są pobierane bezpośrednio z karty płatniczej użytkownika, a transakcję zatwierdzaca się kodem CVC2/CVV2. Aplikacja dostępna jest na smartfony z systemem Android, iOS i Windows Phone.

Zobacz: regulamin promocji



Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: mpotwór | orange

w sumie: 30
  • 0

    11.  2013-10-21 17:48:49

    " Aplikację dostępna jest na...."

  • 0

    12.  2013-10-21 17:50:03

    PiotrM: poprawione, dzięki! :-)

  • 0

    13. ~Zasady promocji  2013-10-21 18:25:13  host: c176-50.icpnet.pl

    "...Organizator doda bonus kwotowy przy nst. doładowaniu:" ciekawe co znaczy skrót nst. ja zinterpretowałem, że przy następnym doładowaniu. Skoro doładowałeś i sprawdziłeś jak to działa w praktyce to zakładam, że to prawda, a nie podpucha ;)

  • 0

    14. ~nst.  2013-10-21 18:49:49  host: c176-50.icpnet.pl

    podają też w poprzedniej promocji, a nie znam takiego skrótu, więc nie wiem co autor miał na myśli. Zinterpretowałem ten skrót na podstawie zapisu "...to nazwa promocji doładowań umożliwiająca użytkownikom korzystającym z aplikacji mPotwór (?Użytkownicy?) uzyskanie dodatkowych środków przyznanych za dwukrotne doładowanie konta (?Bonus?) w ciągu tego samego dnia." Jak wól jest napisane, że korzystając z tej aplikacji dostanę dodatkowe środki za dwukrotne doładowanie konta w ten sam dzień. Ich specjalista od regulaminów bije na głowę tego, który pracuje w Play, a do dzisiaj sądziłem, że ten z Play jest niepokonany ;)

  • 0

    15. ~Ryszard  2013-10-21 18:59:32  host: public-gprs386586.centertel.pl

    Nowa akcja z Orange! Doładuj telefon raz za 5 lub 10 zł... ... a otrzymasz 100% gratis.

  • 0

    16.  2013-10-21 19:05:34

    13: "nst." oznacza "następującym".

  • 0

    17. ~dan7  2013-10-21 19:17:05  host: n09-10-01.opera-mini.net

    Nie wiem skąd macie te wpisy bo w regulaminie z telepolis nic takiego nie jest napisane. Ostatnio jak doładowywałem to za 10zł to zaraz dostałem doładowanie 10zł na konto główne.

  • 0

    18. ~hmm  2013-10-21 19:20:30  host: c176-50.icpnet.pl

    @16 możesz mi podać wiarygodne źródło dla tłumaczenia tego skrótu? W słowniku ortograficznym PWN go nie znajduję, również go nie kojarzę, abym miał z nim wcześniej do czynienia, no poza podobnym ndst. ;> więc zalatuje mi to radosną twórczością autora regulaminu.

  • 0

    19.  2013-10-21 19:21:35

    hmm: to nie jest podparte żadnym źródłem, tylko własną dedukcją. :-)

  • 0

    20. ~do dan7  2013-10-21 19:29:12  host: c176-50.icpnet.pl

    w Regulaminie z Telepolis akapit powyżej punktu "Jak skorzystać z promocji" masz zapis tłumaczący co to jest Promocja ?mPotwór rozdaje bonusy w Orange? i tam jest ten fragment o dwukrotnym doładowaniu. Warto zwrócić uwagę, że według tytułu w tym samym Regulaminie to ta promocja nazywa się inaczej, bo: "Regulamin promocji ?mPotwór czaruje bonusy z Orange?" Jakby nie patrzeć Regulamin napisany na kolanie, być może w czasie dużej przerwy w gimnazjum ;)

  • 0

    21. ~Ryszard  2013-10-21 19:32:17  host: public-gprs386586.centertel.pl

    Właśnie doładowałem konto mPotworem za 10 zł i na konto główne dostałem 10 + 10 = 20 zł. Po pierwszym doładowaniu dostaje się bonus, który zasila również konto główne.

  • 0

    22. ~dan7  2013-10-21 19:41:47  host: n09-10-01.opera-mini.net

    Właśnie dokładnie tak Ryszard

  • 0

    23. ~dan7  2013-10-21 19:44:51  host: n09-10-01.opera-mini.net

    Właśnie dokładnie tak Ryszard. Warto spróbować no nie.

  • 0

    24. ~Ryszard  2013-10-21 19:52:30  host: public-gprs386586.centertel.pl

    Do ~dan7 - oczywiście, że warto. Na pewno wykorzystam całą możliwość doładowań. Polecam wszystkim. Dobra PROMOCJA.

  • 0

    25. ~Ryszard  2013-10-21 19:58:53  host: public-gprs386586.centertel.pl

    Polecam tę promocję wszystkim. Tym bardziej, że bonus wpływa na konto główne.

  • 0

    26. ~hmm  2013-10-21 20:07:36  host: c176-50.icpnet.pl

    od @21 do @25 no to fajnie, że działa to na korzyść Klienta, co nie zmienia faktu, że regulamin zawiera błędy logiczne i formalne. Instalowanie softu na swoim telefonie oraz ujawnianie części swoich danych osobowych i danych karty powinno wiązać się z zaufaniem do danego podmiotu, a dla mnie jest to "obca" firma. Dodatkowo widząc, że piszą regulamin na kolanie i mają program o nazwie mPotwór to trudno mi to skojarzyć pozytywnie. Chyba, że liczą na skojarzenia z mBankiem ;) Być może innym razem zmienię swoją ocenę i zaufam "potworowi".

  • 0

    27. ~dan7  2013-10-21 20:57:13  host: n09-10-01.opera-mini.net

    @26 Po ostatniej edycji , po ostatnim doładowaniu,"odciąłem" kartę od konta mPotwór. Do tej pory nic się nie stało z moim kontem w banku.

  • 1

    28. ~Marek_Zawodnik  2013-10-22 07:38:02  host: 81.219.84.18

    Heheszki, ale słaba ta oferta. Ja w Erze mam 49 groszy do Play i 39 do reszty świata. Sms-y nielimitowane po 20 każdy, chyba że na 7252, to drożej.

  • 0

    29. ~rymi  2013-10-22 14:39:11  host: psyche.cst.tpsa.pl

    To ja wole ich promocję "Jesienny mPotwór" - regulamin https://upaid.pl/files/promotions/Regulamin_promocji_-jesienny_m Potwor.pdf ----> Zasil 3 razy telefon za 25, 40 lub 50, a otrzymasz bonus. 50+50+50 = czwarte doładowanie 50 zł gratis. Bonus doczepiamy do ostatnio doładowanego numeru.

  • 0

    30. ~  2013-10-25 16:05:55  host: n08-08-08.opera-mini.net

    mPotwór - doładowywał ktoś ? Jak to idzie ?

Dodaj swoją opinię