Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange promocyjnie obniża ceny połączen do Play

Orange promocyjnie obniża ceny połączen do Play

WitekT 2 Października 2009 22:16

0 0

Od dziś połączenia do Play i Cyfrowego Polsatu w taryfach biznesowych Orange kosztują tyle samo, co do Ery i Plusa. Niestety, tylko w ramach promocji - choć trwającej do odwołania.



Z promocji automatycznie korzystają abonenci Orange dla Firm, Nowy Orange dla Firm, Firma Mix oraz Nowa Firma Mix.




Przypomnijmy, że od 23. sierpnia do 23. listopada trwa promocja dla abonentów taryf prywatnych (w tym miksa), w ramach której połączenia do Cyfrowego Polsatu (niestety - nie do Play), kosztują tyle samo, co do Ery i Plusa.

Zobacz: regulamin promocji Taniej do Play i Cyfrowego Polsatu (plik .pdf; 20 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 54
  • 0

    35. ~  2009-10-03 11:56:37  host: host-89-231-110-211.warszawa.mm.pl

    Brawo dla orange. Inni nadal zdzierają z nas klientów.

  • 0

    36. ~  2009-10-03 11:57:22  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    Właśnie przeniosłem 3 numery z orange do PLAY dla firm. 380 minut do wszystkich i 2000 do Play i stacjonarnych za 61 PLN.PIEKNIE!!!

  • 0

    37. ~69  2009-10-03 11:57:23  host: 078088213152.walbrzych.vectranet.pl

    Jeszcze taka obniżka w pre-paid ORANGE oraz koniec z przepadaniem środków na koncie po 5 dniach i ponownie przeniosę dwa swoje numery z PLAY Fresh do Nowego Orange Go. Idea/Orange to była moja pierwsza sieć, do której ciągle mam sentyment, więc chętnie do niej wrócę, ale te dwie zmiany są koniecznością!!!

  • 0

    38. ~Gormar  2009-10-03 11:57:24  host: 217.96.62.235

    @33. to byłem ja :). @32. LOL. Może zrobią a może nie zrobią. A co do ostracyzmu W3 w stosunku do PLAY to najlepszym przykładem był moment, w którym pierwszy raz wprowadzili wyższą stawkę do P4 mimo, iż MTR wcale nie wzrósł. Jedynie pojawiła się asymetria po obniżce MTR do ok 40gr netto dla W3.

  • 0

    39. ~  2009-10-03 12:34:58  host: v01-10.opera-mini.net

    Szkoda płacić tym molochóm takiemu Orange czy Plus, ich oferty jak widać plują nam w twarz, dobrze że jest alternatywa Play albo wirtualny jak gg czy mbank.

  • 0

    40. ~p  2009-10-03 13:34:34  host: host-89-230-144-7.inowroclaw.mm.pl

    bravo dla orange niech teraz jeszcze zrobia 29groszy w orange pop i nowym orange go 29groszy do play na stale i bedzie ekstra oferty na karte w orange

  • 0

    41.  2009-10-03 13:49:15

    jojo - zwórciłęś łąskawie uwagę, zę mowa o biznesowej ofercie?

  • 0

    42.  2009-10-03 13:53:19

    35. - jakiej sieci jesteś kientem? Jakiej oferty używasz? Bo wydaje mi się, że pieprzysz...

  • 0

    43.  2009-10-03 13:54:43

    39. - następny co p... gada bez skłądu ;-)

  • 0

    44. ~alexxx  2009-10-03 14:11:39  host: pradnik1.gemini.net.pl

    wlo daj spokój, u mnie nawet pani Ela z warzywniaka wie, że masz taniej

  • 0

    45. ~dorian  2009-10-03 17:43:33  host: aaoy168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wg mnie dziwne, dlaczego? bo w Erze np stawka w abonamencie jest stała do wszystkich anie rozdzielona jak w Orange. I nie tłumaczą to nawet pakiety kwotowe. Także chwalić się taką promocją raczej nie wypada:)

  • 0

    46. ~pelikan  2009-10-03 18:03:57  host: inet20909nn-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    45. Po wykorzystaniu minut w Era biznes 0,59 zl do play w taryfach firma. Najdrozej.

  • 0

    47.  2009-10-03 20:16:07

    wlo (41) - Tak. I łaskawie odpowiadam, że jestem zawiedziony w kontekście braku takiej zniżki w usługach na kartę w tej sieci. Nie oceniam czy jest to dobra oferta dla klientów biznesowych. Ale zapewne może być to dla nich w pewnych sytuacjach bardzo korzystne.

  • 0

    48.  2009-10-04 07:57:21

    Play i Cyfrowy polsat "cierpią" z powodu wyższego MTR jaki dostali od UKE. Z każdej sieci połaczenia do nich są droższe. Oni jako jedyni inwestują we własną infrastrukturę a polsat dodatkowo rozwija, a raczej wprowadza swój internet. Polityka W3 polega na dyskryminacji tych dwóch sieci i dlatego UKE powinien się tym zająć. Czas najwyższy dopuścić takich jak na razie niedużych graczy aby wymóc konkurencję.

  • 0

    49. ~darek  2009-10-04 14:11:40  host: 188.33.75.155

    do WitekT @29: Zgadza się ostatnie poczynania cenowe W3 w stosunku do PLAY to nic innego jak jawna dyskryminacja niewygodnego konkurenta. Pozdrawiam.

  • 0

    50. ~  2009-10-04 14:40:50  host: inet20909ns-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @48 wg mnie przesadzasz i to rowno. Ply ma najwyzszy mtr w skali ue. To juz samo w sobie jest przegieciem do tego dajesz do zrozumienia ze tylko play inwestuje a reszta siedzi i patrzy jasne ciagle tylko czytamy ze opy powiekszaja swoja infe i rozbudowywuja net mobilny. Play nawet nie piblikuje swoich wynikow tylko liczbe uzytkownikow. Sa deficytowi i to noe od dzis.

  • 0

    51. ~pablo  2009-10-04 20:18:55  host: 212.2.101.63

    W ostatnim numerze Gazety Finansowej artykuł: Play bez wyników link: http://www.polandsecurities.com/PlaybezwynikowGF20091002.pdf Okazuje się że play nie podał wyników do sądu rejestrowego za 2008! jak wymaga tego kodeks spółek handlowych. taka spółka powinna być przejrzysta, zwłaszcza gdy jest wysoko zadłużona, ma cały czas wysokie straty, w tym ujemny wynik na działalności operacyjnej... Zobaczymy jak na to zareagują kredytodawcy, kontrahenci i klienci biznesowi. Chris Barnnister (były prezes, i stwórca:) odszedł w siną dal... czyżby nowy prezes swoimi wypowiedziami o świetlanej przyszłości uciekał do przodu słysząc za sobą co raz głośniej: wyniki, wyniki, gdzie one są? Gdy biznes się rozkręcał i rynek był nienasycony, wtedy każdy jechał na tym samym wózku i mogli liczyć na odrobienie strat, a obecnie jest całkiem inaczej...

  • 0

    52. ~Gormar  2009-10-04 22:05:31  host: 217.96.62.235

    @51. pablo, ejs (ekscelencja Jacek Supłacz?), arenia, Supłacz czy jak ci tam. Spokojnie na publikacje wyników mają rok czasu. Te za 2007 przesłali do publikacji ok 31 grudnia 2008 roku, a zostały opublikowane w Monitorze Polskim B 2 stycznia 2009 roku. Jak do 2010 2 stycznia nie będzie publikacji w w.w. piśmie to możesz zacząć lamentować ;).

  • 0

    53. ~fred  2009-10-06 13:35:09  host: staticline53935.toya.net.pl

    BOK orange twierdzi, że nie ma takiej promocji... Rozmawiałem 2x z dwiema różnymi osobami.

  • 0

    54.  2009-10-12 11:37:53

    Oferta dla firm dotyczy nie wielkiego grona osób, a gdzie obniżki dla indywidualnych? 50 - racja, trzymanie klientów, którzy doładowali się za 5 zł na rok świadczy tylko i wyłącznie o tym, że chcą mieć jak najwyższe staty, a czy one są prawdziwe to już nie ważne, prawda?

Dodaj swoją opinię