Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: promocja doładowań z mPay

Orange: promocja doładowań z mPay

LuiN 13 Czerwca 2011 21:30

0 0

Do 26. czerwca za każde doładowanie konta numeru Orange nominałem 25 zł przez system płatności mobilnej mPay otrzymać można 5 zł ekstra na konto promocyjne.



Bonus do wykorzystania jest przez 7 dni na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange, a także na rozmowy z numerami stacjonarnymi i połączenia z Internetem.




Aby doładować konto za pomocą mPay należy na klawiaturze telefonu wybrać kombinację: *145*48numer telefonu (łącznie 11 cyfr)*kwota doładowania w zł#. Przykładowo, aby doładować numer 501XXXXXX za 25 zł, wybieramy: *145*48501XXXXXX*25#.

Po zatwierdzeniu transakcji, nastąpi doładowanie wskazanego numeru.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    31. ~  2011-06-14 13:16:07  host: public-gprs97638.centertel.pl

    @wlo; bo dla przedsiębiorców prawdziwych mają lepszą ofertę a Ty jesteś zwykłym regonowcem czyli jednoosobową firmą. Ja mam duuużo więcej minut za mniej jak Ty i to zarówno w orange jak i Play.

  • 0

    32.  2011-06-14 13:43:05

    31. - no cóż - nie będzę ludzi zatrudniał, zeby być dużą firmą tylko dla tańszej minuty w telefonie ;-) Tak samo jak dla becikowego nie mam zamiaru płodzić dzieci ;-)

  • 0

    33. ~juno  2011-06-14 13:46:29  host: dpe142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @30, 31 a propos ofert biznesowych Orange, to wczoraj bodajże operator wprowadził dodatkowe pakiety minut i smów na rozmowy poza granicami Polski (ekstra nagrody). Jak ktoś sporo dzwoni do krajów UE, to oferta praktycznie w sam raz.

  • 0

    34. ~  2011-06-14 13:59:57  host: dpx254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @31 nie do końca ta jest. Myślę, że jest to przede wszystkim kwestia kwoty zobowiązania (im większe zobowiązanie tym więcej przywilejów). W business everywhere wprowadzili też netbooki za 1zł i nie ma tu raczej podziału na klientów.

  • 0

    35. ~Calm7  2011-06-14 16:58:08  host: z24-14.opera-mini.net

    30). To Ci sie choc grzeczna pani trafila.. Do mnie jak zadzwonila, to jak podziekowalem, to uslyszalem, ze ma cos do powiedzenia i zebym jej nie przerywal...

  • 0

    36.  2011-06-14 20:30:40

    ~Calm7 - a to miałem taką jedną - jakieś pledy z wełny wielbłądziej mi proponowała... Też była zła, ze nie daję jej dokończyć ;-) Oburzyła się kiedy ją zapytałem czy dzwoni bo potrzebuje moich usług - po to mam telefon. Powiedziała, że jak nie chcę otrzymywać ofert to nie powinienem podawać swojego telefonu w książce ;-)

  • 0

    37. ~  2011-06-14 21:03:01  host: dtr62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    36 a co na to żona?

  • 0

    38.  2011-06-14 22:19:21

    :)

  • 0

    39. ~  2011-06-15 01:04:40  host: ddb140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe skąd Orange miało twój numer wlo?

  • 0

    40.  2011-06-15 08:29:36

    39. - z książki telefonicznej ;-)

  • 0

    41. ~Calm7  2011-06-15 09:35:29  host: z21-03.opera-mini.net

    36). Wlo, Ja musialem jej wysluchac, bo dzwonila na moj nr. orange. Najgorzej maja ci, co umowa sie konczy, wtedy Operator wali drzwiami i oknami, hehe

  • 0

    42.  2011-06-15 12:43:35

    czy ja wiem czy najgorzej. Często jak się przedłuża umowę, można liczyć na dodatkowe bonusy np. 10% więcej minut. Coś takiego przykładowo, funkcjonuje w nowej promocji firmowej operatora, gdzie można zyskać pakiet dodatkowych minut, czy danych na przesyłanie w roamingu w krajach UE. Więc nie jest wcale tak źle.

  • 0

    43. ~  2011-06-15 12:54:16  host: afbd211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    38 czy te :) znaczy że ona była przy tym , patrzyła tylko czy brała czynny udział?

  • 0

    44. ~  2011-06-15 12:56:31  host: afbd211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    42 wiesz co mozesz sobie z tymi minutami przedawco zrobić ..........moąesz je sobie zatrzymać

  • 0

    45. ~Calm7  2011-06-15 18:36:57  host: z32-12.opera-mini.net

    44). Tu musze przyznac racje. Umieja tylko nagadac , nagadac ale nic ciekawego nie otrzyma klient. Tzn.nic pozytecznego dla siebie. Abonament mozna podpisac ale TYLKO po wlasnych przeliczeniach "tyle mi potrzeba", nigdy na gebe z infolini

  • 0

    46. ~  2011-06-15 18:38:09  host: 178.73.48.137

    @44 Myślę, że nie ma co sie czepiać szczegółów- każda tego typu promocja to dodatkowy bnus za który się nie płaci. Nawet jak jest mały, to na pewno nie jednemu się przyda. Poza tym jednak oferty na karte słyną z tego , że systematycznie pojawia sie coś nowego. Jak nie minuty za minuty, to wspólna orbita. Opcji na pewno nie brakuje.

  • 0

    47.  2011-06-26 22:22:45

    Wspólna orbita raczej nie jest zbyt opłacalna - 600 minut z jednym numerem za 6zł miesięcznie, kiedy w TT taka usługa "Między nami" jest za darmo i jest ważna bezterminowo. W Heyah za 10zł miesięcznie można rozmawiać bez limitu ze wszystkimi w sieci. Podobne są bonusy w Orange - małe, ograniczone tylko do sieci i czasowo, a Heyah podwaja na wszystko i bez terminu ważności.

  • 0

    48.  2011-06-26 22:38:07

    pablo_79 (47), jednak - w przeciwieństwie do "Między Nami" - promocję "Wspólna Orbita" w Orange może aktywować każdy.

  • 0

    49.  2011-06-29 22:17:16

    @Daniel, i zapłacić za to 72zł/rok. Lepsze są Ty i 3, za 6 zł można rozmawiać z 3ma numerami po 3 gr - w jedną stronę, ale zawsze jest to więcej darmowych numerów. W Heyah za 9zł/miesięcznie bez dodatkowych opłat są nielimitowane połączenia wewnątrz sieci. A Wspólna Orbita jest zresztą modyfikacją Sieci Rodzinnej, czyli usługi z Ery, która dostępna jest też w Tmobile - do sieci mogą też należeć prepaidy. No i jest opcja Między nami dla stałych klientów, którzy mogą zaprosić do promocji nowy numer.

  • 0

    50.  2011-06-29 22:26:11

    pablo_79 (49), wszytko ma swoje + i - . "Wspólna Orbita" jest miłym prezentem dla obdarowanego, z którym można dzielić się rozmowami. W przeciwieństwie do "Sieci Rodzinnej" z T-Mobile, tutaj do skorzystania z promocji nie jest konieczne posiadanie abonamentu. "Między Nami" dostępne jest dla obu stron jedynie wtedy, gdy przynajmniej jedna z nich zaktywowała swojego T-Mobile Tak Tak'a do określonego w regulaminie terminu, czyli (niestety) nie dla każdego.

Dodaj swoją opinię