Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange ponownie przedłuża promocję pakietu 1000 SMS-ów do wszystkich sieci

Orange ponownie przedłuża promocję pakietu 1000 SMS-ów do wszystkich sieci

LuiN 4 Listopada 2013 12:14

6 7

Sieć Orange postanowiła drugi raz przedłużyć ważność obowiązywania promocji Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci. Pojedynczy SMS kosztuje w ramach pakietu 1 grosz.

Z promocji skorzystać mogą użytkownicy ofert Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go i Orange Smart. Aby uruchomić pakiet należy skorzystać z kodu *110*55# i zatwierdzić go zieloną słuchawką. Pakiet kosztuje 10 zł i jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji.

Pakiet okazał się hitem, idealnie trafił w Wasze oczekiwania i dorównuje pod względem zainteresowania najpopularniejszym usługom w ofercie Orange na kartę - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska.




Według nowego regulaminu z usługi można skorzystać do 31. stycznia 2014 roku.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: 1000 sms | orange

w sumie: 26
  • -1

    7. ~  2013-11-04 12:53:59  host: user-164-127-10-3.play-internet.pl

    w play minimax no limit smsy do wszystkich pl sieci komórkowych to 9zł miesięcznie

  • 0

    8. ~superuser  2013-11-04 12:56:17  host: biugate.intertele.pl

    od dluzszego czae nie mozna zalogowac sie do orangeOnline - znowu jakaś awaria

  • 0

    9. ~K3  2013-11-04 12:58:05  host: public-gprs467116.centertel.pl

    @8 Nie awaria, tylko ostrzegali, że przez kilka dni od 13:00 do wieczora będą trwały prace modernizacyjne na portalu.

  • 0

    10. ~Tom  2013-11-04 13:12:25  host: aeht40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W nju jest promocja na doladowanie prze strone nju. Bonus wynosi 50 %. Nie widzialem takiego newsa na telepolis. Chyba ze cos przeoczylem

  • 0

    11. ~  2013-11-04 13:14:40  host: psyche.cst.tpsa.pl

    Tom: przeoczyles :)

  • 0

    14. ~@2  2013-11-04 14:22:50  host: 212.160.118.2

    Jak miałem okres zakochania i z moja się widywałem góra raz dziennie na godzinkę - dwie (a i to nie co dzień) to bywało, ze dziennie szło i 100 esów... Więc poza spamem reklamowym są inne, specyficzne zastosowania. No i gimbaza, podejrzewam że dla nic 30 esów dziennie moze być czasem za mało. Dla pozostałych >90 procent to 1000 esów to praktycznie nolimit - z tym się zgodzę.

  • 0

    15. ~.aj  2013-11-04 15:07:44  host: 195.27.14.131

    14: A z tym sie zgodze. Pozdrawiam!

  • 0

    16.  2013-11-04 19:20:51

    Niech przywrócą pakiet minut na stacjonarne gdzie minuta wychodziła po 10 gr. Ostatnio znajoma skarżyła mi się, ze już nie ma tego pakietu a często dzwoni na stacjonarne i już się pyta czy coś nie wiem o innym. Niestety lecz Orange ze stacjonarkami leci w kulki jeśli chodzi o kartę. Znajoma będzie musiała chyba zaprzyjaźnić się z Play-em gdzie za 5 zł ma 100 min.

  • 0

    17. ~abc  2013-11-04 20:02:23  host: 82-160-108-130.tktelekom.pl

    andrzej pakiet jest nazywa sie popminuty

  • 0

    18. ~pabloki  2013-11-04 20:08:01  host: apn-37-7-22-180.dynamic.gprs.plus.pl

    łaskawy ten orange. hihihi

  • 0

    20. ~Calm7  2013-11-04 21:39:48  host: n07-04-07.opera-mini.net

    16). Andrzej. Masz za 6zł 60 minut na stacjonarne w ONE.

  • 0

    21. ~Judasz  2013-11-04 23:21:51  host: host-37-190-224-55.dynamic.mm.pl

    hahaha promocja dla gimbusów!

  • 1

    22. ~Calm7  2013-11-04 23:26:56  host: n07-04-07.opera-mini.net

    21). NIEPRAWDA.

  • 0

    23. ~Maxio  2013-11-05 12:02:10  host: ip-93-154-242-234.free.aero2.net.pl

    Napiszcie lepiej o tym ze T-mobile od ponad miesiąca oferuje w mixie przedłużenie umowy z podwójnym doładowaniem którego niema. Ja przedłużyłem umowe w mixie z podwójnym doładowaniem - doładowałem i czekam juz tak miesiąc. Zgłosiłem problem na boa dostałem smsa ze przyjeli zgłoszenie i dalej nic. dzwonie codziennie od dwóch tygodni i sie dopytuje i nic ciagle tylko info ze globalny problem i pracują nad jego rozwiązaniem :/ tylko ileczasu bedątak pracowac aż mi sie umowa skonczy?

  • 0

    24. ~klient  2013-11-05 19:46:00  host: 93.154.183.92

    te 1000SMSów za 10zł na 30 dni w Orange powinno być jako stała oferta, a nie promocja na parę miesięcy. Docelowo pozostaje tylko nju z rachunkiem max. 29zł za rozmowy i/lub max 9zł za SMS/MMS

  • 0

    25. ~Calm7  2013-11-05 20:19:59  host: n07-04-07.opera-mini.net

    24). Chyba zapomniałeś o YES, tam jeszcze możecie się wyszaleć (smsowo) za dychę :-) * Niestety Yes nie jest cudem natury, ale dla samych smso-maniaków wystarczy.

  • 0

    26. ~klient  2013-11-05 21:08:00  host: ip-93-154-218-179.free.aero2.net.pl

    25) Mnie wyłącznie SMSy nie interesują. Ogólnie mało wysyłam ale czasem zdarzy się i 250 SMSów, więc 1000 to dla mnie realnie jest jak nolimit. Jednak nju jest lepszy, bo nie trzeba kupować żadnych pakietów, jeśli wyślę mało to zapłacę kilka groszy, jeśli będę chciał "zaszaleć" to zapłacę max. 9zł. Kupno pakietu niejako wymusza wysłanie min. 67 SMSów/mc (67x0,15zł/SMS=10,05zł), a nie zawsze z góry wiem, czy będę "szalał" w danym miesiącu. Idea, że "płacę za usługi zgodnie z cennikiem ale nie więcej niż..." jest dla mnie optymalna.

  • 0

    27.  2013-11-06 09:30:55

    Jeszcze jakby wprowadzili za daną kwotę nie ograniczoną liczbę minut do wszystkich to chętnie zastanowił bym się nad ofertą Orange.

  • 0

    28. ~Clay.  2014-01-12 16:36:09  host: public151183.cdma.centertel.pl

    Pakiet 1000 SMSów za 10zł na 30 dni stanowczo powinien być stałą ofertą. Jest to tak naprawdę jedyna najbardziej opłacająca się oferta.

  • 0

    29. ~Ramolli  2014-02-01 17:08:30  host: 178-37-67-131.adsl.inetia.pl

    przedłużcie ten pakiet, jest to jedyna opłacająca się oferta!!!!

Dodaj swoją opinię