Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Ponad 20 francuskich filmów w Telewizji Tu i Tam bezpłatnie dla wszystkich Internautów

Orange: Ponad 20 francuskich filmów w Telewizji Tu i Tam bezpłatnie dla wszystkich Internautów

LuiN 17 Stycznia 2013 18:43

1 0

Od 17. stycznia w Telewizji Tu i Tam można oglądać filmy biorące udział w tegorocznym festiwalu francuskiego kina - MyFrenchFilmFestival. O nagrody ubiega się 10 filmów długometrażowych i 10 krótkometrażowych zrealizowanych przez młodych francuskich twórców. Wszystkie filmy konkursowe, a także 3 tytuły prezentowane poza konkursem, są dostępne w Telewizji Tu i Tam - bezpłatnie, dla wszystkich Internautów.

MyFrenchFilmFestiwal to pierwszy festiwal filmowy, którego repertuar można obejrzeć wyłącznie przez Internet. Jego celem jest popularyzowanie twórczości młodego kina francuskiego. Odbywa się już po raz trzeci, w tym roku filmy są dostępne w 12. językach, w tym ? po raz pierwszy ? także z napisami w języku polskim.

Internauci korzystający z telewizji Tu i Tam mogą obejrzeć wszystkie 23 festiwalowe filmy za darmo. Są one dostępne w obydwu bezpłatnych pakietach, Hello i Fun, dzięki czemu mają do nich dostęp nie tylko klienci Orange Polska, ale wszyscy zainteresowani. Filmy można oglądać na różnych urządzeniach ? na komputerze, smartfonie czy tablecie. Festiwal potrwa do 17. lutego.
Opisy filmów, zwiastuny i wiele innych dodatkowych informacji można znaleźć na www.myfrenchfilmfestival.com. Można tu także głosować na filmy.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: oragne

w sumie: 2
  • 1

    1. ~GaduAirowiec  2013-01-17 19:29:34  host: 188.246.139.6.rev.vline.pl

    Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani z propozycją powrotu do Orange z telefonem stacjonarnym, internetem i TV. Zrobiłem kalkulację która mnie zszokowała. Otóż płacę obecnie za nTV 59zł oraz za TV Toya 50zł (bo mama chce Polsat Sport! a nie tylko Polsat Sport News) , za internet w granicach 15-30Mb/s 49zł miesiecznie. Za telefon voip 3zł/m-c, za betamaxa żeby mama mogła pogadać bez dużych ograniczen, czyli ok.300minut tygodniowo ze stacjonarkami-ok.10zł/m-c.Opcja która nie zawiera Polsatu Sport , ma mniej więcej podobny zestaw kanałów HD, nielimitowane połaczenia na stacjonarki oraz internet 20Mb/s kosztuje w Oranżadzie 172,90zł !!!! To ja płace w sumie 171zł opłacając 2 telewizje i mając 2 operatorów voip. To gdzie te oszczędności z orange? kupa zdzierstwa i kłamstwa w reklamie!

  • 0

    2. ~  2013-01-17 20:17:17  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @1 Ja to zawsze powtarzam, że Orange ma najdroższy telefon stacjonarny na rynku, najdroższy internet stacjonarny oraz telewizję. Ja sam miałem kiedyś u nich telefon i internet. Wiem jakie mają ceny. Na ich stronie internetowej można wszystko sprawdzi i wyliczyć. Z doświadczenia wiem, że kto ma możliwość zmiany operatora to ucieka od nich. Ja u siebie płacę 2 - 2,5 razy mniej niż jakbym miał w Orange płacić za to wszystko. A telewizja ich to w ogóle praktycznie nie istnieje na rynku. Jedynie tam od czasu do czasu komuś wcisną w pakiecie ją tak jak Tobie proponowano.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-121-80.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy podoba Ci się koncept "bananowego" iPhone'a?

Jeden z pomysłów na iPhone'a z wygiętym ekranem wygląda dziwnie znajomo

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet