Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Polska zainwestuje w innowacyjne start-upy

Orange Polska zainwestuje w innowacyjne start-upy

LuiN 20 Lutego 2014 11:25

3 0

Program Orange Fab będzie akceleratorem, w którym mentorzy, eksperci i inwestorzy będą wspólnie rozwijać technologicznie rozwiązania małych i średnich firm, dostosowując je do wymagań rynku.

Mentorami w programie są m.in. Maciej Hazubski z IQ Partners (inwestor i udziałowiec m.in. bloga Antyweb), Agnieszka Lewandowska z Fundacji Startup School, prof. Witold Abramowicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz menadżerowie i eksperci Orange w Polsce, Francji, USA i Japonii.

Do tej pory Orange Fab miał swoją odsłonę w San Francisco, Tokio i Paryżu. W tamtejszych programach do dalszego rozwoju wybrano m.in. technologię śledzenia często gubionych przedmiotów jak kluczyki czy portfele, system uprawy roślin dla ogrodów i małych gospodarstw, lampę solarną zasilającą komórki, tablety, i routery, interaktywny katalog modowy na urządzenia mobilne, czy ładowarkę zasilaną ciepłem.
Zobacz: inne filmy z kategorii Wydarzenia


Zgłoszenia do programu dokonać można za pośrednictwem strony orangefab.pl. Najlepsi mogą otrzymać do 40 tys. zł na współpracę i zostać zaproszeni do 12-tygodniowego programu Orange Polska.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange fab polska

w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2014-02-20 12:00:16  host: 87-205-54-11.adsl.inetia.pl

  Eksperty jak cholera, nie ma co. Łał, inwestycja w Antyweb, łał. Może by tak twórcę zaprosili, a nie gościa, który tylko sypnął kasą na rozszerzenie działalności? Co do menadżerów Orange, to patrząc po ich wynikach, czy tez ostatniem sprzedaży WP.pl, to się zastanawiam, czy bardziej nie zaszkodzą niż pomogą :-).

 • 0

  2. ~  2014-02-20 12:39:32  host: apn-95-40-252-201.dynamic.gprs.plus.pl

  Badziewie. Wszystko sprzedają np. Wp.pl i wielcy inwestrorzy na kolejny startup który upadnie a przy okazji wyciągnie kasę z programu innowacyjnej goapodarki.

 • 0

  3. ~pn  2014-02-23 10:53:16  host: apn-95-40-215-78.dynamic.gprs.plus.pl

  przepraszam a co to sa: start-upy, dawno nie bylem w kraju.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet