Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Plan Domowy

Orange Plan Domowy

WitekT 15 Stycznia 2006 22:14

0 0

Orange i Telekomunikacja Polska stworzyły wspólnie ofertę przeznaczoną dla osób, u których nie ma możliwości założenia stacjonarnej linii telefonicznej. Nowa usługa, nazwana Orange Plan Domowy, wchodzi od 20. stycznia.

Usługa dedykowana jest dla osób, które złożą zamówienie na podłączenie łącza stacjonarnego w sieci TP i otrzymają negatywny wywiad techniczny. Ponadto przewiduje się skierowanie oferty także do tych niedoszłych klientów TP, którzy do chwili wprowadzenia oferty złożyli wnioski o przyłączenie do sieci TP, ale zrealizowany wywiad techniczny w ewentualnym miejscu przyłączenia był negatywny (w tym klientom, którzy podpisali umowy 18-miesięczne na przyłączenie do sieci).

Po zakupie Orange Plan Domowy klient korzystać będzie z usług sieci Orange na specjalnych warunkach. Będzie on własnoręcznie aktywował specjalną Twoją strefę, określoną w miejscu, gdzie klient chciał podłączyć linię stacjonarną - np.: dom, mieszkanie, biuro i okolica. Zasięg Twojej strefy to teren w promieniu od kilkudziesięciu metrów do kilkudziesięciu kilometrów od miejsca jej aktywacji w zależności od gęstości stacji bazowych sieci Orange, z której realizowane połączenia wychodzące będą bilingowane wg stawek zbliżonych do planu tp 60 minut za darmo.

Klient będzie miał możliwość poruszania się z zakupionym produktem po całym kraju, jednak połączenia wychodzące realizowane spoza wyznaczonej przez klienta Twojej strefy bilingowane będą wg innych stawek. Klient będzie poinformowany sygnałem dźwiękowym w trakcie nawiązania połączenia, czy w danej chwili znajduje się w Twojej strefie. Ponieważ usługa jest ofertą sieci Orange, klient posiadać będzie numer z numeracji komórkowej i wszystkie połączenia przychodzące bilingowane będą wg stawek połączeń do sieci Orange.

Abonament za Orange Plan Domowy wynosi 50 zł. Kwotę w całości można przeznaczyć na połączenia.

Cennik połączeń wykonywanych w ramach Twojej strefy

 

8-22

22-8

Opłata za inicjację połączenia

Połączenia lokalne

0,12 zł

0,06 zł

0,20 zł

Połączenia międzymiastowe

0,49 zł

0,12 zł

0,20 zł

Połączenia na komórki

0,75 zł

0,75 zł

-



Ceny brutto, taktowanie sekundowe. Poza strefą minuta każdego połączenia kosztuje 0,75 zł, a opłata inicjacyjna nie jest pobierana.




Cennik usług dodatkowych

Usługa

Cena

SMS

0,20 zł

MMS

0,40 zł

CLIP, CLIR

0 zł

Poczta głosowa

0 zł

Przekierowanie połączeń

0 zł

Połączenia międzynarodowe

wg cennika Orange

Aktywacja Orange Plan Domowy

50 zł

Zmiana obszaru Twojej strefy

50 zł

Zmiana prefiksu dla rozmów lokalnych

50 zł



Ceny brutto.

Wraz z aktywacją sprzedawany będzie telefon Jablotron GDP-02 w cenie 149 zł.

Przy zakupie oferty w salonie sprzedaży tp, klient ponosi opłatę tylko za aparat telefoniczny. Opłatę aktywacyjną i opłatę za abonament należy uiścić wraz z pierwszą fakturą.

Modyfikacja obszaru Twojej strefy może być dokonywana nie częściej niż jeden raz w okresie rozliczeniowym. Za modyfikację będzie pobierana opłata. Instrukcję dotyczącą modyfikacji klient otrzyma w salonie sprzedaży tp.

Dezaktywacja oferty będzie mogła nastąpić np.: w przypadku zmiany warunków technicznych, możliwości instalacji linii stacjonarnej TP. W przypadku, gdy zlecenie dezaktywacji oferty nastąpi po okresie obowiązywania umowy na czas określony (24 miesiące od daty aktywacji), umowa zostanie rozwiązana z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Klientowi zostanie standardowo złożona oferta utrzymaniowa (migracja na wybrany plan taryfowy Orange, migracja na ofertę prepaid itp).

W przypadku, gdy zlecenie dezaktywacji oferty następuje w trakcie obowiązywania umowy na czas określony (24 miesiące od daty aktywacji), a klient nie życzyłby sobie ponoszenia kosztów opłaty za zerwanie umowy, ma on obowiązek przedstawić w salonie sprzedaży tp podpisaną umowę na świadczenie usług stacjonarnych z TP (szczegóły w regulaminie). Dezaktywacja przed zakończeniem umowy na czas określony z innych przyczyn niż opisane w regulaminie nie jest możliwa i traktowana jest jak rozwiązanie umowy z przyczyn leżących po stronie abonenta.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20. ~issa  2006-01-16 10:11:09  host: gprs1.plusgsm.pl

    Jednak Telepolis to jest po prostu bardzo porządny serwis. Błyskawiczne , najnowsze informacje - po prostu solidna firma.

  • 0

    21.  2006-01-16 10:34:06

    i to ma byc wszystko na co czekalismy do 16stycznia w orange?

  • 0

    22. ~pinko  2006-01-16 11:53:48  host: cvq130.internetdsl.tpnet.pl

    to jest dwa razy droższe od domplusa i znacznie mniej wygodne. No chyba że dla tych co męcza innych długimi rozmowami po 22, ale nie znam akurat nikogo takiego ;)

  • 0

    23. ~Longman  2006-01-16 12:06:15  host: evh185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    issa, nieco OT. Ja tez sadze ze Telepolis jest solidna firma (nie ma w tym zadnych czczych pochlebstw). Z GOLem dam sobie spokoj, bo: w T. nie ma cenzury, mozna normalnie linkowac, nie ma ograniczen dlugosci postu, wszystko prawidlowo chodzi pod Opera i linuksem, jest kanal RSS z ktorego korzystam, nie ma (jeszcze??) rozmaitych trolli, a poziom wypowiedzi jest wyzszy, and last but not least poziom newsow jest znacznie, ale to znacznie wyzszy. Po prostu niebo a ziemia. W GOLu mam wrazenie, ze to mocno wybiorcze "kopiuj i wklej" z dzialow marketingu niektorych firm. O braku na GOLu komentarzy odautorskich nie wspomne. Jedyne co bym usprawnil w T. to mozliwosc rozbijania postow na akapity - poprawiloby to czytelnosc. Co do reszty - tak trzymac!

  • 0

    24.  2006-01-16 12:51:14

    longman ja bym jeszcze chciał żeby było widać wszystkie komentarze od razu tak jak na GOLu. Ale innych wzorców od GOLa niech tu lepiej nie przenoszą ;-) Po prostu troche mnie denerwuje klikanie za każdym razem w "więcej opinii..."
    ***issa też uważam że telepolis zostawił inne serwisy (zwłaszcza GOLa) daleko w tyle :-/ Gol sie zupełnie nie rozwija ostatnio jak zauważył longman :-/

  • 0

    25. ~ehmm  2006-01-16 13:57:19  host: aby133.internetdsl.tpnet.pl

    a czy przy tym planie bedzie numer stacjonarny takze?? i czy bedzie mozna wybierac sobie np prefiksy tele2, nom czy inne?? *(tak jak w &TP??) prosilbym o informacje

  • 0

    26.  2006-01-16 14:48:32

    to jest tosamo co kiedyś PlanDomowy (czy jakoś tak...) . ?

  • 0

    27. ~tomix  2006-01-16 15:01:55  host: nat2-078.sulechow.net

    Orange i TPSA niech przestana sie kompromitowac jakimis smiesznymi ofertami, miejsc gdzie nie mozna podlaczyc stacjonarnego jest niewiele to oferta skierowana chyba do lesniczowek albo calkowitego zadu...., gdybym mial sie bardzo uprzec na oferte orange to wzial bym ornge i stacjo lub wszyscy na wszyskto 25 zl+ wieczory i weekendy za 15,00 zl i tak wyszloby taniej

  • 0

    28. ~Longman  2006-01-16 15:20:12  host: evh185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Alienus, oczywiscie masz racje. Ja jeszcze ewentualnie dorzucilbym, aby wypowiedzi mogly byc "lamane" po 25, tak aby latwiej bylo wsrod nich przemieszczac sie gdy jest ich wiecej. Natomiast co do samego ducha serwisu i jego fachowosci nie mam najmniejszych uwag. Najbardziej na GOLu doskwierala mi cenzura. Moje posty nigdy nie zostaly zbanowane/zdjete, ale wielokrotnie sie zdarzalo, ze post z ktorym polemizowalem zostal zdjety, co pozniej wygladalo cokolwiek dziwnie, tak jakbym mowil do siebie ;-) Pozdrawiam goraco w mrozny dzien!

  • 0

    29. ~magik  2006-01-16 15:59:03  host: gprs11.orange.pl

    żenada !! lepiej by sie nie błaźnili i przedstawili jakas ciekawa oferte, choc w przypadku łorenż to oznacza podwyżke :)

  • 0

    30. ~kacha  2006-01-16 16:37:28  host: aaxs150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kicha, kicha, kicha jeszcze raz kicha. TPSA ze swoim Orange nadal chce doić ludzi z kasy. Przy okazji wprowadzili nową usługę "inicjacja połączenia"

  • 0

    31.  2006-01-16 17:04:43

    Tepsa chce jeszcze w tym roku wprowadzić usługę One phone czyli stacjonarny w domu chodzi mi o połączenia i komórka poza strefą.Wiazałem z tą usługa wielkie nadzieje,ale po tym co dzis tepsa i orange dzis zaprezentowały nadzieje moje prysły:-(------A moze Plus obniży ceny tego Jablotrona ze 199 zł w nizszym abonamencie bo promocja trwa do konca stycznia.

  • 0

    32. ~magik  2006-01-16 18:39:32  host: gprs9.orange.pl

    żenada jak zwykle ! przestaliby sie błaźnic i ośmieszać. niech pomysla nad jakas ciekawa oferta dot. komórek, choc moze lepiej nie, gdyż w łorendż oznacza to podwyżki :)

  • 0

    33. ~Paweł  2006-01-16 18:40:19  host: bnt12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jaka pyciara... Straszna oferta!

  • 0

    34. ~magik  2006-01-16 18:50:51  host: gprs9.orange.pl

    sorki za powielanie opini, tak własnie działa BE w łorendż iz nie widac ze cos poszło :) pozdro

  • 0

    35.  2006-01-16 18:51:36

    a dziś Plus oficjalnie uruchomił 3G w Szczecinie, to już 11 miasto :)

  • 0

    36. ~stasiek  2006-01-16 19:54:15  host: nat-192-34.internet.v.pl

    a gdzie pisza o tym oficjalnym uruchomieniu sie ci 3g w szczecinie? jestem ciekaw?prosze o linka!

  • 0

    37.  2006-01-16 20:23:52

    *stasiek: http://www.gsmbiz.livenet.pl/gsm/plus/news.html

  • 0

    38.  2006-01-17 03:33:17

    Jezeli ktos miesiecznie dzwoni mniej niz 266min to bardziej sie pula pop z pakietami za 30gr/min oczywiscie mozna wygadac wiecej bo w moich obliczeniach nie uwzgledniłem opłaty za inicjacje połaczenia, ogólnie trzeba być ostatnim frajerem zeby to kupić

  • 0

    39. ~lulo  2006-01-21 15:05:28  host: cqb136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lepiej wziąć najtańszego tt albo czerwnoą łapkę - zasięg sieci równie duży a taniej :)

Dodaj swoją opinię