Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości orange.pl - po polsku

orange.pl - po polsku

WitekT 31 Sierpnia 2005 17:14

0 0
Dziś rozpoczęła funkcjonować polska wersja strony orange.pl. Do tej pory adres przekierowywał na międzynarodową stronę telekomu.

Na razie zamiszczona jest na niej tylko informacja o nadchodzącym rebrandingu i kilkanaście zdań o historii marki Orange.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2005-08-31 17:19:32  host: nat-010.despolnet.pl

    wie ktoś jakie bedą plany taqryfowe?

  • 0

    2. ~koniec internetu  2005-08-31 17:27:03  host: dqg142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No no, jeśli wszystko będzie startować tak jak strona orange.pl toczeka nas mega pomarańczowa kompromitacja. Wstrzymali by sie pare dni i umieścili coś na stronie a nie wypuszczali takiego gniota

  • 0

    3. ~mar  2005-08-31 17:29:30  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Ciekawe... u mnie nadal jest przekierowanie.

  • 0

    4.  2005-08-31 17:40:11

    U mnie też dalej jest przekierowanie.

  • 0

    5.  2005-08-31 17:52:53

    Polecam wyczyścić cache przeglądarki, ewentualnie wyłączyć proxy. ;)

  • 0

    6.  2005-08-31 17:53:32

    Hmm, ciekawe kiedy Orange.com wprowadzi do swojej bazy Poland.

  • 0

    7. ~pitus  2005-08-31 18:40:19  host: 177.nat.ino.tvknet.pl

    nie ma strony orange.pl

  • 0

    8.  2005-08-31 18:41:33

    pitus: ja tam jak najbardziej widzę, ludzie na forum też. :)

  • 0

    9. ~  2005-08-31 19:41:31  host: akh242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT - jesteście wybrańcami :-D

  • 0

    10.  2005-08-31 19:52:20

    Cholera - spadł na mnie taki zaszczyt, a ja taki nieuczesany... ;)

  • 0

    11. ~ja  2005-08-31 20:11:13  host: bng126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To może wpiszcie www.orange.pl

  • 0

    12. ~Wojtas  2005-08-31 21:41:15  host: aw30.internetdsl.tpnet.pl

    No jeden mądry - teraz działa elegancko!!! www.orange.pl

  • 0

    13. ~pitus  2005-09-01 07:01:04  host: 177.nat.ino.tvknet.pl

    DO Witek T umnie juz dziala strona orange.pl milego dnia pitus pozdrowienia dla wszystkich z telepolis.pl jestescie super

  • 0

    14. ~wakacjat  2005-09-01 16:27:52  host: dpl223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co za gniot ta strona. Ciekawe po co ją uruchomili. Bo musieli? Ja bym na ich miejscu poczekał aż będą mieli cokolwiek do umieszczenia na stronie:)

  • 0

    15. ~Gerd  2005-09-06 10:00:38  host: nat-Exatel.bpl.vectranet.pl

    Strona jest ale jaka chałtura!

Dodaj swoją opinię