Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Pakiet Mikołajkowy w ofercie na kartę

Orange: Pakiet Mikołajkowy w ofercie na kartę

LuiN 28 Listopada 2016 14:36

12 6

Od 28 listopada do 6 grudnia klienci usług na kartę sieci Orange mogą zakupić Pakiety Mikołajkowe z 3 GB transferu za 3 zł.



Aktywacji pakietu dokonać można za pomocą SMS-a o treści AKT3 wysłanego na numer 260 lub szybkim kodem *110*76#. Stan usługi sprawdzimy natomiast SMS-em o treści STAN3 wysłanym pod numer 260 lub kodem *110*76*1#.




W czasie trwania promocji klient może aktywować dowolną liczbę pakietów. Ich ważność wynosi 21 dni od chwili aktywacji pakietu, a dane w nich zawarte rozliczane są z dokładnością do 50 kB. Ważność promocyjnej paczki danych na koncie klienta jest taka, jak ostatniego z aktywowanych pakietów.

Oferta skierowana jest do użytkowników ofert Orange Yes, Orange One, Orange Free na kartę, Orange Smart, Orange Pop, Nowe Orange Go oraz abonentów Zetafonu i Minutofonu w powyższych taryfach.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 34
  • 0

    15. ~7G  2016-11-28 16:00:24  host: n25-06-04.opera-mini.net

    @14. Calm7). Też nie wierzę w Mikołaja, to są przebierańce i złodzieje.

  • 1

    16. ~~~  2016-11-28 16:05:41  host: n11-01-08.opera-mini.net

    at.11. Np. w Afryce są zbliżone do polskich, jak nie o trochę wyższe.

  • 1

    17. ~~~  2016-11-28 16:08:15  host: n14-09-02.opera-mini.net

    at.12. Np. w Afryce są zbliżone do polskich, jak nie o trochę wyższe.

  • 0

    18. ~młoda polka  2016-11-28 16:10:44  host: n24-01-10.opera-mini.net

    myślałam że dadzą no limit za 15zł

  • 0

    19. ~locomoco  2016-11-28 16:12:23  host: user-94-254-243-68.play-internet.pl

    Czy ten pakiet Mikołajkowy przedłuży bonusowe 100GB za rejestrację??

  • 0

    20. ~!!!  2016-11-28 16:17:18  host: ip-37-248-153-180.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Chyba tak!!!

  • -2

    21. ~adam  2016-11-28 16:27:47  host: public-gprs174156.centertel.pl

    DNO, lepiej by nic nie dali jak mają takie coś wymyślać

  • -1

    22. ~bartsimpson  2016-11-28 16:51:05  host: public-gprs356023.centertel.pl

    1 grudnia sprawdzę czy przedłuż mi bonus za rejestrację?
    Pakiety za gole na €O kumulowały się razem z pakietem za rejestrację, może teraz będzie podobnie

  • 0

    23.  2016-11-28 17:13:41

    czy orange przestanie istnieć jak dadzą jakikolwiek pakiet na 30 dni? akurat w tym ich konsekwencja jest denna

  • 3

    24. ~!!!  2016-11-28 17:24:47  host: ip-37-248-153-180.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    W zeszłym roku ten pakiet był na 30-dni i dłużej w promocji!

  • 0

    25.  2016-11-28 17:28:04

    @24 i własnie o tym mówię. orange chyba sie łudzi że klient krótką pamięć ma

  • 0

    26. ~TMobileSkasowałoRWK  2016-11-28 17:33:30  host: user-94-254-179-26.play-internet.pl

    @23 jak wiesz, różni operatorzy różnie dają takie bonusy: z różną częstotliwością i na różne okresy i w różnych cenach i warunkach.
    W Play np. bonusy są zawsze na minimum 30 dni i łączą się z innymi bonusami (np z rejestracji) złotówkowymi i GB a promocja trwa zwykle długo np. "nakrętkowa" od 6 do 8 miesięcy (w 2105 kody z nakrętek były ważne 8 miesięcy, w tym 6 miesięcy od lipca do 31 grudnia).
    W Orange, no jest teraz ten pakiet 3GB za 3zł na 21 dni, który bardzo spoko.
    W T-Mobile nima nic i z reguły nigdy nie było takich promocji jak daje Orange i Play, a z resztą promocje w TM się nie łączą a wręcz wykluczają - nawet zwykłe doładowanie konta potrafi wyłączyć promocje np. RWK (jeśli komuś została z poprzednich lat).
    Także jeśli chodzi o promocje to taka jest właśnie kolejność: Orange/Play a potem długo, długo nic, Plus, znowu długo, długo nic no i na samym końcu (jak zwykle) T-Mobile, który nic nie daje.

  • 0

    27. ~qwerty  2016-11-28 18:47:05  host: 91.229.82.9

    Czy czasem przy kodzie aktywującym nie ma błędu? Nie powinno być *110*76#?

  • 0

    28.  2016-11-28 18:53:04

    @27 Powinno być, poprawiłem.

  • 0

    29. ~Prz  2016-11-28 20:54:37  host: eta169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nowy kod niepoprawny w Smarcie. Przez moj orange włączylem.

  • 0

    30.  2016-11-28 21:00:21

    @29 Taki jest w regulaminie.

  • -1

    31. ~mirekb  2016-11-28 22:13:11  host: apn-31-0-32-19.dynamic.gprs.plus.pl

    jak od wielu juz lat Witek pisal ze to konkurencja ma najwiekszy wpływ na ostateczne ceny dla konsumenta tak jest do dzis..ta niewidzialna reka rynku czyni takie cuda.fajnie ze w prepaidzie mozna liczyc na play i orange,francuzi od zawsze dbali o prepaid lepiej niz reszta-co rowniez widac po nju.liczą kazdy grosz bo wiedza ze duze rzeczy biora sie z malych..konia z rzedem kto zgadnie jak bedzie wygladal rynek prepaid od 02.2017?bonusy mniejsze niz obecnie-to pewne a konstrukcja bonusow podobna jak w virgin czy plusie-2 czy 3 mies pakiety nolimit za polowe ceny a pozniej regulaminowo..od 05.2017 deregulacja cen roamingu dolozy swoje.w 2017 poznamy efekty konkurencji i niewidzialnej reki rynku

  • 0

    32. ~mm32  2016-11-30 11:37:23  host: rev-192.162.128.10.ncs2012.pl

    w sieci nigdzie nie mogę znaleźć regulaminu :/ macie informację czy w OFnK najpierw schodzi pakiet mikołajkowy czy najpierw MB z konta głównego (bonus za doładowanie)??

  • 0

    33.  2016-11-30 12:11:08

    U mnie najpierw schodzi mikołajkowy.

  • 0

    34.  2016-12-05 17:41:22

    Czy w praktyce pakiet da sie przedłuzyć drugim takim samym?

Dodaj swoją opinię