Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange One - oficjalna reklama

Orange One - oficjalna reklama

LuiN 16 Września 2010 09:46

0 0
Najnowsza oferta na kartę sieci Orange: Orange One, doczekała się swojej pierwszej reklamy.

Ogólny charakter spotu reklamowego nie odbiega od dotychczasowej konwencji reklam ofert prepaid sieci Orange. Szerzej o Orange One pisaliśmy w tej wiadomości.






Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2010-09-16 10:04:25

    LuiN skoro i tak już wrzucasz, do dorzuć jeszcze tę krótszą (też przecież oficjalną). ;-)

  • 0

    5. ~bagabons  2010-09-16 10:07:07  host: dpm185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lepsza reklama od poprzednich, to fakt. Co do oferty, to nie sądzę, żeby reklama wiele pomogła.

  • 0

    6. ~  2010-09-16 10:24:12  host: chello087207188100.chello.pl

    Szczerze powiedziawszy,tak mnie już rozczarowywuje Orange, że wróce do Heyah. Tak baznadziejnej oferty (POP dobry jest ale z tak drogim netem to masakra) jeszcze nie widziałem. A na te pseudoreklamy z jakimiś tworami działają bardzo odpychająco na mnie...bleee :/

  • 0

    7.  2010-09-16 10:34:33

    Reklama bardzo fajna. Szkoda tylko że prezentuje ona tak naprawdę nędzną ofertę.

  • 0

    8. ~rami  2010-09-16 10:39:01  host: dpj33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    reklama nawet, nawet, co do oferty, jednemu się spodoba, drugiemu nie, zależy jak kto korzysta z telefonu.

  • 0

    9. ~Airowy  2010-09-16 10:42:39  host: v08-15.opera-mini.net

    Co tu gadać nędzna reklama, już lepsze PLAY robi i do tego ofertę zawsze mają godną uwagi.

  • 0

    10. ~coverege  2010-09-16 10:53:45  host: cov32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9 osobiście nie przepadam za reklamami Play - zwłaszcza za tą ze schroniskiem i tą w wykrzywionymi dziećmi jaka była dawniej. Ta jest nawet nawet, o ofercie nawet się nie wypowiadam, bo po co.

  • 0

    11. ~Airowy  2010-09-16 10:56:05  host: v08-15.opera-mini.net

    Ale masz co wypominać, o byle schronisko, przecież prawdę mówili w tym spocie, a że ludziom razi w oczy to ich sprawa.

  • 0

    12. ~mirosz  2010-09-16 10:58:40  host: dpv115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wydaje mi się, że reklama Orange One jest kontynuacją wcześniejszego trendu. Jednemu może się podobać, drugiem mniej. Wszystko zależy od gustu. Co to nowej oferty to adresowana jest głównie do osób, które lubią dużo smsować. I to nie tylko do swojej sieci. Więc, pewnie zbierze jakaś rzesze nowych użytkowników.

  • 0

    13. ~a_lex  2010-09-16 11:15:55  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Zamiast nowej zbędnej taryfy wyłączyliby przymusową kompresję w OFNK - bo zdaje się przez to mapy w przeglądarce działają trochę dziwnie (a konkretnie ikonki POI nie wyświetlają się dobrze).

  • 0

    14.  2010-09-16 13:41:51

    Jaka ofert taka i reklama, a że oferta kiepska to i taka sam reklama. Jak słyszę te: "nawet do tysiąca minut" to mnie skręca, powinni dodać, że na nawet do 15-stu dni. Mam teraz NO Go, doładowuje za 25zł + 100zł i bonusy, które dostaję wystarczają mi. W tej ofercie brak tylko czegoś takiego jak stawka malejąca za internet uzależniona od doładowania. Oferta była by rewelacyjna. Prosta, bez pakietów i jasna w swojej konstrukcji, nad niczym by nie trzeba było się zastanawiać. Tego tylko brakuje w NO Go według mnie.

  • 0

    15. ~madd  2010-09-16 18:09:39  host: host-89-230-66-255.rzeszow.mm.pl

    Nawet g.. można ładnie opakować no ale czy ten produkt jest konkurencyjny?? Nie wydaje mi się!!! 50zł na 50 dni hahaha. To tak jakby w pewnym sklepie był tylko ocet:)))

  • 0

    16. ~seba  2010-09-17 10:35:46  host: 83-238-152-11.ip.netia.com.pl

    no, ale z drugiej strony madd masz pakiet smsów do wykorzystania w każdej sieci, a nie tylko Orange. Więc nie wygląda to wcale tak najgorzej, moim zdaniem.

  • 0

    17. ~Hmmm  2010-09-17 10:48:16  host: chello089079191173.chello.pl

    A jaki to dokładnie pakiet Seba do wszystkicch sieci? przytocz konkretnie szerzej co trzeba wysłac jaka tresc bo ja tam nic takiego niewidziałem pomoz

  • 0

    18. ~hmm  2010-09-17 10:51:06  host: chello089079191173.chello.pl

    oczywisie dziekuje juz naprzod

  • 0

    19. ~maciek  2010-09-17 21:25:14  host: 178.73.48.137

    i w tym orange one sa tez losy w loterii za doladowania? Czy jak to dziala?

  • 0

    20. ~  2010-09-20 14:45:23  host: dpy63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @17 przy doładowaniu kwotą 50 zl, pakiet smsów jest do wszystkich sieci.

  • 0

    21. ~uwaga  2010-09-22 01:27:43  host: amplus9.amplus.net.pl

    ...do wszystkich sieci , ale masz to aby na 10dni, czyli nieatrakcyjne chyba ze co 10dni bedziesz 50zł doładowywał:D Znając te ich promocje to mozna sie spodziewać "promocji telefonów dal Głuchoniemych".Oczywiście bez urazy - chodzi mi oto ze promocje tak są ustawione aby jak najmniej w normalny sposób z nich skorzystać .

  • 0

    22. ~  2010-10-04 13:54:34  host: cov12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Teorytycznie masz racje, ale trzeba wziąć pod uwagę , że i tak dokonuje się zasilania konta, więc skoro dają przy tym dodatkowe bonusy, to dlaczego nie? Nie ponosi się za to kosztów, więc jeśli nawet przepadną , to nic chyba się nie dzieje? Jak ktoś dużo rozmawia, to przypuszczam, że taki pakiet może okazać się cenny.

  • 0

    23. ~orangowiec (jeszcze)  2010-10-09 22:10:10  host: public2550.xdsl.centertel.pl

    Spodziewałem się, że będą jakieś pakiety internetowe lepsze a tu nic...

Dodaj swoją opinię