telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange One: Nielimitowane rozmowy do wszystkich po doładowaniu

Orange One: Nielimitowane rozmowy do wszystkich po doładowaniu

WitekT 28 Maja 2013 16:20

32 14
Do 7. lipca każde doładowanie Orange One za minimum 25 zł jest premiowane nielimitowanym pakietem minut do wszystkich sieci (bez stacjonarnych).

Żeby włączyć promocję należy wysłać SMS-a o treści PROMOCJA pod nr 403 lub użyć kodu *101*62#. Usługa wyklucza się z promocją Konto ważne rok.

Doładowanie

Okres ważności

25-39 zł

25 dni

40-49 zł

40 dni

50-99 zł

50 dni

100-199 zł

100 dni

200 zł

200 dni


Zobacz: regulamin promocji.

Jak oceniasz promocję z nielimitowanymi połączeniami po doładowaniu w Orange One?

Bardzo atrakcyjna
32.38%
Atrakcyjna
18.44%
Nie wyróżnia się
12.18%
Mało atrakcyjna
9.77%
Bardzo mało atrakcyjna
21.62%
Nie mam zdania
5.60%

Wszystkich głosujących: 911



Źródło tekstu: blog.orange.pl     


Dodaj do:

Tagi: orange | orange one

w sumie: 217
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    217. ~Jeszcze Orange  2013-06-16 19:12:45  host: aanh118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    215) Nawiać :-) Ładnie to ująłeś. Zostawiłem w Orange w ubiegłym roku kilka ładnych tysięcy złotych (z dwoma Neo i trzema stacjonarnymi). Rok czasu czekałem na poprawę oferty, w końcu telefon kupiłem na wolnym rynku. Play mnie nie przekonał, a brak poprawnego skryptu do iPhona, żeby ciągle nie przełączał sieci niestety musiało go wyelminować (nie jestem fanem Apple, ale Samsung Galaxy SIII, SIV jest za duży). Rynek jest nieubłagany i żale prezesa TP niewiele dadzą jak nie będzie dobrej oferty. Abonamentu nie wezmę, chyba że będzie możliwość kwartalnego wypowiedzenia jednak nic złego nie widzę, żeby dać dobrą ofertę na kartę, dla tych którzy po prostu chcą. Nju mnie nie interesuje, bo jest ogołocone ze wszystkich usług np. ekstra numer.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    218. ~Calm7  2013-06-16 21:48:37  host: v40-14.opera-mini.net

    216). O masz.. 40 minut??? Kurde, Orange, pogratulować! :-D ..u mnie też było dwa razy, bo cwaniaki kazali czekać 24h, co i tak nic nie pomogło, hehe * * 217). Oj, chryja będzie, jak przez przypadek kartę SIM Ci wyłączą.. Oj! Oby nie :-) ..a co za pół roku będzie? Chyba wiele się nie zmieni.. a jak już, to z korzyścią dla havy user (Ty), ale nie dla takich maluczkich jak ja..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    219. ~Jeszcze Orange  2013-06-16 23:23:54  host: abfx182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    218) Oj jak mi wyłączą, to lekko im nie będzie. Z polskim prawem jestem za pan brat, a szczególnie konsumenckim, telekomunikacyjnym. Ostatnio zwracali mi jakieś 3,14 zł, za połączenie na ich infolinię. Zażądałem zwrotu po uznaniu reklamacji. Musiałem im wskazać przepisy w prawie telekomunikacyjnym i część o odszkodowaniach w KC. Mała kwota, ale zrobiłem to dla zasady. Nie cierpię quasi monopolistów, a szczególnie niedouczonych. A i do sądu chętnie pójdę jak będzie trzeba :-) Większość ludzi nie wie jak to jest proste i odpuszcza. Ja nie. Z Neo też pogrywali, ale to raczej przez ich bałagan. Mają na mojej działce małą rozdzielnię telekomunikacyjną i ani mi płacą, ani nie mają mojej zgody :-) Tak wiec na ostro to raczej oni by na tym sporo stracili, ja 200 zł przeżyję.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    220. ~Calm7  2013-06-16 23:43:46  host: v40-14.opera-mini.net

    219). Jak konto założysz na Telepolis, to daj znać - jakiś namiar na Ciebie (kiedyś) mógłby mi się przydać :-) * Spokojnych ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    221. ~Kamil  2013-06-17 14:40:55  host: 195.160.253.4

    Wszystko ładnie pięknie tylko wyłaczasz tą promocją ważność konta rok bezpowtornie, to tak jak bym sie wiązał z orange umową abonamentową bo żeby mieć aktywny telefon musisz bulić 1zł dziennie wow super promocja nie dla idiotów :/ Kiedyś zalałem za 50zł i 3 m-ce miałem aktywny telefon, teraz mnie ta przyjemność kosztuje 92zł na 3 m-ce!! Nigdzie tak nie ma tylko tu więc wygadam i spadam do NJU.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    223. ~  2013-06-18 22:08:41  host: v26-12.opera-mini.net

    Ty, 222. Nie na 10, a 6,5 miesiaca. A dwa, to dobry jestes-gdy zablokuja Ci konto, to 200zl wykorzystasz! Hehe :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    224. ~Jeszcze Orange  2013-06-19 22:00:28  host: aadl73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    220) Jak założę konto to dam znać :-) Choć raczej sporadycznie tu zaglądam. 221) z tym blokowaniem konta stałym klientom, to dosyć ryzykowne dla nich. Jeżeli się tak bardzo boicie, to podpiszcie umowę z kimkolwiek np. starszą osobą, która wymaga opieki lub z firmą, dla której coś robicie na stałą dostępność 24h/7 pod konkretnym numerem telefonu (najlepiej wysłać ją sobie poleconym) i wpisać karę umowną np. 50 zł dziennie za brak dostępności. Jak wam zablokują numer i udowodnicie, że nie złamaliście regulaminów (a w tym przypadku to tak naprawdę TP będzie wam musiała to udowodnić), to zrezlizujecie karę umowną, a w sądzie będzie bardzo łatwo o odszkodowanie plus koszty wpisu i zastępstwa procesowego (jeżeli będziecie mieli prawnika). Jeżeli będzie to z waszej winy, to pozostaje dogadać się z podmiotem, z którym podpisaliście umowę o rezygnacji z realizacji kary umownej :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    225. ~ew  2013-06-23 13:18:11  host: bgz135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    emm włączyłam tę promocję nolimit a konto dalej ważne przez 216 dni. To jak to w końcu jest?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    226. ~  2013-06-23 23:28:13  host: v45-14.opera-mini.net

    225 To masz farta, i nic, tylko się cieszyć. Czasem szczęście dopisuje :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    227. ~ew  2013-06-24 19:28:34  host: acbu69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nom fart . tylko boję się że po wylaczeniu to zniknie. chcialabym włączyc darmowy nr ale się boję że mi to zniknie te 216dni. ktoś tak miał jak ja?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    228. ~  2013-06-24 22:23:48  host: a12-09-02.opera-mini.net

    Ew. To nie wlaczaj! I tak masz darmo :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    229. ~  2013-07-02 01:04:40  host: user-46-112-230-220.play-internet.pl

    co dalej w orange one do wszystkich po doladowaniu za 25 zl po 7 lipca 2013

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    230. ~michal_wdz  2013-07-06 15:35:26  host: staticline-31-183-72-214.toya.net.pl

    *** ale oszustwo.... pisze ze do wszystkich sieci za darmo bez ograniczen a i tak pobiera haj$ ....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    231. ~reklamujcie  2013-07-06 15:40:12  host: 93.154.177.186

    Składajcie reklamacje, telefonicznie albo przez Orange Online. Mi bez problemu uznali zwracając za połączenie w okresie, gdzie bonus powinien obowiązywać oraz dostałem dodatkowo 10 złotych na konto promocyjne w ramach rekompensaty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    232. ~reklamujcie  2013-07-06 15:41:16  host: 93.154.177.186

    Reklamując przez Orange Online czekałem dwa dni robocze. Może przez *100 byłoby szybciej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    233. ~  2013-07-07 18:16:47  host: user-46-113-190-154.play-internet.pl

    mam do dzisiaj w orange one na karte po doladowaniu nielimitowane rozmowy do wszystkich, czy jak doładuje dalej to ta promocja bedzie przedluzona. Jeżeli nie to doradzcie czy w innych sieciach jest moze tez taka promocja tzn.nielimitowane rozmowy do wszystkich - poradzcie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    234. ~marcellove  2013-07-07 18:53:16  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    @ Tak,przedłużysz promocje którą można aktywowac do północy 7/8 lipca.Jeżeli liczysz sie z moja opinią to doładuj dziś konto najwyzszym nominałem na jaki Cie stać aby mieć no-limit jak najdłużej.Nie wiadomo czy Orange przedłuży promocje od 8 lipca.Z tego co wiem to inne sieci nie oferują no-limit po doładowaniu do wszystkich sieci.Pozdrawiam z Pomorza

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    235. ~Dżizas  2013-07-21 21:05:20  host: public-gprs514518.centertel.pl

    Ludzie, litosci. troche poczytalam i normalnie krew sie gotuje. skoro tak Was to boli, to mogliscie kupic starter za 5 zika wlaczyc promocje, doladowac za jakas tam tą konkretna kwote i korzystac z tego numeru nawet na jakims starym telefonie, zeby tylko moc rozmawiac bo promocja jest swetna. osobiscie nie dziwie sie orange, bo wielu moich znajomych robi tak, ze tylko doladowuje za 5 czy 10 zl, wykupuje 600 sms i tak w kółko. to jaki maja z tego zarobek? a teraz proponuja minuty do oporu i to do wszystkich siedzi. moze wlacza ta promocje jeszcze. a moze dadza w zamian cos rownie kuszacego? mi sie podoba ta promocja oraz internet 6 gb. moge uzywac telefonu jako modemu badz wifi i za 2 miechy placic 6 zl? do tego 1000 sms do wdzystkich na miesiac. przy okazji odkladaja mi sie pieniazki na promocyjnym, skarbonce i w karuzeli . super :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    236. ~Rek  2013-10-02 09:49:16  host: 89-70-0-175.dynamic.chello.pl

    Oszukańcze nabieranie ludzi NIE MAM ŻADNYCH BONUSÓW !!!. Mam orange na kartę one . Ponieważ moi znajomi też są w orange właczyłem sobie płatny pakiet 1000 min do orange. Po doładowaniu za 25 zł pojawia mi się wspaniały sms, że mam "do wszystkich sieci 25 min", ale co z tego jak za chwile pojawia mi się sms, że " minuty do wszystkich sieci wyczerpałem" !!! Tak sie dzieje bo w/g regulaminu "promocji" te minuty bonusowe wykorzystuje w pierwszej kolejności i dzwoniąc do znajomych na orange w ramach 1000 min zjadam te "minuty do wszystkich sieci" Kto uchwalał i zatwierdzał taką promocje !!! Dzwoniac na infolinie przyznają mi racje, że to durna promocja ale nie mogą nic zrobić bo taki regulamin !!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    237. ~Calm7  2013-10-02 10:16:09  host: v51-01.opera-mini.net

    236). Jak masz dużo i długo rozmów do innych sieci, to poszukaj rozwiązania, jak obniżyć 29gr za minutę. Są dwie takie promocje. Poszukaj, wybierz lepszą. * A jak masz dużo kontaktów w Orange, to pomyśl nad Smart lub tym bardziej - nową taryfą YES.

Dodaj swoją opinię