Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: oficjalny starter Euro 2012

Orange: oficjalny starter Euro 2012

Q! 20 Kwietnia 2012 16:46

0 0
orange starter euro 2012Z okazji zbliżających się mistrzostw Europy w piłce nożnej, Orange przygotował z tej okazji dedykowany zestaw startowy.

Oficjalny starter dostępny jest w cenie 50 zł. Można go wykorzystać na:
połączenia do wszystkich sieci (zgodnie z taryfą Orange One),
SMS-y i MMS-y do sieci Orange oraz transfer danych.

Druga opcja pozwala na nielimitowane połączenia do Orange, lub 170 tys. wiadomości SMS w sieci, lub 130 tys. MMS-ow w sieci lub 5 GB transferu danych.

Zobacz: regulamin promocji starter Euro 2012 (plik .pdf; 77 kB).


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    19. ~...  2012-04-20 18:52:36  host: 82.113.119.16

    @17... a to moze(oby) zmnienszyc zainteresowanie ostatnim punktem.

  • 0

    20. ~lord  2012-04-20 18:55:05  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    lebara w niemczech na kom 6c na stacj 1c w uk lebara 10p kom a na stacj 1p

  • 0

    21.  2012-04-20 18:56:50

    ... (18), ale równie istotny dla obcokrajowca będzie kontakt z krajem macierzystym, w którym też korzysta z Orange. I zapewne widząc pomarańczowe, kwadratowe logo, będzie sądził, że np. chcąc podzielić się emocjami z Euro, po zakupie startera, tanio pogada z rodzinką/przyjaciółmi/znajomymi w kraju, mającymi numer w tej samej sieci. A tu zonk. ;-)

  • 0

    22. ~lord  2012-04-20 18:57:33  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    pamietam jak 1 raz wróciłem w 2007 z uk i sie dziwiłem ze tam lapki z netem są w standardzie u nas jeszcze nie a dzis w4 ma no limit abo za dzien dniównki tak samo tanie rozmowy do ue i usa lada dzien bedą tak tanie jak krajowe

  • 0

    23. ~...  2012-04-20 19:10:13  host: 82.113.119.16

    @21 A widziales opakowanie startera?

  • 0

    24.  2012-04-20 19:11:08

    ...(23), tak, i...? Co masz na myśli?

  • 0

    25.  2012-04-20 19:23:16

    Już lepsze heyah, tym bardziej, że mają tanio na Ukrainę. http://www.heyah.pl/heyah-mix/taniej-za-granice Przydałby się tani roaming z Ukrainy do Polski.. Ale pewnie niedasię... Może mbank coś pokaże wzorem promocji wakacyjnych.

  • 0

    26. ~  2012-04-20 19:59:25  host: z23-15.opera-mini.net

    @radar 77. Na Ukrainę to taniej na Orange bo 55gr w prepaid z sekundowym naliczaniem. Wiem bo korzystam często tam dzwonię.

  • 0

    27. ~  2012-04-20 20:03:51  host: z23-15.opera-mini.net

    Do Niemiec też Orange ma bodajże 35gr a z Rosją jako jedyna sieć w PL ma roaming taki jak w UE.

  • 0

    28. ~...  2012-04-20 20:20:43  host: v21-16.opera-mini.net

    @24 Wiem, ze to byl zarcik, ale raczej na starterze jest "dosc" czytelnie napisane co i jak. @27 Powaga? Wszystko na karte czy tylko wybrane oferty?

  • 0

    29. ~  2012-04-20 20:31:07  host: z46-15.opera-mini.net

    chlopak z wioski nie ma zasiegu orange ale darmowe aero2 z hspa+ lub lte na wiosce juz ma.

  • 0

    30. ~  2012-04-20 20:46:58  host: z12-11.opera-mini.net

    @28. Tak we wszystkich prepaidach Orange są takie stawki 55 gr na Ukrainę 39 gr do Niemiec i roaming z Rosją jak w UE.

  • 0

    31.  2012-04-20 23:55:03

    starter jest od dawna a info dopiero teraz... jakoś tak późno

  • 0

    32.  2012-04-21 10:08:21

    @30 to taniej niz ja mam do PL :D

  • 0

    33. ~  2012-04-21 13:06:55  host: z37-04.opera-mini.net

    a mnie bawi ze w sumie oferta fajna ale do tłumaczenia ”tysiecy wiadomosci” to mogli wziac kogos lepiej wykształconego

  • 0

    34. ~  2012-04-22 14:23:47  host: z29-10.opera-mini.net

    Pewnie cala 4wypusci takie startowki.simow w 2i3 q przybedzie.zarobia na ruchu roamingowym i miedzynarodowym krocie.to bedzie rowniez wielki test sieci w4.ciekawe kto wypadnie najgorzej.mirekb

  • 0

    35. ~a_lex  2012-04-22 21:59:35  host: user-46-112-51-17.play-internet.pl

    Chyba najważniejszy punkt regulaminu (całkiem krótkiego, nareszcie jakieś proste zasady)" "2. Ze starterem Abonent otrzymuje również jednorazowy Bonus, który może wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y do Orange oraz transfer danych. 3. Bonus jest aktywny w momencie aktywacji startera. 4. Bonus jest bezpłatny i nie wymaga aktywacji. 5. Bonus ważny jest przez 30 dni." I druga podstawowa zasada: "9. Po wykorzystaniu środków z Bonusu oraz w przypadku połączeń lub SMS-ów nie objętych Bonusem opłata jest zgodna z obowiązującym Abonenta cennikiem usług w taryfy Orange One." Aha, i nie można zmieniać taryfy z One, inaczej Bonus przepada.

  • 0

    36. ~Orange  2012-04-23 13:10:33  host: public-gprs180016.centertel.pl

    Starter można zamówić na http://euro2012-orange.pl/

  • 0

    37. ~MYSLIWY  2012-04-30 21:08:40  host: host-n1-114-23.telpol.net.pl

    W punktach orange ten starter nadal niedostepny. A ja zadaje pytanie: Czy jak go kupie, a nastepnie przedluze konto sms-em 8002 na rok to 5GB bede mial na rok? Powiedzmy ze te 48 zl z (50) przeleje mojej rodzince 4x 12 zlotych.Po czym (jesli to konieczne doladuje za 5zl)Czy te GB tak jak na orange free sie przedluzaja? I czy te startery sa przewidziane tylko w zakupie przez internet , czy tez w zwyklym punkcie orange je dostane? Prosze o pomoc. Chce internet bez umowy na w miare dluzszy okres-gl. do otwierania poczty i przegladania stron.T- MOBILE ma teraz za 25 zl 2GB na miesiac (a za 50 4,5 GB-ale tez na miesiac). A ja chce na dluzej.CO RADZICIE???To rozwiazanie ktore wymyslilem z orange €O za ro jest realne?

  • 0

    38. ~no raczej  2012-05-23 16:33:49  host: 89-72-71-65.dynamic.chello.pl

    Mi w taryfie orange free - jak przedłużyłem o rok = skasowało zabrane miesiącami 14 Gb :((( Czytałem regulamin, ale tam nic nie było, że to zabiorą !

Dodaj swoją opinię