Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: oficjalna premiera aplikacji Euro 2012

Orange: oficjalna premiera aplikacji Euro 2012

Q! 12 Kwietnia 2012 17:57

0 0

Orange i UEFA udostępniły oficjalną aplikację mobilną UEFA EURO 2012™. Dostępną jest ona dla 8 platform mobilnych oraz w 11 językach.

Dzięki aplikacji, kibice będą mieli dostęp do aktualności dotyczących turnieju i uczestniczących w nim drużyn, sprawozdań z meczów na żywo, a także do wywiadów wideo z piłkarzami.




Dodatkowo będą oni mogli uzyskać płatny dostęp do najważniejszych fragmentów meczów, statystyk i spersonalizowanych powiadomień. Po raz pierwszy w historii rozgrywek kibice będą mogli również dzielić się z bliskimi i znajomymi wiadomościami związanymi z turniejem w serwisach Facebook i Twitter.

Aplikacja w wersji pierwszej dostępna jest dla platform i środowisk Android (telefony i tablety), bada OS, BlackBerry OS, iOS (iPhone i iPad), Java oraz Windows Phone. Można ją pobrać z odpowiednich sklepów mobilnych w Hiszpanii, Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Rumunii, Austrii, Luksemburgu, Szwajcarii, Armenii i Mołdawii.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 1

    1. ~  2012-04-12 18:11:43  host: 159-205-84-79.adsl.inetia.pl

    nie interesuje mnie reprezentacja PZPN, w której pół skałdu nie potrafi słowa powiedzieć po polsku, a nawet trener ma z tym problemy i woli ze swoimi zawodnikami rozmawiać po niemiecku - w ich ojczystym języku...

  • 0

    2.  2012-04-12 18:18:58

    I jak widac da sie. Od razu na wszystkie platformy... Brawo UEFA

  • 0

    3.  2012-04-12 18:30:27

    A ja tu widzę 6 platform. Nie rozumiem też czemu jest na bada OS a na Symbian OS nie ma.

  • 0

    4.  2012-04-12 18:37:23

    @3 Na symbiana masz aplikację JAVA : )

  • -1

    5. ~  2012-04-12 18:42:22  host: z13-15.opera-mini.net

    @1. Ciebie obchodzi tylko żeby było darmo do wszystkich. Można nie być kibicem tak jak ja na przykład ale głupot nie pisać pod adresem narodowej reprezentacji czy trenera. Jak był Benchaker czy jak mu tam było to wszyscy chcieli Smudy. Jest Smuda to zarzucają mu licho wie co. Taki to już naród ci Polacy. Jest tyle krajów i każdy chciałby być mistrzem a mistrz może być tylko jeden. Tacy mądrale jak ty powinni się zamknąć jak mają pisać swój głupi bełkot.

  • 0

    6. ~  2012-04-12 19:13:23  host: z57-01.opera-mini.net

    Gdzie jest na symbiana!!!! jave to sobie niech wsadza gdzies. Na niszowe systemy zrobili a na symbiana to juz nie łaska...

  • 0

    7. ~  2012-04-12 19:27:05  host: z19-11.opera-mini.net

    bo symbian to ***

  • 0

    8.  2012-04-12 19:45:37

    @4 bada OS też z JAVA ruszy.

  • 0

    9. ~paul  2012-04-12 20:00:58  host: overkill-126.core.ynet.pl

    Posiada ktoś link tej aplikacji w Samsung Apps dla Bada OS.

  • 0

    10. ~Piotrek  2012-04-12 20:03:50  host: 75-goc-26.acn.waw.pl

    W Armenii która NIE gra w €O 2012 jest ta aplikacja w Niemczech czy nawet Czechach którzy w Euro grają aplikacji nie ma - brawo UEFA

  • 0

    11.  2012-04-12 20:08:14

    Piotrek (10), ale w Armenii jet za to Orange, tak jaki i w pozostałych 11 krajach, do których skierowana jest powyższa aplikacja. ;-)

  • 0

    12. ~paul  2012-04-12 20:15:14  host: overkill-126.core.ynet.pl

    W Armenii można prosić link? dla bada os

  • 0

    13. ~a  2012-04-15 11:49:02  host: user-31-175-249-75.play-internet.pl

    orange jak zwykle padło on-line... albo cos kombinują - znaczy pewno wstawiają zamiast loga TP, Orange i musieli wyłączyć strefę o zalogowaniu... i taki niby "prestige", a strona daje "zaloguj się za jakiś czas" hahaha

  • 0

    14. ~Do 13  2012-04-15 13:43:02  host: z53-11.opera-mini.net

    Przecież było info że serwis dzisiaj nie będzie dostępny!

Dodaj swoją opinię