Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: oferta "no limit" - kampania reklamowa [wideo]

Orange: oferta "no limit" - kampania reklamowa [wideo]

Q! 7 Maja 2012 19:38

0 0
Orange udostępnił materiał wideo promujący ofertę no limit, czyli nieograniczonych rozmów na telefony komórkowe i stacjonarne.

Szerzej o ofercie no limit w Orange pisaliśmy w tej wiadomości. Cenniki i regulaminy oferty znaleźć można tutaj.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 1

    4. ~xxl  2012-05-07 19:57:16  host: cnv125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kiepska oferta, mialo byc tak pieknie, mialo byc lepiej niz u pozostalych opow a wyszla bardzo slabo.. wot orange :)

  • 0

    5. ~kryk  2012-05-07 20:06:16  host: server9.dobrafirma.com

    @3 - Orange od 16 kwietnia ma w ofercie dla Firm "Firma bez ograniczeń". za 75 netto masz darmowe do 4 sieci, smsy, mmsy i na stacjonarne :)

  • 0

    6. ~xXx  2012-05-07 20:19:44  host: cnv125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5. od jutra juz jest nowa oferta ktora zastapi wczesniejsza: http://gsmonline.pl/portal/news/news.jsp?s0n_id=31479&link=C ały,Kraj,w,Orange,dla,Firm,-,nowa,oferta,no,limit,w,Orange

  • 2

    7. ~  2012-05-07 20:28:49  host: s03-14.opera-mini.net

    @5 tak ale nie jest dostępna w salonie. nie ma nic o niej na str. tylko przez doradcę biznesowego. i tylko bez telefonu. więc bez szału. nie można zmienić na ta ofertę jak mam już tel.

  • 0

    8.  2012-05-07 20:43:27

    ciekawe, że Orange nie chwali się tym, że klientom którzy połączą się jednorazowo z internetem włączają automatycznie pakiet internetowy bez klienta zgody. To jest jakiś absurd przy taryfach no limit. W sytuacji jeżeli klient sam nie włączy sobie świadomie pakietu internetowego, bo wie że nie wykorzysta go i nie chce płacić dodatkowych pieniędzy (10 zł za 300 Mb w niższym i 19 zł za 2 Gb w wyższym abonamencie), Orange zrobi to za niego, wystarczy połączyć się jeden jedyny raz z netem i np. pobrać dane za 0,50 groszy i już zamiast ww. 0,50 groszy zapłacimy 10 lub 19 zł. Tym powinna zająć się Pani Gaj, federacja konsumentów i kto i co tam jeszcze tylko może. Może moderatorzy podpytali by W. Jabłczyńskiego czemu o tym, jest tak cicho. Merketing cwanie to sobie wymyślił, niezłą kasę będą trzepać na nieświadomych klientach.

  • 0

    9. ~M.  2012-05-07 20:51:46  host: 178.73.48.90

    [8]

  • 0

    10. ~mila  2012-05-07 22:01:47  host: public-gprs535599.centertel.pl

    "7" - od dawna jest dostępna w salonie... każdym salonie...

  • 0

    11. ~  2012-05-07 23:30:44  host: afna24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @8 nie zgadzam się. Uważam, ze pomysł z autopakietem jest bardzo nowatorski. Płacisz za pakiet jak korzystasz z netu. Jak nie korzystasz to nie płacisz. A wg taryfikacji z innych planów to za 10 zł otworzysz kilka razy albo i jeden raz telepolis.pl więc i tak jest tanio. W play nie mówia, ze pakiet jest za darmo tylko przez pierwszy miesiąc a później nawet jak nie korzystasz to i tak płacisz. W orange jak nie korzystasz to nie płacisz nic. To jest moim zdaniem lepsze rozwiązanie

  • 0

    12.  2012-05-07 23:43:59

    @11 - no to ja mam inne zdanie, weź pod uwagę fakt że nie wszyscy korzystają z internetu tak często, może być sytuacja, że przez zupełną pomyłkę ktoś może np. w treści sms-a otrzymać link do jakiejś strony i niechcący połączy się z nią i zaraz się rozłączy. Będzie go to kosztowało dość drogo, bo zostanie mu naliczona opłata za pakiet, a nie za jedno połączenia, które mogło by kosztować załóżmy 1 zł.

  • 0

    13.  2012-05-07 23:44:55

    Po tym miesiącu można sobie wyłączyć jak ktoś nie potrzebuje. A pomysł dobry, na pewno wielu kieszeń uratuje.

  • 0

    14. ~Żeebro  2012-05-08 07:43:21  host: 212.14.38.44

    Czy minuty są wymienne na SMSy?

  • 0

    15. ~Jaseł  2012-05-08 07:57:58  host: 89-70-157-53.dynamic.chello.pl

    Minuty są bez limitu tak samo jak smsy

  • 0

    16. ~Do Krzyno  2012-05-08 07:58:46  host: aasr52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tzn widzisz w ofercie no limit internetu nie ma i moglo byc tak jak u mnie jak ja prubowalem sie polaczyc to nie moglem wcale. Tak pakiet internetowy za zlotowke ?? Zadna siec tyle nie da :P Bo to nie oplacalne dla nich ;)

  • 0

    17. ~awa2001  2012-05-08 11:28:18  host: 212.160.172.70

    Jeśli klient nie potrzebuje internetu to może sobie wyłaczyć wewnętrznie w ustawieniach telefonu lub zewnętrznie przez *100, tłumaczenie, że nieświadomie połaczy się z internetem jest bez sensu, to tak jakbym nie chciał zapłacić mandatu za jazdę po pijanemu, bo nieświadomie wypiłem szklankę wódki, a myślałem, że to sok. Wypiłem, wiem, że wódka to nie jadę. Wziałem smartfona, wiem, że może się połaczyc z internetem to go wyłączam.

  • 0

    18.  2012-05-08 18:11:39

    *16 - piszesz troszkę mało zrozumiale, ale staram się to jakoś zrozumieć i wytłumaczę Ci to tak. Mi nie chodzi o pakiet za złotówkę, ja mówię o tym że Orange wymyśliło sobie sposób na zarabianie pieniędzy na klientach, którzy bardzo sporadycznie korzystają z netu w fonie. Czemu mam płacić za cały pakiet, skoro chcę się połączyć raz w miesiącu i to połączenie mnie ma kosztować około 2 zł, a operator dobrodusznie włączy mi pakiet internetowy bez mojej zgody tylko po to abym zaoszczędził swoją kasę i w ten oto sposób zapłacę np. 10 zł zamiast 2 zł. To jest właśnie ta oszczędność ? Rozumiem zachwyt tych, którzy korzystają z netu sporo, dla nich ta opcja jest ok. *17 - przeczytaj to co napisałem wyżej, to wyjaśnienie również jest i dla Ciebie.

  • 0

    19.  2012-05-08 18:25:28

    Jak ktos korzysta więcej z internetu to sam sobie włączy pakiet. JA czasem sporadycznie trace kilkanaście groszy na internet poza zasięgiem playa. Nie bede specjalnie uruchamiać drugiego pakietu...

  • 0

    20. ~Piotrek  2012-05-08 21:55:06  host: 75-goc-26.acn.waw.pl

    A mogli zrobić spot z Sercem i Rozumem - oczywiście "w krainie Orange można dzwonić za darmo"

  • 0

    21. ~  2012-05-08 22:30:19  host: ip-94-42-13-233.multimo.pl

    Można rozmawiać "za darmo", czyli za 80 zł/mc.

  • 0

    22. ~arrcus  2012-05-09 07:43:49  host: 87-206-52-29.dynamic.chello.pl

    Płatne MMS dla klientów indywidualnych oraz automatycznie włączany pakiet 2GB za 19 zł przy jakiejkolwiek próbie połaczenia z internetem. To dramat wizerunkowy Orange!!! Rence opadają... A dla firm - Optymalne taryfy gdzie nielimitowane połaczenia sa dodatkowymi usługami które bedą wyłaczane po upływie okresu umowy i jednoczesnie cennik tych usług poza promocją. Tak sie zastanawiam czy w orange pracują jakies 'krety' które budują oferty tak aby były najgorsze na rynku, a juz napewno aby napewno nie były najlepsze, najprostrze....?

  • 0

    23. ~MiM  2012-05-09 14:06:48  host: r1.limes.com.pl

    nowe znaczenie słów "za darmo" czyli za 79zł. reklama TAXI w wersji Orange wyglądałaby tak: przejazd z Lotniska na dworzec PKP ZA DARMO-a po przyjeździe -79zł się należy ;) i ludziska mają minę tych robocików z 10 sek. filmu ;)))

Dodaj swoją opinię