Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange odpowie na oferty "no limit" Play i T-Mobile!

Orange odpowie na oferty "no limit" Play i T-Mobile!

Q! 30 Marca 2012 15:22

1 0

Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP, poinformował, że Orange przygotowuje odpowiedź na oferty no limit swoich konkurentów. Czego możemy się spodziewać?



Jako pierwszy ofertę typu no limit o nazwie Formuła 4.0 wprowadził Play, o czym szerzej informowaliśmy w tej wiadomości. Błyskawiczną ripostą popisał się T-Mobile i w ciągu 24 godzin odpowiedział propozycją frii, która była praktycznie taka sama - szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Teraz do gry włącza się Orange i już zapowiada, że nie pozostanie w tyle i też zaproponuje podobną ofertę. Jednak według zapowiedzi Jabczyńskiego, nie będzie to kopia "tylko SIM" za 79 zł. Co zatem zaproponuje Orange?




Według zapowiedzi, będzie to dużo więcej niż zryczałtowany abonament i zaszyte rozmowy do wszystkich sieci no limit.

Kiedy oferta zostanie zaprezentowana? Ma to nastąpić w ciągu najbliższych tygodni.

Jak zapewnia rzecznik Grupy TP, Orange pracuje na tym, od kiedy dostał zadanie jak najlepiej zorganizować przeprowadzkę Serca i Rozumu do Orange :-). O samej przeprowadzce pisaliśmy szerzej w tej wiadomości, natomiast materiał filmowy z tym związany można zobaczyć tutaj.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 264
  • 0

    273. ~  2012-03-31 19:36:29  host: z40-15.opera-mini.net

    @Dominika. Jakie znów ograniczeniia w MMSach Ty widzisz? Pewnie masz tak ustawione w ustawieniach wiadomości MMS. Sieć Ci nic nie ogranicza chyba że telefon

  • 0

    274. ~  2012-03-31 22:15:29  host: p16-11.opera-mini.net

    Czy Plusu odpowie na cokolwiek? Panie Witoldzie, czy ktoś z Plusu odebral głuchy telefon?

  • 0

    275. ~x  2012-03-31 22:35:19  host: user-31-174-109-217.play-internet.pl

    265 - jeśli chcesz mieć nielimitowane rozmowy w Play albo T to ja bym wybrał Play który ma swoją sieć,sieć Plusa i Orange, kiedyś podróżowałem koleją i można rozmawiać swobodnie na zasięgu Plusa gdy zginie zasięg Play,wiem bo tak rozmawiałem jadąc. T może urwać połączenie i na inny zasięg się nie zalogujesz,gdyby Plus miał nielimitowane rozmowy to brałbym go pod uwagę bo Plus oprócz swojej sieci ma też sieć Aero2 do której można się zalogować będąc w Plus,to Aero2 ma zasięg na 900 umts i to jest duży atut tej sieci Aero2,właściwie to też można traktować jako zasięg Plusa bo właściciel jest ten sam.

  • 0

    277. ~  2012-03-31 23:33:22  host: aavx93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play nie będzie działać na Networks! - więc za chwilę zasięg się mocno zmniejszy ;(

  • 0

    278. ~  2012-03-31 23:38:24  host: 178.183.144.174.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Nie zmniejszy się, Networks to wspólne wieże, a nie nadajniki. Mój telefon nie będzie działał na zasięgu Orange'a.

  • 0

    279. ~Gość  2012-04-01 06:22:23  host: z27-04.opera-mini.net

    278: Przeczytaj sobie na czym na polegać Networks. Właśnie na budowie wspólnej sieci radiowej i wymianie zasięgu!

  • 0

    280. ~  2012-04-01 07:55:08  host: z27-05.opera-mini.net

    Networks to te same wierze, te same nadajniki ale rozne kanaly czestotliwosci. Jedna stacja moze obslugiwac 2operatorow. Play bedzie dzialal na pasmie orange a do TM nie bedzie wpuszczany. Dzisiaj problemem nie jest juz sam zasieg, bo operatorzy mają juz dobry oczywiscie z wyjatkiem Play, bo ten nadal nie inwestuje w infrastrukture i zasieg macierzysty ma bardzo slaby. Problemem moze byc pojemnosc sieci ale ta tez ma sie w Networks zwiekszyc. Majac do wyboru te same oferty wybralbym bez wahania operatora z dobrą wlasna infrastrukturą. Czyli Play bralbym jako ostatecznosc

  • 0

    281.  2012-04-01 09:17:17

    dlatego odrzucilem play no limit. Zobaczymy co pokaze orange bo w tej chwili jestem zdecydowany zmienic siec nawet placac kare.

  • 0

    282. ~  2012-04-01 10:35:13  host: z55-13.opera-mini.net

    NetWorkS na częstotliwości 900 MHz w technologii HSPA + będzie dostępny tylko dla klientów Orange i T mobile gdyż będzie emitował iinny wspólny wyróżnik sieci i będzie działał na wspólnej nośnej w ramach roamingu w pozostałych pasmach i technologiach Play będzie dalej korzystał z zasięgu Orange bo tu każdy operator ze spółki będzie emitował własny wyróżnik sieci chociaż będą nadawać z tych samych nadajników i masztów.

  • 0

    283. ~O  2012-04-01 12:10:12  host: sr86.internetdsl.tpnet.pl

    Oferta na firme juz jest. co więcej dużo lepsza niż konkurencji:)

  • 1

    284. ~stz  2012-04-01 13:05:54  host: 93-186-31-82.rdns.blackberry.net

    A Jabczynski powiedział że nie można obnizyc cen. Kłamał.

  • 0

    285. ~Do simplusowca  2012-04-01 13:10:18  host: aatq22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe jak z jedych artykułów czytałem, że Plus chce zlikwidować oferty pre-paid ;D Nie wiem skąd ludzie takie głupoty piszą :D

  • 0

    286. ~  2012-04-01 14:46:02  host: user-164-126-192-15.play-internet.pl

    Podobno nowa oferta Orange ma polegac na tym, że w ramach abonamentu wszystko będzie "no limits" oraz dodatkowo dopłata do każdej minuty rozmowy wychodzącej. Zgromadzone środki można będzie przeznaczyć jedynie na usługi premium, gdyż wszystkie pozostałe usługi zawierać się będą w abonamencie ;)

  • 1

    287. ~ignac  2012-04-02 17:14:32  host: 178-37-9-51.adsl.inetia.pl

    Ja pozostanę w Play aby wesprzeć tego, od którego największe obniżki się zaczynają. Pozostali "wielcy" jak nie są zmuszeni to doją ile się da. Są zwykłymi złodziejami - dorabiali się i dorabiają na swoich klientach poprzez niczym nie uzasadnione ceny do Play rzędu 69 gr/min. Cena brutto do W3 29 gr (zawiera zarobek). Różnica w cenie hurtowej max 16 gr netto czyli ok 20 gr brutto. Razem 49 gr i taka jest cena np wRodzinie. W W3 jest 59-69 gr.

  • 0

    288. ~Werwolf  2012-04-02 19:01:58  host: leonidas.interkam.pl

    ta oferta jest już dostępna, czy jak..?? bo coś cicho o niej jak na chwilę obecną..

  • 0

    289.  2012-04-02 21:23:16

    287. ~ignac - wszystkie firmy zdaje się dorabiają się na swoich klientach? Z enami do Play się trochę wsytrzymaj - może wy - prepaidowcy płącicie dużo, jednak abonamentowcy płacą tyle co do innych. Mało kto przekracza pakiety abonamentowe, więc pieprzenie o cenach do Play poza abonamentem są bez sensu. Inna rezcz, ze tak mają skalkulowane pakiety, zeby to się dobrze bilansowało. Jednak nie jest to 80. 60 czy nawt 40 groszy w większości przypadków.

  • 0

    290. ~I  2012-04-03 14:35:15  host: 217.97.254.54

    I gdzie ta oferta..??

  • 0

    291. ~kylo  2012-04-03 15:39:20  host: 89-74-253-240.dynamic.chello.pl

    Skoro nie mają nic ciekawego do zaprezentowania to nie wychylają się z nową ofertą. Ich oferty z usługą "Pogaduchy w Orange"(tylko rozmowy bez sms/mms) kosztują 70 zł minimum. Jak więc konkurować z ofertami innych gdzie rozmowy i sms/mms do wszystkich sieci można miec za 79 zł???

  • 0

    292.  2012-04-03 17:14:51

    291 własnie , mam nadzieję że Orange nie schrzani swojej oferty jakimiś wrednymi haczykami :P

  • 0