Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Oddaj stary telefon, dostaniesz bon na nowy

Orange: Oddaj stary telefon, dostaniesz bon na nowy

LuiN 20 Listopada 2015 12:57

6 7

Sieć Orange proponuje klientom oddawanie starych telefonów w zamian oferując bony od 50 do nawet 500 zł na zakup nowego urządzenia.



Telefon wyceniany jest na podstawie stanu technicznego. Sieć nie wymaga dołączenia oryginalnego opakowania, ładowarki, słuchawek czy akcesoriów. Pracownik salonu wycenia telefon i przekazuje klientowi voucher o wartości nie mniejszej niż 50 zł.




Otrzymany kupon można następnie wykorzystać w ciągu 30 dni na zakup telefonu, ale jedynie w salonie sprzedaży Orange, który go wydał. Możliwe jest oddanie dziennie nawet 5 telefonów.

Zobacz: regulamin oferty
Zobacz: lista salonów

Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 24
  • 0

    5.  2015-11-20 13:35:22

    Mam starą Nokie E 52,a właściwie jej część mogę wymienić jak dają rabat na 200 zł na nowy ;-)

  • 0

    8.  2015-11-20 13:39:03

    Tak właściwie to mam 2 szt E 52,jedna działa ale nie ładuje baterii,druga nie działa ale ładuje baterie ,więc muszą działać razem :-)

  • 0

    9. ~Mirek  2015-11-20 13:40:00  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    Podczas ostatniej takiej akcji orange wyciąłem note 4 i pytam się ile bym dostał , a babka po drugiej stronie 350 zł ....

  • 0

    11. ~burza  2015-11-20 13:52:51  host: abvo124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    witek sa szalone dni w orange do 26.11 może cos bys napisał o tym

  • 2

    12. ~aero666  2015-11-20 13:54:16  host: 188.146.134.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Przecież to tylko kolejna odsłona istniejących już programów skupu używanych telefonów. Standard był taki, że aby dostać 500 zł trzeba było sprzedać im telefon min. 3x takiej wartości -- jeśli tym razem będzie podobnie, to więcej dostanie się w pierwszym lepszym komisie.

    Jedyna różnica to kwota minimalna 50 zł, bo dotychczas wszystkie starsze telefony brali jedynie za darmo "do recyklingu". Albo będą kombinować z odrzucaniem urządzeń według regulaminu (punkt o uszkodzeniach zewnętrznych jest jak znalazł) albo to po prostu taka wariacja nt. zniżki od ceny salonowej, która przeważnie i tak jest odpowiednio nadmuchana.

  • -3

    13.  2015-11-20 14:06:29

    @10 Nawet jeśli nie istnieje to mam do tego prawo. Nie nazywaj mnie naganiaczem, to po pierwsze. Po drugie skoro nie masz ochoty wypowiedzieć się na temat "newsa" to po co w ogóle wtrącasz swoje 3 grosze...? Tylko po to żeby mnie obrazić ? :) Czy czasem nie jesteś typowym "hejterem" ?

  • 2

    14. ~~  2015-11-20 14:11:14  host: user-94-254-211-45.play-internet.pl

    Przecież nie od dziś wiadomo, że ceny telefonów w salonach są zawyżone. Dostane bon, którym nic nie zdziałam. Wysoka cena telefonu to zrównoważy. A Orange dostanie telefon za free. Haha szukają głupich.

  • -2

    15. ~Bouli  2015-11-20 14:11:51  host: 212.160.172.84

    @3 możesz wykorzystać rabat na zakup telefon z prepaidem http://tlp.is/65m

  • 0

    16. ~Szu  2015-11-20 14:16:21  host: cp-bg.jmpolska.com

    W regulaminie jest napisane "2. Uczestnik może w ramach przystąpienia do Programu przekazać dziennie maksymalnie 5 Telefonów.".
    Czy jeśli przyniosę 5 telefonów po 50zł to otrzymam 5 kuponów, które się sumują?

  • 0

    17. ~  2015-11-20 14:24:45  host: 188.146.135.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja oddałem stare telefony pallotyńskiej fundacji misyjnej, która zbiera kasę na pomoc dla Afryki i Ameryki Południowej http://tlp.is/88f

  • 2

    18. ~K_K  2015-11-20 14:39:53  host: 153.19.183.19

    @15 Zgodnie z par. 2 regulaminu: „Uprawnienie” oznacza Voucher przyznający rabat na zakup nowego telefonu w ramach jednej z następujących ofert: Smart Plan LTE, Smart Plan LTE Wspólny, w tym Smart Plan LTE Główny, Smart Plan LTE Dodatkowy".
    Par. 3 pkt 6 regulaminu: "Uczestnik lub osoba przez niego wskazana może zrealizować Voucher w przypadku zawierania nowej Umowy, w tym Umowy zawieranej w wyniku przeniesienia numeru od innego operatora oraz w przypadku przedłużania dotychczasowej Umowy w ramach jednej z ofert Orange: Smart Plan LTE, Smart Plan LTE Wspólny, w tym Smart Plan LTE Główny, Smart Plan LTE Dodatkowy."
    Czyli tylko przy umowach abonamentowych

  • -1

    19. ~LTE  2015-11-20 15:10:23  host: 188.146.137.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dlaczego usunięto mój komentarz?

  • 2

    20. ~  2015-11-20 16:03:11  host: 212.160.172.87

    to teraz tylko czekać na wysyp "telefonów odnowionych" na stronie internetowej :) i biznes się kręci

  • 2

    21. ~  2015-11-20 16:04:53  host: user-94-254-147-127.play-internet.pl

    Co to za interes oddawać telefon za marne grosze. Prawie to samo co wszystkie te akcje typu "kupimy twój stary telefon". Ceny zakupu są zdecydowanie zaniżane. To już lepiej sprzedać to w internecie.

  • 1

    22. ~rio bravo 6y  2015-11-20 18:50:05  host: user-94-254-198-237.play-internet.pl

    Przy tych warunkach co dali w regulaminie to ja też mogę skupować telefony i to w gotówce, nie w voucherze.

  • 1

    23. ~Partyzant  2015-11-20 20:56:11  host: apn-46-215-25-165.dynamic.gprs.plus.pl

    W d....upe niech Se to wsadza.za Samsunga Ativ 10zł rabatu,wole cyganom za darmo oddać....

  • 0

    24. ~LTE  2015-11-20 22:51:49  host: user-94-254-193-119.play-internet.pl

    Stare telefony są lepsze niż te nowe. Jest jakiś sens oddawać stary telefon?

  • 0

    25. ~TOM  2015-11-21 15:49:56  host: 77-253-224-246.static.ip.netia.com.pl

    3. ~K_K 2015-11-20 13:26:04 host: 153.19.183.19
    Szkoda, że voucher można wykorzystać jedynie przy podpisywaniu umowy, a nie np. przy zakupie telefonu na kartę :(

    źródło: http://tlp.is/88e

    ZNOWU JAKIŚ MARUDZĄCY DUSIGROSZ NA KARTĘ

  • 2

    26. ~Arek  2015-11-21 20:14:12  host: 10.168-240-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be

    25. ~TOM
    ZNOWU JAKIŚ MARUDZĄCY DUSIGROSZ NA KARTĘ

    ZNOWU JAKIŚ bogaty dzieciak. Moim zdaniem każdy ma prawo, korzystać z oferty która jest dla niego najwygodniejsza.

  • 0

    27. ~Shjjyrdvnkkhfdsbkhf  2015-11-22 11:18:01  host: n24-05-05.opera-mini.net

    Na przetop pójdą!

Dodaj swoją opinię