Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange obniża ceny połączeń do Cyfrowego Polsatu

Orange obniża ceny połączeń do Cyfrowego Polsatu

WitekT 16 Listopada 2011 18:04

0 0
Od 15. listopada w Orange zmienione zostały stawki za minutę połączenia do sieci Cyfrowy Polsat, a dokładniej zrównane w wysokości do tych obowiązujących do T-Mobile i Plusa.

Zmiana dotyczy wszystkich ofert Orange. Decyzja wynika z decyzji UKE z sierpnia, w której zrównano stawki MTR Cyfrowego Polsatu ze stawkami MTR trzech największych operatorów.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~mirekb  2011-11-16 20:13:25  host: apn-95-41-232-203.dynamic.gprs.plus.pl

    polityka grupy tp jest niezła..wraz ze zmianami mtr do p4 tp obniza ceny detaliczne do p4.za to szacunek.tu orange wiedzie prym(byla tez promocja z obnizonymi cenami polaczen do centernetu i mobylandu-nawet w ulotkach play o tym wspominał)..Witku,czemu nie wspominasz ze centernet ma umowe na roaming krajowy z w3??(z miesiac temu sim centernetu logowal sie tez do p4-mam fotki bo bylo u mnie duze zdziwienie-obecnie p4 zablokowane)-co wazne widze ze centertel ma priorytet w logowaniu simów centernetu-sprawdzone w Kielcach,Łodzi,Wawie zarówno na sieciach 2g jak i 3g oraz na trasach.ciekawe ze nikt o tym nie pisze..

  • 0

    13. ~Adan  2011-11-16 20:48:03  host: 89-78-214-21.dynamic.chello.pl

    Mi tam to obojętne bo kto ma numer w Play czy jakimś cyfrowym polsacie ? Prawie nikt.

  • 0

    14. ~  2011-11-16 21:00:11  host: 77-255-169-18.adsl.inetia.pl

    13@ A byś się zdziwił. Ja mam połowę rodziny w Play bo resztę trzyma abonament w innych sieciach. Może CP jest mało ale w Play coraz więcej.

  • 0

    15. ~do 13  2011-11-16 21:02:20  host: 095160088224.siedlce.vectranet.pl

    Zdziwisz się jak posprawdzasz numery do jakiej sieci należą. Do Play dość sporo ludzi przenosi swój numer więc choć prefixy są od W3, w rzeczywistości znajomi mogą mieć w Play...

  • 0

    16. ~adam23  2011-11-16 21:14:51  host: net-83-175-143-22.markom.krakow.pl

    Ciekawe kiedy do Playa obniżą stawki? Od lipca MTR do Play jest obniżony do 27gr a operatorzy nadal pobierają kwoty rzędu 60-75gr.

  • 0

    17.  2011-11-16 21:39:06

    Odpowiedz brzmi niestety jak najdluzej sie da. Bo tak jest wygodniej i nie chodzi juz o zarobek na tych stawkach(choc nie jest on maly a nawet zdecydowanie wiekszy niz do W3) ale przede wszystkim o blokowanie w ten sposob dużą grupę chenych do ewentnualnego przejscia, ale nie robiacych tego z obawy, ze inni beda płacic wiecej dzwoniac do nich.

  • -2

    18. ~  2011-11-16 22:12:21  host: host-89-229-131-78.chelm.mm.pl

    Play umiera. Orange wreszcie idzie po rozum do głowy. Trzęsą portkami przed Polkomtelem Solorza. Ha Ha Ha!

  • 0

    19.  2011-11-16 22:34:12

    18 - chciałbyś, żeby umarł. Przed czym tu na razie trząść, skoro oferta wygląda tragicznie, a zapowiedzi nie napawają optymizmem ( jeszcze większe oszczędności są zapowiadane ) ? Jak wszyscy tutaj wiedzą, jakościowo zawsze faworyzowałem T, ale z uznaniem odnotowuję obniżki w Orange, chociaż mam świadomość, że ma ona wymiar symboliczny i dotyczy bardzo wąskiego grona użytkowników. Jakoś pozostali nie chcą pójść w ślady "francuskiej dojarki" - tak pogardliwie określanej firmy, która moim zdaniem pod względem innowacyjności obecnie dotrzymuje kroku najlepszym, a nawet czasami sama wyznacza pewne standardy ( w życiu bym nie pomyślał, że kiedyś tak o Orange napiszę ). :-)

  • 0

    20. ~oouh  2011-11-16 23:54:21  host: user-46-112-200-1.play-internet.pl

    tez jestem zaskoczony niektorymi pomyslami orange in plus. kiedys bym tego nie napisal. natomiast plus zostaje w tyle.

  • 0

    21.  2011-11-17 01:06:57

    Radzę grupę z pod znaku Orange unikać szerokim łukiem. Złożyłem zamówienie na Neo wysłali mi modem za 99zł po czym stwierdzili że nie da się u mnie założyć ADSL. Teraz codziennie dzwonią po 2, 3 razy i usiłują mi wcisnąć CDMA...

  • 0

    22.  2011-11-17 01:11:18

    @19 jako ostatni z w3 obniżyli ceny, fakt to jest innowacyjność i wyznaczanie trendów ;-)))

  • 0

    23.  2011-11-17 05:31:18

    Miałem na myśli takie sprawy, jak blokada ACR, która w T, do dzisiaj nie jest możliwa do włączenia samodzielnie, jedynie poprzez kontakt z konsultantem, oraz dwuletnią ważność konta. Powie ktoś, że pierwsze wprowadziło to wRodzinie, ale tak naprawdę na szeroką skalę dopiero Orange. Nie jestem szczególnym fanem tej firmy, ale bądźmy choć trochę sprawiedliwi...

  • 1

    24. ~  2011-11-17 06:54:44  host: z18-16.opera-mini.net

    @muslik22. To że jesteś absolutnym ignoranten to nie znaczy że musisz swoją ignorancją dzielić się w opiniach. T mobile jeszcze nie obniżyło stawek do CP a Polkomtel chyba od 1 listopada a jak wiesz Plus jest Solorza i do siebie Solorz nie obniżył od września czy tuż po decyzji UKE. Na idiotów nie ma mocnych ty jesteś jednym z nich.

  • 0

    25. ~wuja p  2011-11-17 08:06:35  host: 212.160.172.70

    Wiadomo cośna temat obniżenia stawek do Play? Jakiś przewidywany termin?

  • 0

    26. ~  2011-11-17 08:30:04  host: host-89-229-131-78.chelm.mm.pl

    @19, toms, co do solorzowego Plusa to poczekamy, zobaczymy...

  • 0

    27. ~wroc  2011-11-17 09:11:34  host: 89-75-157-105.dynamic.chello.pl

    A jak obniżał się MTR Play, to stawki zostawały takie same.

  • 2

    29. ~totori  2011-11-17 11:34:53  host: afcf52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a wiecie może kiedy ma nastąpić zrównanie cen do Playa?

  • 0

    30. ~agag  2011-11-17 16:11:15  host: 85.219.163.66

    @29 do końca 2013 mają być zrównane, stawki do Play

  • 1

    31. ~  2011-11-17 16:44:44  host: z31-04.opera-mini.net

    @agag 30. Do końca 2012 roku mają być zrównane hurtowe stawki MTR a nie do końca 2013 roku.

  • -1

    32.  2011-11-17 23:21:42

    @24 Pisz sobie co chcesz i tak w O drogo jest...

Dodaj swoją opinię