Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange obniża cenę za połączenia do Play

Orange obniża cenę za połączenia do Play

sirmark 23 Lutego 2014 21:18

5 1

Od 11 marca 2014 roku Orange w ofertach na kartę obniża cenę za minutę połączenia krajowego na numery komórkowe do abonentów operatorów P4 (Play), Cyfrowy Polsat, CenterNet, Mobyland i innych nie wymienionych wyżej operatorów infrastrukturalnych oraz dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem sieci tych operatorów. Stawka wyniesie 0,29 zł i pojawi się w następujących cennikach:

  • cennik usług w taryfie Orange One obowiązujący od 1 stycznia 2014 roku
  • cennik usług w ofercie Orange POP obowiązujący od 1 stycznia 2014 roku
  • cennik usług w ofercie Orange Free na kartę obowiązujący od 1 stycznia 2014 roku
  • cennik usług w ofercie Orange Ekstra Numer obowiązujący od 1 stycznia 2014 roku

W przypadku taryfy Nowe Orange Go cena za minutę połączenia krajowego na numery komórkowe do abonentów w/w operatorów zostanie obniżona do poziomu 0,29 - 0,59 zł w zależności od wartości ostatniego doładowania zgodnie z cennikiem taryfy Nowe Orange Go:
  • Cennik usług w ofercie Nowe Orange Go obowiązujący od 1 stycznia 2014 roku

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: centernet | cyfrowy polsat | mobyland | orange | play

w sumie: 51
  • 1

    32. ~bolo  2014-02-24 09:23:24  host: 178.180.89.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    a kiedy reszta pójdzie tym tropem? np. UPC? Skąd te wyższe stawki skoro mtry się wyrównały?

  • 0

    33.  2014-02-24 09:34:19

    Obniżyli do 300 zł - masz nieaktualne informacje ;-) Tak - ilość kart nie ma już (!) znaczenia, jednak ile ich trzeba mieć, nawet na tych nielimitowanych za 65 netto, żeby móc na kolejnych skorzystać z tych "perfekcyjnych"? A jeśli tylko z nich - przy ich stosunkowo niskiej cenie? Nie mów więc że ilośc kartt ni ma znaczenia - bo na 1 czy 2 karty nie wiem czy jakaś firma, nie korzystająca z międzynarodowych albo roamingu, płaci 300 złotych ;-)

  • 0

    34.  2014-02-24 09:37:20

    Poza tym mówię o tubylcach - tu prepaidowcy głównie siedzą, sporadycznie frmowcy - jak ja np. - ale zdecydowana większość z nich, poza wyjątkami nawet powiem, nie może z tych taryf skorzystać. Zapytajmy - kto korzysta albo może skorzystać z taryf Perfect w Plusie?

  • 0

    35.  2014-02-24 09:42:50

    No i jeśli twierdzisz, ze się da bo nie jest to wymóg bezwzględny, załatw mi - 4 numery a nawet dokupię jeden dodatkowo ;-) Włączę oczywiście te dodatki po złotówce i za 20 zł - na wszystkich ;-)

  • 0

    36. ~  2014-02-24 09:51:35  host: 77-255-236-185.adsl.inetia.pl

    wlo, nie jestem przedstawicielem Plusa więc nie załatwię Tobie tego ale niektórzy jakoś sobie radzą ;) Poczytaj ten temat: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=72960 Jak widać tacy tutaj też piszą chociaż są mniej głośni ;)

  • 0

    37.  2014-02-24 09:57:32

    ;-) Ja mam dobrą konsultantkę, ale niestety nie jest w stanie mi załatwić - za mało płacę jednak ;-) A z forum nie korzystam, więc dziękuję za informację.

  • 1

    38.  2014-02-24 10:15:23

    @32 Stąd Bolo, że operatorzy póki mogą golą barany, skoro przy 29gr zarabiają na kliencie to dlaczego nie dać stawki 59? A nóż nie śledzi co się dzieje i o mtr'ach nie ma pojęcia?

  • 1

    39. ~PINO INOWROCLAW  2014-02-24 11:03:59  host: host-37-190-196-110.dynamic.mm.pl

    NO I BARDZO DOBRZE BRAVO DLA ORANGE TERAZ TAK SAMO POWINNI ZROBIC PLUS I T-MOBILE

  • -1

    40.  2014-02-24 11:20:17

    ~39 przecież t-m ma już od dawna stawkę 29 gr w nowych taryfach... starych taryf to już nawet nie mogę na ich stronie znaleźć...

  • 1

    41. ~PINO INOWROCLAW  2014-02-24 11:23:21  host: host-37-190-196-110.dynamic.mm.pl

    DO 40 ALE KLIENCI CO MAJA AKTYWNY STARTER NA KARTE W T-MOBILE NADAL PLACA DROZEJ DO PLAY

  • 1

    42. ~PINO INOWROCLAW  2014-02-24 11:24:29  host: host-37-190-196-110.dynamic.mm.pl

    DO 40 PRZED 18 MARCA 2013

  • 1

    43. ~xxkkxx  2014-02-24 11:44:09  host: 81.219.84.18

    Szaleją :D Dramat wprowadzać po tak długim czasie... W sumie jaka sieć, takie zmiany ;)

  • 1

    44. ~Nick  2014-02-24 11:55:59  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    w nju nie muszę się martwić czy dzwonię do orangutana lub innego opa, płaska stawka.

  • 2

    45. ~bolo  2014-02-24 11:56:54  host: 178.180.172.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    zwracam honor UPC: od lutego tego roku Play zrównano w opłatach do innych operatorów

  • 1

    46. ~PINO INOWROCLAW  2014-02-24 13:37:21  host: host-89-230-132-54.inowroclaw.mm.pl

    TERAZ PLUS I T-MOBILE I Heyah TEZ POWINNI ZROBIC WSZYSTKIM SWOIM STARYM I NOWYM KLIENTOM BEZ KOD UUSD I PRZEZ SMS ZROBIC ROWNA STAWKE DO PLAY

  • 1

    47. ~johan  2014-02-24 21:09:50  host: port-ip-88-150-16-122.reverse.mdcc-fun.de

    Czas aby UOKiK przyjrzał się tym działaniom Orange i T-Mobile. Dobrze, aby praktyki "orżnąć" odpowiednio wycenił!

  • -1

    48. ~Kuzyn1920  2014-02-26 11:37:05  host: 92.60.132.22

    @46 Plus od dawna ma 29gr/min do Play.

  • -1

    49.  2014-02-26 14:49:26

    @PINO INOWROCLAW Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy ofertę ?Równa stawka do wszystkich operatorów w kraju?, w ramach których minuta połączenia wynosi tylko 0,30 zł. Wystarczy, że wyślesz bezpłatny kod *100*475# Oferta jest bezpłatna i bezterminowa. Pozdrawiamy. :)

  • 1

    50. ~PINO INOWROCLAW  2014-02-26 18:12:16  host: host-89-230-129-21.inowroclaw.mm.pl

    ALE ILE OSOB NIE WIE ZE MOZNA BYC BEZPLATYNY KOD ABY MIEC ROWNA STAWKE DO PLAY

  • 0

    51. ~pino inowroclaw  2015-02-25 19:05:05  host: host-89-230-151-133.inowroclaw.mm.pl

    ciekawe

Dodaj swoją opinię