Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Nowy Biznes Pakiet

Orange: Nowy Biznes Pakiet

LuiN 11 Lutego 2013 14:17

1 0

Orange Polska wprowadza nową, uproszczoną ofertę Biznes Pakietu, czyli zestawu usług telekomunikacyjnych oraz udogodnień ułatwiających prowadzenie firmy.

Do wyboru są 4 opcje przeznaczone dla średnich firm oraz 4 dla dużych przedsiębiorstw. Klienci korzystający z Biznes Pakietu otrzymują w ramach stałej miesięcznej opłaty m.in. plan taryfowy z nielimitowanymi rozmowami, biznesowy Internet, hosting, darmowy e-sklep oraz wirtualną centralkę do zarządzania połączeniami telefonicznymi w firmie.

Oferta Biznes Pakietu dla średnich firm składa się z: Internetu DSL prędkością do 10 Mb/s, od 1 do 6 zewnętrznych linii telefonicznych oraz wirtualnej centralki PBX zarządzającej nawet 20 numerami wewnętrznymi. Usługa pozwala na zachowanie dotychczasowych numerów telefonicznych firmy, nie wymaga też wymiany aparatów telefonicznych, z których korzysta firma.

Klienci mogą korzystać z planu podstawowego z nieograniczonymi połączeniami na numery stacjonarne w sieci Orange Polska lub z planu nielimitowanego, który umożliwia rozmowy bez ograniczeń ze wszystkimi numerami stacjonarnymi i komórkowymi w kraju.
Decydując się na Biznes Pakiet klienci otrzymują profesjonalny internet stacjonarny z prędkością do 10 Mbit/s, wraz ze stałymi adresami IP, dzięki którym można uruchomić serwer WWW, a także aplikacją pozwalającą na utworzenie e-sklepu. Bezprzewodowa sieć Wi-Fi pozwala na korzystanie z Internetu i urządzeń biurowych.

W pakiecie znajdują się także dodatkowe funkcjonalności, takie jak wirtualny fax (fax2mail), biznesowy pakiet hostingowy, oraz pakiet bezpieczeństwa (firewall). Stała opłata abonamentowa wynosi od 139 zł netto (170,97 zł z VAT) miesięcznie.

Oferta Biznes Pakietu dla dużych firm przeznaczona jest dla przedsiębiorstw posiadających już centrale PABX i zatrudniających kilkudziesięciu pracowników. Umożliwia im korzystanie z symetrycznego dostępu do Internetu, hostingu, firewalla, e-sklepu, wirtualnego faksu i Wi-Fi. Dodatkowo w ramach tej usługi firma może swoje oddziały połączyć w sieć VPN. Jeżeli firma nie posiada własnej centrali może skorzystać z oferty Orange: Centrala Diatonis.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 3
 • 0

  1.  2013-02-11 15:04:14

  Przydałoby się więcej szczegółów.

 • 0

  2. ~nec  2013-02-11 15:29:12  host: 89-72-138-42.dynamic.chello.pl

  ładnie brzmi ale przerwy w działaniu usługi mocno zniechęcają klientów ; bo to jest po prostu voip w rozbudowanej formie

 • 0

  3. ~;)  2013-02-11 16:36:52  host: 87-207-23-211.dynamic.chello.pl

  teraz planem sieci orange jest sprzedawanie jak najwiecej voipa kosztem likwidacji uslug stacjonarnych.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-171-242.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet