Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Nowy Biznes Pakiet

Orange: Nowy Biznes Pakiet

LuiN 11 Lutego 2013 14:17

1 0

Orange Polska wprowadza nową, uproszczoną ofertę Biznes Pakietu, czyli zestawu usług telekomunikacyjnych oraz udogodnień ułatwiających prowadzenie firmy.Do wyboru są 4 opcje przeznaczone dla średnich firm oraz 4 dla dużych przedsiębiorstw. Klienci korzystający z Biznes Pakietu otrzymują w ramach stałej miesięcznej opłaty m.in. plan taryfowy z nielimitowanymi rozmowami, biznesowy Internet, hosting, darmowy e-sklep oraz wirtualną centralkę do zarządzania połączeniami telefonicznymi w firmie.

Oferta Biznes Pakietu dla średnich firm składa się z: Internetu DSL prędkością do 10 Mb/s, od 1 do 6 zewnętrznych linii telefonicznych oraz wirtualnej centralki PBX zarządzającej nawet 20 numerami wewnętrznymi. Usługa pozwala na zachowanie dotychczasowych numerów telefonicznych firmy, nie wymaga też wymiany aparatów telefonicznych, z których korzysta firma.

Klienci mogą korzystać z planu podstawowego z nieograniczonymi połączeniami na numery stacjonarne w sieci Orange Polska lub z planu nielimitowanego, który umożliwia rozmowy bez ograniczeń ze wszystkimi numerami stacjonarnymi i komórkowymi w kraju.

Decydując się na Biznes Pakiet klienci otrzymują profesjonalny internet stacjonarny z prędkością do 10 Mbit/s, wraz ze stałymi adresami IP, dzięki którym można uruchomić serwer WWW, a także aplikacją pozwalającą na utworzenie e-sklepu. Bezprzewodowa sieć Wi-Fi pozwala na korzystanie z Internetu i urządzeń biurowych.

W pakiecie znajdują się także dodatkowe funkcjonalności, takie jak wirtualny fax (fax2mail), biznesowy pakiet hostingowy, oraz pakiet bezpieczeństwa (firewall). Stała opłata abonamentowa wynosi od 139 zł netto (170,97 zł z VAT) miesięcznie.

Oferta Biznes Pakietu dla dużych firm przeznaczona jest dla przedsiębiorstw posiadających już centrale PABX i zatrudniających kilkudziesięciu pracowników. Umożliwia im korzystanie z symetrycznego dostępu do Internetu, hostingu, firewalla, e-sklepu, wirtualnego faksu i Wi-Fi. Dodatkowo w ramach tej usługi firma może swoje oddziały połączyć w sieć VPN. Jeżeli firma nie posiada własnej centrali może skorzystać z oferty Orange: Centrala Diatonis.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 3
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1.  2013-02-11 15:04:14

  Przydałoby się więcej szczegółów.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~nec  2013-02-11 15:29:12  host: 89-72-138-42.dynamic.chello.pl

  ładnie brzmi ale przerwy w działaniu usługi mocno zniechęcają klientów ; bo to jest po prostu voip w rozbudowanej formie

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~;)  2013-02-11 16:36:52  host: 87-207-23-211.dynamic.chello.pl

  teraz planem sieci orange jest sprzedawanie jak najwiecej voipa kosztem likwidacji uslug stacjonarnych.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-210-75.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet