Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: nowe telefony w ofercie, w tym HTC One S

Orange: nowe telefony w ofercie, w tym HTC One S

Q! 4 Czerwca 2012 16:27

0 0

Od 5. czerwca w ofercie Orange pojawią się nowe telefony. Wśród nich najnowsza propozycja HTC, model One S.

W ofertach abonamentowych oraz mix Delfin, Pelikan i Pantera, a także w Orange dla Firm, pojawią się następujące modele: HTC One S, Samsung i8160 Galaxy Ace 2 oraz Sony XPERIA U.




Oprócz tego obniżeniu ulegną ceny następujących modeli: HTC Wildfire S, Nokia E52 z zestawem nawigacyjnym oraz Samsung i5510 Galaxy 551 we wszystkich cennikach.

Zobacz: cennik niepromocyjny (plik .pdf; 247 kB)
Zobacz: cennik Delfin II, Pelikan II, Pantera II 24 miesiące (plik .pdf; 237 kB)
Zobacz: cennik Delfin II, Pelikan II, Pantera II 36 miesięcy (plik .pdf; 237 kB)
Zobacz: cennik Delfin II, Pelikan II, Pantera II mix 24 miesiące (plik .pdf; 229 kB)
Zobacz: cennik Delfin II, Pelikan II, Pantera II mix 36 miesięcy (plik .pdf; 229 kB)
Zobacz: cennik wyprzedażowy Delfin II 24 miesiące (plik .pdf; 356 kB)
Zobacz: cennik wyprzedażowy Delfin II mix 24 miesiące (plik .pdf; 364 kB)
Zobacz: cennik A promocyjny dla Firm 24 miesiące (plik .pdf; 31 kB)
Zobacz: cennik A promocyjny dla Firm 36 miesięcy (plik .pdf; 35 kB)
Zobacz: cennik B wyprzedażowy dla Firm 24 miesiące (plik .pdf; 75 kB)
Zobacz: cennik B wyprzedażowy dla Firm 36 miesięcy (plik .pdf; 65 kB)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~gosc  2012-06-04 16:31:12  host: 77-253-240-140.adsl.inetia.pl

    Orange szaleje z tymi nowościami ;)

  • 0

    2.  2012-06-04 16:46:22

    bonusy za przeniesienie znajomych do orange też są niczego sobie:-)

  • 0

    3.  2012-06-04 16:54:53

    2). A ceny telefonów są wytrzepane w kosmos: sg2=3100zł, sg3=3600, nokia c3=570 (rok temu c3=450zł, a sg2 około 2200) :-D Orange! Mój Ty wspaniałomyślny operatorze!

  • 0

    4. ~tohdovd  2012-06-04 17:13:58  host: public-gprs500108.centertel.pl

    Moze euro poszlo w gore i telefony drozsze? I vat?

  • 0

    5.  2012-06-04 17:15:48

    Dzwonilem do biznesowki Plusa co do ceny Galaxy S3. No coz, ceny z tylka w porownaniu do Ery (porownajcie sobie sami). Wszystko netto: abo 105 - tel 1049, abo 120 (no limit) - tel 949, abo 135 (zwykly ALBO no limit - ta sama cena abo i fona) - tel 799, abo 195 - tel 199. Polecam takze porownac warunki w abo ;) (i oczywiscie nie mowie o no limit ;)

  • 0

    6.  2012-06-04 17:16:51

    A Orange tez swoja droga dal wysokie ceny. Porownywalne do Plusa, ale na okoko odrobinke nizsze.

  • 0

    7. ~Calm7  2012-06-04 17:34:12  host: z15-16.opera-mini.net

    6). To jeszcze można drożej chcieć za sg2 3100zł i c3 570zł?? Ło matko! A ja myślałem, że to ja mam tą najwspaniałomyślniejszą sieć! :-O

  • 1

    8. ~sibrjvsi  2012-06-04 17:44:40  host: public-gprs500108.centertel.pl

    Mozna chciec ile sie chce. W tym cenniku nie ma cen zschecajacych do zakupow. Operatorowi nie o to chodzi. To jest podstawa do wyliczenia ulgi w Umowie. Reszte sobie dospiewaj..

  • 0

    9. ~Calm7  2012-06-04 17:54:46  host: z15-16.opera-mini.net

    8). Ale podstawę to ja miałem rok temu. ROK. Przez rok ceny spadły, a nie wzrosły. A tu nagle Orange pogięło...bo białas wskoczył na rynek, hehehe

  • 0

    10. ~fdsfsdf  2012-06-04 18:09:28  host: d116-189.icpnet.pl

    tylko czemu beda tylko atrapy. Kto wydajac tyle kasy nie chcialby choc przetestowa????

  • 0

    11.  2012-06-04 18:39:10

    Faktycznie ciekawe te podstawy cenowe. S2 2x drozszy, S3 drozszy jedynie o 800 zl... iitam, detale ;)

  • 0

    12.  2012-06-04 18:45:55

    Nie rozumiem Waszego podirytowania cenami, każdy operator to firma świadcząca usługi, nie dystrybutor sprzętu GSM czy komis. Prepaidowcy robią najwięcej szumu, bo niby drogie telefony, a na wolnym rynku kupicie taniej i taka jest polityka każdej marki. Gdyby dali niższe ceny to każdy chciałby kupić urządzenie w salonie operatora a usługi miałby gdzieś i tak po roku mielibyśmy czarną dziurę zamiast sieci, bo z oferty na kartę nie utrzyma się żaden operator. Podstawa nie ma tu najmniejszego znaczenia, trzeba porównać cennik promocyjny przykładowo do Pantery rok temu i teraz, wtedy można prowadzić dyskusje, czy tel. był droższy, tańszy itd. ad10: salony T-mobile i firmówki Orange mają wystawiony normalny egzemplarz SGSIII, można się pobawić.

  • 0

    13.  2012-06-04 19:02:13

    Ja sie nie irytuje, ja sie smieje ;) Zabawne, ze w czasach takiej niby konkurencji (szybkosc wprowadzenia no-limit u czterech opow to ladnie pokazala) rozstrzaly moga byc az tak duze.. :) No, ale to juz bylo nie raz i bedzie tez tak samo. No i dokladnie, S3 nie tylko w Marktach i innych tam Saturnach ;) jest wystawiony.

  • 0

    14.  2012-06-04 19:21:38

    Absolutnie nie chodziło mi o Ciebie, raczej ogół ;)

  • 0

    15. ~  2012-06-04 20:27:45  host: z15-16.opera-mini.net

    BKX. Panie , ja się nie zgadzam z tą logiką. Jeśli Op ma przez rok cene np. C3 za 450zł, to chyba po premierze sg3 - cena c3 nie powinna się zmienić. Nie gadaj o czarnych dziurach, bo to nie tu - czarna dziura to jest dług, bodaj już 780.000.000.000zł!

  • 0

    16.  2012-06-05 07:39:37

    HTC One S - polecam dla ludzi, którym sgs 3 nie odpowiada gabarytowo/designersko - kawał naprawdę przemyślanego i dobrego sprzętu

  • 0

    17. ~Almaro  2012-06-05 09:13:12  host: public2231.xdsl.centertel.pl

    ~10 urządzenia do przetestowania będa między innymi w salonach tmobile także spokojnie można sobie wcześnie zobaczyć...

  • 0

    18. ~18  2012-06-05 15:49:42  host: aasx44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Orange widzialem HTC do przetestowania

  • 0

    19. ~abuk  2012-06-11 12:05:12  host: aavk56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ktoś wie jak znaleźć HTC one S na stronie Orange?

  • 0

    20. ~tomq  2012-07-05 15:26:37  host: 178-37-148-84.adsl.inetia.pl

    Niestety w Orange posiadaja tylko model Z560E czyli model ze starym procesorem s3 wypuszczonym na kraje gorsze..... Na infolini mowia ze jest to procesor MSM8260A czyli s4 a kurier przywozi model z S3... Coż sami nie wiedza co sprzedają

Dodaj swoją opinię