Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: nowe taryfy i polska premiera telefonu Jamesa Bonda

Orange: nowe taryfy i polska premiera telefonu Jamesa Bonda

WitekT 19 Września 2012 10:46

0 0
sony xperia t21. września Orange zaprezentuje nowe taryfy mobilne oraz nowości w pakiecie Open. Do tego dojdzie polska premiera Sony Xperia T, telefonu Jamesa Bonda.

Sony Xperia T przez kilka tygodni będzie dostępna tylko w sieci Orange. W 17 salonach będą dostępne specjalne stoiska, gdzie można obejrzeć ten telefon. Oto ich lista:
xperia t orangem

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~sebagit  2012-09-19 12:01:57  host: user-109-243-91-27.play-internet.pl

    Oferty będą bardzo dobre, już odbywają się szkolenia z nowych ofert. W wyższych planach są bardzo konkurencyjne, w niższych też będzie więcej minut. Szykuje się mała rewolucja w ofercie mix u abonamencie Orange.

  • 0

    12.  2012-09-19 12:11:23

    Będą rozmowy nielimitowane z lejkiem - jak ktoś za długo gada, system zacznie wycinać najpierw co drugie słowo, potem co drugie zdanie ;)

  • 0

    13. ~add  2012-09-19 12:12:44  host: host-91-222-119-26.myslenice.net.pl

    jeszcze niech do tego telefony w fajnych cenach dorzuca i bedzie git bo ostatni weekend szalonych cen niby wypas ale tylko dla delfina gdzie nie ma zadnego pakietu/kb oby teraz wyszli z czyms lepszym ;)

  • 0

    14. ~  2012-09-19 12:41:40  host: user-46-113-115-165.play-internet.pl

    Popieram 13 ,smartfony bez pakietu danych to pomyłka ,trzeba dodatkowo płacić

  • 0

    15. ~  2012-09-19 12:46:38  host: user-46-113-115-165.play-internet.pl

    Co by nie mówić ten xperia te ma kilka zalet wzg galaxy s3 lepszy aparat ,lepszą jakość wykonania i wygląd , łatwo dostępne sloty sd i sim ,a przy tym niższą cenę na starcie .Dla mnie 2 rdzeniowy procesor to kakże zaleta choć zaraz pewnie niektórzy mnie z linczują

  • 0

    16.  2012-09-19 13:21:28

    Jakieś konkrety co do nowej oferty?

  • 0

    17. ~  2012-09-19 13:46:35  host: static-ip-77-89-104-178.promax.media.pl

    Niech dają dobre oferty bo byłem dziś w T-mobile (konczy mi się tam jedna umowa na abo) i to co zaproponowali to zlewka totalna.

  • 0

    18. ~  2012-09-19 14:03:17  host: 89-74-52-146.dynamic.chello.pl

    Słuchajcie, czy przy przedłużaniu umowy można wykorzystać punkty Payback na zakup telefonu po niższej cenie? Jeżeli tak to jak to się przelicza?

  • 0

    19. ~monia  2012-09-19 14:35:48  host: 212.160.172.70

    100pkt=1 zł

  • 0

    20. ~  2012-09-19 14:52:54  host: 89-74-52-146.dynamic.chello.pl

    Dzięki @monia. Kutwa, to słaby ten przelicznik ale zawsze jakoś cenę można urwać :) Co do taryf mam nadzieję, że będą lepszą od T-mobile bo od Playa raczej nie sądze. Ale chciałbym się zdziwić pozytywnie jak będą mieli podobne abonamenty jak Play, czego wszystkim życzę. Bo dzisiaj w Playu za 95zł 850min 1GB i no limit po sieci. A telefony nie raz tańsze niż w Orange.

  • 0

    21. ~  2012-09-19 14:53:45  host: 212.160.172.70

    100 punktów Payback to obniżka telefonu o 1 zł

  • 0

    22. ~add  2012-09-19 15:18:47  host: akv22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ad 20. w orange w panterze za 90 masz przy przedluzeniu umowy 600min + 1,5gb + darmowe rozmowy w orange + 1200min na 1 nr stacjonarny wiec wydaje mi sie to calkiem niezla opcja biorac pod uwage ilosc klientow orane vs ilosc klientow play ;)

  • 0

    23. ~  2012-09-19 15:37:30  host: 89-74-52-146.dynamic.chello.pl

    ad22 No tak ale są pewne zastrzeżenia. Po pierwsze po co mi nr na stacjonarne albo do Orange jak mam no limit w sieci. Lepiej by się przydał jakiś pakiet smsów. Co z tego że 600min jak tylko 300 jest wymiennych na smsy. I teraz pierwsze minuty sa naliczene z abo a potem bonus. Więc po przekroczeniu 300min/sms, smsy już płacę poza abonamentem. Jasne, taryfa jest atrakcyjna ale diabeł w tkwi w szczegółach. Gdyby nie te braki smsowe i bezsensowny nr na stacjonarny to abonament naprawdę jest spoko, patrząc na lepszy zasięg w Orange jak i obsługę. Poza tym w Delfinie, pakiet smsów 25zł i to w sieci!!! Fuck, to powinno być za free. Pomijam bezsensowny abo Gepard czy dopłacanie do taniego abonamentu w Delfinie no limit min. 40 zł!!! Szok. W T-mobile mam za 10zł pakiet 1000 smsów/mmsów do wszystkich i za 10 zł no limit w T-mobile. Można? Pewnie że mozna.

  • 0

    24. ~  2012-09-19 15:39:24  host: 89-74-52-146.dynamic.chello.pl

    c.d 23 - przepraszam, pakiet w T-mobile na smsy to 5zł a nie 10 jak nipisałem.

  • 0

    25. ~  2012-09-19 15:41:24  host: 89-74-52-146.dynamic.chello.pl

    c.d 24 - zamiast bezsensownego nr na stacjonarny czy w Orange lepiej by dali 120min lub nawet 60min na nr do innej sieci.

  • 1

    26. ~  2012-09-19 15:44:25  host: 89-74-52-146.dynamic.chello.pl

    I jeszcze wada - w Orange telefony z simlockiem, z c.*** orange menu i do tego naklejka/znaczek Orange na telefonie....Nie musi wiedziec caly swiat ze mam Orange tel! Inne sieci jakos potrafia to omijac. I aktualizacje do telefonu - z reguły najpozniej na rynku.

  • 1

    27.  2012-09-19 17:47:57

    konsultanci z Orange nie mówią całej prawdy. Dzwonili do mnie z nową ofertą na firme oferując 250 minut do wszystkich sieci komórkowych i no limit sieć i stacjonarne. Dziś się okazało, że po wybraniu numeru *200 mam 250 minut wymiennych na 100 minut do sieci Play. Skąd ten przelicznik 2,5:1. Sieć Play to nie sieć? Aby tylko człowieka Orżnąć. Jak tu mozna mieć do nich zaufanie?

  • 0

    28. ~Do stz  2012-09-19 19:06:37  host: public131025.xdsl.centertel.pl

    Jeszcze masz tak jak w W3 plus 87 gr za minute do play t-mobile 73 i orange 63. W OPTYMALNYCH MASZ 73,80 podziel przez 0,72 co da ci minute do play. Dlatego tak jest ale od 2013 masz 250 minut do play orange t-mobile i plus

  • 1

    29.  2012-09-19 21:42:28

    Chodzi mi o to, że konsultant powinien powiedzieć całą prawdę. Ma pan 250 minut do wszystkich sieci komórkowych oprócz Play. Nie dawno byla ankieta czego klienci oczekują od swego operatora. Na pierwszym miejscu było UCZCIWOŚĆ.

  • 0

    30.  2012-09-19 23:14:45