Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: nowe smartfony w ofercie i gwarancja najniższej ceny

Orange: nowe smartfony w ofercie i gwarancja najniższej ceny

Q! 15 Marca 2012 17:04

0 0

Od 15. marca w Orange dostępne są dwa nowe smartfony - Sony XPERIA S oraz BlackBerry Bold 9790. Do oferty trafił również tablet Samsung Galaxy Tab 10.1.



Obydwa telefony dostępne są w planach abonamentowych, mix oraz dla klientów biznesowych. Tablet Samsunga dostępny jest również w ofercie internetowej Nowy Business Everywhere z komputerem.




Oprócz tego klienci biznesowi mogą skorzystać z gwarancji najniższej ceny na wybrane modele smartfonów. Wśród dostępnych modeli znalazły się:
Sony XPERIA S,
Nokia Lumia 800,
Nokia Lumia 710,
HTC Sensation XL z Beats Audio,
Samsung Galaxy S II.

Zobacz:
Test telefonu Sony XPERIA S
Test telefonu Nokia Lumia 800
Test telefonu Samsung Galaxy S II

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~wojciech  2012-03-15 17:15:58  host: z20-11.opera-mini.net

    W Play mielismy wczesniej tylko są chwilowo niedostępne

  • 0

    2. ~  2012-03-15 17:21:26  host: z36-12.opera-mini.net

    ale dużo tych modeli z gwarancją ceny...hohoho, żeby się przypadkiem nie wykonczyli finansowo...

  • 0

    3. ~kłopotek  2012-03-15 17:22:05  host: 193.59.74.49

    Jak im udowodnić, że taniej jest u nich, a nie w Play lub T? Przecież ceny słuchawek są obliczane na podstawie rentowności kontraktów, a nie na podstawie wysokości abonamentów. Poza tym w Play i T i Orange są zupełnie inne taryfy. Ochotę mi narobili na Lumie 710 ale cena jest zabójcza u wszystkich.

  • 0

    4.  2012-03-15 17:35:33

    Lumia 710: 99zł w abo 59,90 w Plusie.

  • 0

    5. ~  2012-03-15 17:46:26  host: 77-254-83-172.adsl.inetia.pl

    Jak to jest, że wszyscy gwarantują najniższą cenę?

  • 0

    6.  2012-03-15 17:54:47

    @5 - wkrótce coś o tym napiszemy. ;-)

  • 0

    7. ~BartekGib  2012-03-15 17:58:27  host: 031011206176.warszawa.vectranet.pl

    Nie wiem gdzie Wy widzicie te telefony .... Szukam wszędzie na stronie Orange.pl - nic nie ma. Jeżeli telefony BĘDĄ DOSTĘPNE to wtedy o tym napiszcie.

  • 0

    8.  2012-03-15 18:01:24

    @5 Bo my mamy taniej niż konkurencja która ma taniej od nas. Podejrzewam, że to chwyt marketingowy: byle promocja nie przykuje uwagi. Ale gwarancja najniższej ceny a jak nie to jakiś bonus? jak najbardziej. Ale to tylko moje domysły.

  • 0

    9. ~pysiu  2012-03-15 21:36:13  host: 095160176089.slubice.vectranet.pl

    To kiedy ma być dokładnie w Orange Sony XPERIA S ? Na blogu tp napisali ze w marcu i ze dadzą znać kiedy będzie dostępny , nie wiem skąd telepolis ma informacje ze od 15marca skoro na stronie nie ma

  • 0

    10. ~  2012-03-15 21:55:56  host: terminal-1-202.retsat1.com.pl

    W Play co drugi telefon jest chwilowo niedostępny i tak całą daną promocję...

  • 0

    11.  2012-03-15 22:15:49

    @7 Nie ma ani na stronie ani wme-sklepie ani a propozycji... trzeba bylo napisac ze pojawia ie a nie, że są. Mozliwe, że od poniedziałku będą jak oficjalnie bedzie sprzedawany poza przed sprzedaża

  • 0

    12. ~  2012-03-15 22:40:42  host: user-109-243-134-119.play-internet.pl

    Toście mnie nabrali - nigdzie z wyżej wymienionych sieci nie ma go w sprzedaży.

  • 0

    13.  2012-03-15 23:11:42

    Coś Orange dobrze ostatnio żyje z Sony, np. codziennie jest chyba 12 SE Neo do wygrania w tym konkursie, co są też bilety i piłki. No i oczywiście telefony z WP7 są silnie lansowane - wcześniej Mozart, teraz Lumia.

  • 0

    14. ~MM  2012-03-16 07:58:04  host: host-81-190-228-145.wroclaw.mm.pl

    A kiedy w Orange będzie HTC One ??

  • 0

    15. ~ktosiek  2012-03-16 10:00:37  host: 088156078149.slupsk.vectranet.pl

    W Play mieli.... ale jak zwykle im się te telefony skończyły.... Może niech Play zamawia więcej a nie tylko kilka sztuk bo chyba na więcej ich nie stać....

  • 0

    16.  2012-03-16 14:38:34

    Xperia S jest już w orange.pl dla klientów biznesowych ale widoczna tylko przy nowym numerze, jak wybieram przedłużenie to nie ma.

Dodaj swoją opinię