Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: nowe promocje w programie PAYBACK

Orange: nowe promocje w programie PAYBACK

LuiN 14 Czerwca 2010 14:39

0 0

Orange przygotował kilka nowych promocji dla użytkowników programu lojalnościowego PAYBACK.



Na dobry początek, już za samą rejestrację w programie PAYBACK za pośrednictwem strony operatora otrzymać można 250 punktów PAYBACK. Czyli 5x więcej niż do tej pory (promocja trwa tylko od 7. do 20. czerwca).

Kolejne 10 tys. punktów uzyskać mogą użytkownicy programu za zakup nowej taryfy Delfin, Pelikan lub Pantera. Ta promocja trwać będzie nieco dłużej, bo od 10. czerwca do 8. lipca. Ilość przyznanych punktów jest różna - w zależności od wielkości abonamentu i długości trwania umowy:




Kwota zobowiązania

Umowa na 24 mies.

Umowa na 36 mies.

29 zł

950 punktów

1400 punktów

39 zł

1300 punktów

1900 punktów

59 zł

1900 punktów

2900 punktów

79 zł

2600 punktów

3900 punktów

99 zł

3200 punktów

4900 punktów

149 zł

4900 punktów

7300 punktów

199 zł

6500 punktów

10000 punktów


Oprócz tego klienci, którzy przeniosą swój numer do Orange liczyć mogą na bonusowe nawet 2 tys. punktów PAYBACK. Podobnie jak w promocji opisanej wyżej, bonus przysługuje klientom przenoszącym numer w okresie od 10. czerwca do 8. lipca, a jego wielkość zależy od wielkości abonamentu i długości trwania umowy.

Szerzej o programie PAYBACK pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji 5x więcej punktów PAYBACK za rejestrację na www.orange.pl (plik .pdf; 74 kB).
Zobacz: regulamin promocji Punkty PAYBACK za zakup nowej aktywacji Delfin, Pelikan lub Pantera w Orange z telefonem (plik .pdf; 97 kB).
Zobacz: regulamin promocji Punkty PAYBACK za przeniesienie numeru mobilnego do Orange (plik .pdf; 90 kB).

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • -1

    1. ~Żenua  2010-06-14 18:47:27  host: t08-15.opera-mini.net

    Dobra, gdzie jest najbliższy salon, bo przekonali mnie tymi punktami...

  • 1

    2. ~c mon  2010-06-14 18:54:44  host: 83.143.137.64

    przecież te punkty są o du....pe potłuc.... żałują ich jak nikt inny.... nie korzystam już z Orange....

  • 1

    3. ~lol  2010-06-14 20:16:59  host: chello089073035068.chello.pl

    a ja i tak rekawice kuchenna uszyje se sam ;)

  • 1

    4. ~  2010-06-14 20:18:41  host: t07-09.opera-mini.net

    zeby bryloczek wygrac trzeba zebrac ok. 15tys... Stare zbieranie w idei bylo lepsze

  • 1

    5. ~blablabla  2010-06-14 20:23:25  host: 94.254.241.43

    Dziwna sprawa bo nie korzystam z usług żadnej firmy która jest w tym programie. Widocznie nie wiem jak wiele tracę...

  • 1

    6. ~Zen  2010-06-14 21:09:45  host: 77-254-47-55.adsl.inetia.pl

    Poprzedni program był znacznie bardziej opłacalny dla klienta i dopasowany do jego potrzeb. Teraz są niby w programie też inne marki niż samo Orange ale co z tego jak próg został podniesiony i żeby coś dostać trzeba naprawdę sporo punktów nazbierać. Reklamują go i robią promocje bo im nie idzie proste.

  • 1

    7. ~  2010-06-14 21:39:27  host: t09-04.opera-mini.net

    Program bomba,juz mam 350punktow jeszcze 13500000 i bede mogl wymienic je na dlugopis i moze starczy mi na olowek...

  • 1

    8. ~Grecco77  2010-06-14 21:58:49  host: ecr168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ile punktów za odejście z sieci??? niech dadzą 100 tysięcy hehe

  • 1

    9. ~e  2010-06-15 08:26:06  host: 81-219-144-125.kraknet.net

    Śmieszne są te promocje...

  • -1

    10. ~  2010-06-15 08:54:34  host: 212.160.172.70

    4@ w Ideii miales minute rozmowy po 2zl, a teraz masz po 29groszy. Proste? Nie mowie, ze Payback jest wspanialy, ale lepsze to niz nic.

  • -1

    11. ~  2010-06-16 16:38:32  host: dpg63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ zgodzę się w pełni z 10, dodatkowe punkty zawsze się przydadzą, po z a tym nie ma chyba co narzekać. Na tle konkurencji pod tym względem pomarańczowi dość prężnie działają: wcześniej skarbonka w ofertach na kartę, środy z orange w cinema city, a teraz jeszcze to. Przynajmniej coś się dzieje

  • 1

    12. ~  2010-06-17 01:31:36  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    te punkty oplaca sie wykorzystac tylko na doladowania badz niektore akcesoria kuchenne, pamietajcie :P

  • 0

    13.  2010-07-28 21:29:07

    a ja wlasnie mysle sie przeniesc do Orange i fajnie ze maja Payback bo juz sobie nastukalem punktow w Allegro i na BP :-)

  • 0

    14. ~kriso  2010-08-02 21:15:47  host: ebq11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    daja rade!

  • 0

    15. ~Łukasz  2010-08-12 19:08:40  host: 213-238-81-194.adsl.inetia.pl

    Payback to jest nudny program jak nie wiem co kazują zbieraść a tak nis z tego nie mam tylko oszusty zbierają na każdym kroku i więcej nic tamten program był lepszy na stówę pozdrawiam

  • 0

    16. ~michal777  2011-03-20 14:47:45  host: aapi198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange traci klientów poprzez swoja głupotę uruchomienia samobójczego numeru 60400 dzięki któremu odchodzą klienci, dlatego iż poprzez podstępne rozsyłanie płatnych sms-ów na które odpowiadaja nieświadomie ich klienci, kradną środki swoim własnym abonentom. ZŁODZIEJSTWO PONIŻEJ PASA W IMIENIU PRAWA

  • 0

    17.  2011-03-26 20:47:40

    Czy to źle, że Orange umożliwia zbieranie punktów w Payback za różne czynności? Chyba lepiej Payback, w którym można zbierać punkty również poza Orange niż te malutkie oferty innych operatorów. W Plusie korzystałem z programu 5Plus. Po półtora roku zbierania punktów za opłacanie faktur (a innych możliwości zdobycia punktów nie miałem) poza duperelami stać mnie było tylko na prenumeratę jakiegoś czasopisma dla młodych matek. To dopiero była porażka.

Dodaj swoją opinię