Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: nowa wersja usługi Urodziny

Orange: nowa wersja usługi Urodziny

orson_dzi 6 Października 2016 15:45

8 7

Od 6 października obowiązuje nowa wersja usługi Urodziny w Orange. Dostępne są pakiety nielimitowanych usług i rabaty na usługi.






Usługa działa w dzień imienin i urodzin użytkownika oraz w dniu rocznicy aktywacji startera. Aby ją uruchomić należy wysłać SMS-a o treści imię, data.urodzin(dzień, miesiąc, rok), data.imienin pod numer 506, czyli przykładowo Gerwazy, 29.02.1956, 16.09. Można też wysłać SMS-a o treści URODZINY pod numer 506, a w odpowiedzi zwrotnej przyjdzie instrukcja uruchomienia usługi.

Po włączeniu, w dniach podanych w SMS-ie, klient otrzyma pakiet nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci i pakiet 1 GB do wykorzystania przez 24 godzin oraz rabat 50% na jeden z pakietów:
  • z okazji urodzin - rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2GB Internetu, ważne 31 dni,
  • z okazji imienin - rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich, ważne 31 dni,
  • z okazji rocznicy aktywacji startera - nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci + 5 GB Internetu, ważne 30 dni.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 1

    2.  2016-10-06 16:07:09

    @Wstrzelić? To nie wiesz kiedy masz urodziny?

  • 1

    3.  2016-10-06 16:09:56

    Jeszcze musisz go zarejestrować a to może Ci zablokować podawania różnych dat na kilku simach

  • 0

    4. ~007Bond  2016-10-06 16:15:29  host: public-gprs366983.centertel.pl

    Dopytajcie jeszcze o przelew sms czy się pojawi . http://tlp.is/be2

  • 0

    5. ~007Bond  2016-10-06 16:17:05  host: public-gprs366983.centertel.pl

    http://tlp.is/be3

  • 0

    6. ~tomek  2016-10-06 16:30:57  host: pc-160074.zdnet.com.pl

    @mpiter Chodzi o to, że jeśli w trakcie trwania pakietu no limit włączą mi no limit na 24h to mi bez różnicy czy dadzą ten no limit czy nie wtedy.

  • -1

    7.  2016-10-06 16:41:47

    Urodziny miałem niedawno. Także przepadło.

  • 1

    8.  2016-10-06 16:49:02

    @4 Nie, nie pojawi się na pewno. To jest temat rzeka. Ogółem, skala przekrętów jaka była z tym związana doprowadziła najpierw do ograniczenia wysokości przelewanych środków, a później do całkowitego usunięcia usługi. Nie ma opcji żeby to wróciło.

  • 0

    9. ~pabloki  2016-10-06 16:56:08  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    8 jakie przekrety?

  • 1

    10.  2016-10-06 17:04:21

    @9 Długa historia, można kiedyś jakiś tekst o tym spłodzić. Ogółem chodzi o czasy, kiedy nie było limitów na zamawianie darmowych starterów. I zamawiasz sobie takich duuuużą ilość, później przelewasz z nich środki na jeden numer, z którego robisz maszynkę do wygrywania konkursów. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Oprócz tego były przekręty ze starterami na Allegro, dzięki temu można było kupić za grosze kartę z X-set liczbą GB. Konsekwencje tego masz dzisiaj - tylko 1-2 startery do zamówienia na raz, albo narzucony limit kart SIM jakie możesz na siebie zarejestrować.

  • 0

    11.  2016-10-06 17:14:07

    W końcu. Bo dotychczasowe prezenty były bez sensu. A trzeba się ponownie rejestrować?

  • 1

    12. ~bartsimpson68  2016-10-06 17:22:39  host: public-gprs393287.centertel.pl

    jak już się raz zarejestrowałeś to nowej rejestracji nie przyjnie

  • 0

    13. ~nmn  2016-10-06 17:22:49  host: 8.37.225.42

    no właśnie, co mają zarobić ci, co mają już włączoną usługę? (starą)

  • 2

    14. ~cesarz  2016-10-06 17:41:27  host: 89-71-206-63.dynamic.chello.pl

    W urodziny dostaje się sms z propozycją co chcesz 21. W przypadku, w którym podane przez Użytkownika daty Urodzin, imienin lub data rocznicy
    stażu w ofercie Orange na kartę pokrywają się, Użytkownik otrzyma jeden Prezent i będzie
    mógł wybrać jedną z zaproponowanych w SMS-ie usług, którą chciałby aktywować z rabatem
    25. Minuty dostępne w ramach Prezentu wykorzystywane są w pierwszej kolejności przed środkami
    pochodzącymi z doładowań podstawowych zasilających konto główne oraz przed środkami
    promocyjnymi pochodzącymi z innych dostępnych promocji i usług.
    27. Każdy Użytkownik w ciągu jednego roku ma możliwość otrzymania Prezentu maksymalnie 3
    razy tj. w dzień rocznicy aktywacji oferty na kartę Orange, w dzień urodzin oraz w dzień imienin
    pod warunkiem, że Użytkownik podał przy rejestracji w Usłudze wszystkie niezbędne dane.

  • 2

    15.  2016-10-06 18:27:56

    @Orson przeczytaj regulamin i później pisz artykuł!!! Podałeś złe komendy, a każdy SMS kosztuje!

  • 0

    16.  2016-10-06 19:08:11

    @15 Poprawione.

  • 0

    17. ~Calm7  2016-10-06 19:52:55  host: n15-04-04.opera-mini.net

    No nie podoba mi się ta usługa.. daliby fajny, nowy odpłatny pakiet, który można włączyć kiedy się chce (i tylko 3 razy w roku) i ważny 30 dni, a nie coś raz w roku. Psu na budę
    :-)

  • 0

    18.  2016-10-06 20:16:22

    " Dostępne są pakiety nieimitowanych usług i rabaty na usługi."
    Zjadłeś literkę w słowie nielimitowane ;)

  • 1

    24.  2016-10-06 21:05:15

    @orson przeczytaj raz jeszcze kolego bo nadal źle wpisałeś! Bez przecinków nie zadziała...

  • 0

    25.  2016-10-06 21:57:26

    Panie/Panowie "Calm7", rano musicie wstać do szkoły, więc albo sobie darujcie, albo przenieście się na rozmowy prywatne, bo skończy się tym, że z nicku nikt nie będzie korzystać. A ja mam czas na usuwanie Waszych romansów.

  • 1

    26. ~Krzysztof  2016-10-07 09:06:35  host: aalz208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czegoś nie rozumiem
    Jeśli mam aktywną cykliczną usługę "rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2GB Internetu, ważne 31 dni" to czy Orange automatycznie policzy mi mniej za okres z którym wypada jedna z tych dat?
    Czy może musiałbym aktywować usługę dokładnie w ten dzień ? (co jest oczywiście niewykonalne, ponieważ jest cykliczna).

Dodaj swoją opinię