Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Nowa oferta Telewizji Tu i Tam

Orange: Nowa oferta Telewizji Tu i Tam

LuiN 24 Sierpnia 2012 16:36

0 0

Ponad 30 kanałów telewizyjnych, 30 filmów miesięcznie i telewizja na życzenie z ulubionymi serialami - to nowa oferta pakietów Orange w ramach Telewizji Tu i Tam.



Telewizję można oglądać w każdym miejscu - w domu czy w podróży - na ekranie telewizora, przez Internet w komputerze, a dzięki specjalnej aplikacji mobilnej także w tablecie czy telefonie komórkowym.

W nowej ofercie serwisu Telewizji Tu i Tam do wyboru są 4 pakiety: Hello, Fun, Extra i Full. Klienci korzystający z usług mobilnych Orange, którzy wybiorą jeden z płatnych pakietów, nie będą ponosić w związku z korzystaniem z Telewizji Tu i Tam opłat za transmisję danych.

Wszyscy, którzy chcą na początek wypróbować nową usługę, mogą skorzystać z bezpłatnych pakietów: Hello i Fun. Pierwszy z nich jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych i zawiera 5 kanałów telewizyjnych, a z drugiego mogą korzystać klienci Orange Polska - zawiera on 20 kanałów, w tym m.in. Orange sport, Eska TV, BBC World, CNBC i Euronews.

W pakiecie Extra (19,90 zł z VAT dla klientów Orange Polska, 29,90 zł z VAT dla pozostałych) klienci otrzymują miesięczny dostęp do 20 filmów i 29 kanałów telewizyjnych - oprócz tych zawartych w pakiecie Fun, dodatkowo także m.in. Disney Channel, Kino Polska i Filmbox.




Najbogatszy pakiet Full (dostępny dla klientów Orange Polska, w cenie 29,90 zł z VAT za miesiąc) zawiera 34 programy telewizyjne oraz 30 filmów miesięcznie.

Wszystkie cztery pakiety obejmują też telewizję na życzenie - w sumie około 15 godzin programów telewizyjnych, w tym m.in. wybrane programy kanału Orange sport.

Nowe pakiety można zamawiać na stronie www.orange.pl i oglądać je na ekranie komputera, na tablecie lub w smartfonie. Klienci korzystający z usługi telewizyjnej Orange Polska (Orange TV w technologii IPTV lub satelitarnej), którzy dokupią pakiet Extra lub Full Telewizji Tu i Tam, zyskają dostęp do zawartych w nich filmów także poprzez dekoder telewizyjny. Będą je więc mogli oglądać nie tylko w komórce czy na komputerze, ale też na ekranie telewizora, bez dodatkowych opłat.

Orange Polska przygotowała specjalne aplikacje mobilne umożliwiające oglądanie telewizji i filmów na ekranie telefonu komórkowego i tabletu - w tej chwili dostępne są aplikacje na systemy operacyjne: Android, iOS oraz Symbian.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    7. ~  2012-08-24 18:34:16  host: z08-04.opera-mini.net

    39,90 pakiet Familijny HD w Cyfrowym Polsacie plus Extra HD za 10 pln. Mam okolo 150 kanalow w doskonalej jakosci. Cis dla dzieciaka,zony i dla mnie. Mam od dwoch lat. Zero problemow. Za 30 pln kilka sensownych kanalow. Reszta to lipa do kwadratu. Ale to Orange. Dziekuje ale zostaje w Polsacie.

  • 0

    8. ~  2012-08-24 18:40:55  host: z34-03.opera-mini.net

    Niewiele drożej można mieć pakiet z canal plus w obecnej promocji cyfry. Szkoda że ta oferta jest tak słaba bo sam lubiłem oglądać tam tvn cnbc przez neta. ale nie dam im trzech dych za to, no i brakuje choćby zwykłego tvn. obniżyć cenę do 10złotych i dac nowe kanały

  • 0

    9. ~  2012-08-24 18:46:03  host: vm3005.sks-servers.com

    Ciekawe jak na to odpowie Play

  • 0

    10. ~9ff  2012-08-24 19:28:07  host: 77-255-62-169.adsl.inetia.pl

    a było za darmo. Często ogladałem TVN24 na ipad i PC. Żenada teraz 30zł.

  • 0

    11. ~  2012-08-24 22:14:06  host: privacyfoundation.de

    10. Lepiej, że nie będziesz oglądać. Będziesz zdrowszy i mniej zmanipulowany.

  • 0

    12. ~  2012-08-24 22:28:06  host: ip56519975.adsl-surfen.hetnet.nl

    czy ogladajac przykladowo na iphonie telewizje w ramach tej uslugi i laczac sie z siecia gsm w tym momencie bede ponosil oplaty za transfer na potrzeby obslugi tej uslugi czy nie?

  • 0

    13. ~  2012-08-24 23:56:41  host: user-46-113-207-23.play-internet.pl

    Debilne nazwy pakietów w debilnej ofercie. Wolę zwykłą satelitarną, naprzykład z CP.

  • 0

    16.  2012-08-25 08:48:37

    #14 - koszt w kablówkach od gniazdka za większość kanałów to kwoty rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu groszy. Najdroższe kanały (paczka PolsatSport, Eurosportów czy TVN24) kosztują ok. 2zł. Oferta jest żenująco słaba i to trzeba sobie powiedzieć. Podałem przykład N na kartę, mogę także podać przykład CyfryPlus. Za 13zł przez całą umowę masz paczkę kanałów Cyfry (w tym MiniMini, Planete, AleKino czy Kuchnia) do tego masz wszystkie podstawowe kanały TVP, Polsatu czy TVN. Co więcej, mając ten abonament kanały Cyfry możesz też oglądać online, za darmo. Oferta średnia (N na kartę moim zdaniem jest lepsza), ale i tak 3x lepsza od TuiTam, a do tego ponad 2razy tańsza. Jest za drogo i jest za mało kanałów.

  • 0

    17.  2012-08-25 10:55:58

    Jest to krok w złą stronę z punktu widzenia klienta. Nowe pakiety są tylko przykrywką do tego by pobierać opłaty za coś co klienci do tej pory mieli bez dodatkowych opłat. Bez sensowna oferta i zdecydowanie zbyt wysoka cena. Orange jest w ścisłej współpracy z ITI więc powinny być wszystkie kanały TVN a nie tylko jeden, z pozostałych są wybrane audycje. Jest to zdecydowanie najgorsza oferta płatna jeśli chodzi o telewizję jaką znam i zdecydowanie nie polecam.

  • 0

    18. ~Facet  2012-08-25 11:24:49  host: abdd228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Narzekacie i narzekacie. A po cholere wam te kanaly telewizyjne jak i tak nic tam ciekawego nie ma? TVN 24... sto razy lepsze informacje dostajecie w internecie za darmo a tu trzeba jeszcze zaplacic za skomentowanie ich, czesto bledne, przez dziennikarzy TVN ;)

  • 0

    19. ~to ja ! :D  2012-08-25 15:15:35  host: wifi.malopolska.pl

    oprócz tych zawartych w pakiecie Fun, dodatkowo także m.in. Disney Channel, . już mi sie podoba ta usluga ;)

  • 0

    20. ~Lucjan  2012-08-25 17:23:06  host: 188.146.240.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ~ Atlan, wybacz ale : 1) porownujesz jablka do gruszek: oferta Orange to ofera uzypełniajaca do tego co maja w wersji satelitarnej / kablowej. W tej ofercie jest mowa rowniez o dostepie po wifi i 3G z urzadzen mobilnych 2) skad masz takie cent? ceny, ktore podajesz sa z kosmosu. Zawsze przy. takich ofertach jak ta Orange istotne jest jaka jest planowana baza klientow i od tego zalezy czy placisz za kanal per klient czy z gory ustalone "fee" za dany okres, na ktore dana firma ma prawo oferowac kanaly czy filmy vod, no chyba ze jestes wlascicielem tych kanalow czy filmow to masz to za free. Wiem jak to wyglada bo zjadalem zeby na podobnym jak ma Orange produkcie w UK. 3) FTA to FTA i dotyczy tylko nadawania do odbiornika (dekodera). Jak chcesz miec mozliwosc ogladania tego na np. smartphonach to jest to juz reemisja i zupelnie inne, nowe prawa. FTA tez maja swoich wlascicieli (np: patrz kanaly Polsatu) i to oni decyduja czy mozna to puszczac na komorki / tablety. 4) napisz prosze u ktorego z opow tv w Polsce mozesz ogladac vod z komorki czy tabletu. Cheć uzycja argumentu, ze ma cos takiego HBO bylo mocno nieprofesjonalne. 5) u ktorego z opow masz zerowanie transferu danych jesli pobieranie kontentu tv czy filmow typu vod jest przez 3G z komorki. Chodzo oczywiscie o legalne sciaganie kanalow, filmow. Zapomnij o VoD w IPLA z pozycji tablata czy smartphona. Zdroofko

  • 0

    21. ~e  2012-08-25 19:20:36  host: host117.opteris.pl

    Droooooogooooo... Czasem ogladalem "Szklo kontaktowe", ale 30zl za to w zyciu nie dam. Poza tym, czesto przekaz byl buforowany, do tego na dwurdzeniowym Core i wspomaganiu DXVA ogladanie bardzo obciazalo proca. Nie, dziekuje, nie skorzystam :)

  • 0

    22.  2012-08-25 19:26:58

    Pytasz którzy operatorzy dają tv internetową? Cyfra+ i UPC dają kilka kanałów (i to dużo lepszych) dla swoich klientów i to za... darmo. C+ dorzuca nawet filmy. Tak, za darmo. Nie wiem czy Multimedia jeszcze nie daje tv online. A tutaj chcą 30zł za 2 kanały bajkowe i TVN24? Proszę Cię... Skąd mam ceny? Znam rynek, wiem że ostatnio jak nie było Eurosportów w Multimediach to była podana właśnie ich cena. To samo z paczką Polsatu, któryś operator przed długi okres nie miał Polsatu Sport. Zresztą zobacz sobie na ofertę N na kartę, gdzie za 20zł masz kilkanaście ciekawych kanałów to dzieląc to na ilość kanałów da Ci kwoty o których mówię. Więc nie porównuję jabłek do gruszek, tylko informuję Cię, że nikt nie ma droższej oferty tv internetowej niż Orange i nikt nie ma jej gorszej. Takie są fakty. Jak mam za 20zł Discovery, Eurosport, wszystkie kanały podstawowe, kanały TVNu, TVP Sport i kilka innych to porównując to do Orange to jest to jakiś kosmos. Powiedzmy sobie wprost, że ta oferta jest kiepska. Zresztą co tu dużo mówić, do tej pory ta zawartość TuITam kosztowała...0zł. I to nie przez miesiąc, a przez rok, bo kanały TVNu już od dawien dawna są tam i były zawsze za darmo. Teraz nagle są za 30zł? Dziękuję, postoję. Za 30zł to sobie wolę Canal+ kupić i móc go oglądać w TV i w necie za darmo.

  • 0

    23.  2012-08-25 19:27:22

    Oczywiście to było do #20 ;)

  • 0

    24. ~  2012-08-25 21:23:59  host: z04-04.opera-mini.net

    @Atlan. A czy te kanały od Cyfry+ czy innych o których piszesz obejrzysz na telefonie? Ja mam prostą Nokię Aszę 302 pobrałem z Ovi aplikację TV tu i tam i w podróży korzystam z tej usługi w OFnk. Ktoś słusznie napisał że porównujesz rzeczy trochę nieporównywalne. Masz do tego pełne prawo ale tak to właściwie wygląda.

  • 0

    25. ~Lucjan  2012-08-25 22:29:18  host: 31.178.125.223

    Atlan, niby znasz rynek a nadal nie rozumiez ze kanaly, ktore oferuja naleza do niej wiec moga robic z tym co chca. BTW, gdzie jest vod na mobile w tym o czym piszesz? Co ma wspolnego oferta prepaid na satelicie z oferta tv dostepna na PC i mobile? Powiedz jeszcze, ze klient n na karte dostaje w prezencie na mobile kanaly tv. A tak przy okazji sprawdz dokladnie co w ofercie online daje Cyfra+ bo mijasz sie z prawda. Co do UPC to sorry, ale nie maja oferty na mobile. Mam pakiet Orange i korzystam i nie marudze. Kto chce korzysta kto nie, nie korzysta.

  • 0

    26.  2012-08-26 00:13:40

    W komputerze nie można oglądać tvn24 bezpłatnie trzeba wykupić pakiet.Ale w telefonie -aplikacja Tu i tam nadal mogę oglądać tvn24 bezpłatnie(tylko pobiera z pakietu transfer danych)Mam ofnk,tel nokia5630 symbian,sprawdzałem.

  • 0

    27.  2012-08-26 00:22:33

    #24 i 25 - Panowie, ja rozumiem że porównania ofert nie są stricto 1 do 1, jednak jeżeli ludzie porównują oferty kablowe z cyfrowymi, to mam chyba prawo też spoglądać podobnie na ofertę tv mobilnej. Nie sądzicie chyba, że zakup kanałów do oferty mobilnej jest kilka razy droższy niż do ofert kablowych czy cyfrowych. Mam pełne prawo oczekiwać, że skoro oferta TV na kartę, bez abonamentu, z kanałami HD, kosztuje 20zł, to na ten zwykły telefon, nawet na taką Ashę nie będzie 50% droższa i 5x uboższa, a tak to dzisiaj wygląda. I zgoda, te podmioty które podałem nie mają własnych aplikacji do mobile, natomiast nie wyklucza to oglądania na telefonie. Jak ma się smartfona to da się to oglądać przez stronę www, więc nie widzę problemu. Naprawdę, za te 30zł to oferta powinna błyszczeć, powinni dać kilka różnorodnych kanałów i przede wszystkim powinni dać kanały podstawowe, wtedy to miałoby sens. Dzisiaj biorą 30zł za podobne rozwiązania, za które konkurencja nie bierze ani złotówki i taka jest prawda. Oferta mobilna powinna być i programowo i cenowo zbliżona do ofert operatorów tradycyjnej tv. Natomiast jeżeli Wam odpowiada oferta to cieszę się, przynajmniej wiem że ktoś skorzysta ;)

  • 0

    28. ~seban  2012-08-28 01:59:43  host: afsi147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wchodząc przez wifi do tv tu i tam, mogę oglądać kanały za darmo. Jak ktoś nie ma wifi to jest mobilna tv od plusa kub pozostaje kupić dekoder do kompa. Ewentualnie weeb.tv ;d

Dodaj swoją opinię