Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: nowa oferta telefonii stacjonarnej

Orange: nowa oferta telefonii stacjonarnej

LuiN 2 Lutego 2010 18:54

0 0

Orange wkrótce wystartuje z odświeżoną ofertą telefonii stacjonarnej w zasięgu własnych nadajników dowiaduje się TELEPOLIS.PL. W abonamencie za 20 zł klient otrzyma 60 minut na rozmowy do wszystkich sieci.

Umowę podpisać można będzie na 24 lub 36 miesięcy, przygotowano też wariant umowy na czas nieokreślony (ale już bez pakietu 60 minut w abonamencie). Po wykorzystaniu minut z abonamentu za minutę połączenia do krajowych sieci stacjonarnych zapłacimy 12 gr, za minutę połączenia do sieci Play 75 gr, do Cyfrowego Polsatu 57 gr, a do pozostałych sieci komórkowych - 40 gr.

Opłata za pojedynczą wiadomość SMS to 20 gr. Możliwa jest zmiana strefy, w obrębie której pracuje telefon stacjonarny. Usługa taka kosztować ma 5 zł.




bezterminowa 24 miesiące 36 miesięcy
abonament 20 zł
aktywacja 300 zł 20 zł 1 zł
terminal Huawei 240 zł 120 zł 1zł
ilość bezpłatnych minut w abonamencie 0 60 60

Wraz z ofertą klienci otrzymują dedykowany terminal stacjonarny marki Huawei. Według informacji TELEPOLIS.PL ma być to dokładnie to samo urządzenie, które oferuje w analogicznej ofercie sieć Play - model ETS8121.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 95
  • 0

    76. ~  2010-02-03 19:17:33  host: v06-11.opera-mini.net

    dajcie link do zapisow o naliczaniu w ned.mirekb

  • 0

    77. ~blejk  2010-02-03 19:50:45  host: 178-goc-32.acn.waw.pl

    @abo: co znaczy "duży problem" - masz 4 zamiast 5 kresek czy brak?

  • 0

    78.  2010-02-03 20:14:40

    @76 http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/ documents/ind/Nowa_Era_Domowa_cennik.pdf

  • 0

    79.  2010-02-03 21:33:38

    77. wystarczy brak jednej stacji zwłaszcza w Orange i są problemy z jakością połączeń w danej okolicy. Orange ma taką przypadłość, gdy Polkomtel potrafi na jednej stacji pociągnąć sporą okolicę i mieć super jakość połączeń, to Orange nie wystarczają 2 stacje w odległości od siebie gdzieś 2 km bez przerwy przerywa, w Orange jest super jakość, ale jak zagęszczenie stacji jest spore.

  • 0

    80.  2010-02-03 21:53:27

    kótkie te umowy wczesniej chcieli tylko lojalke ze nawet wnuki bede korzystaly z tej sieci a teraz tylko na 24 lub 36 mies o cenach w bezterminowych ( innowacyjnosc :) ) to nie wspomne. no no francuzeczko ....

  • 0

    81. ~  2010-02-03 22:07:13  host: v01-09.opera-mini.net

    istotnie w ned naliczanie ok.racja.czekam na orange stacjo i play z mnp z tp.ciekawe kto bedzie tanszy?mirekb

  • 0

    82. ~  2010-02-03 23:36:46  host: 86-18-n1.aster.pl

    orange ponoc 60min do kazdej sieci komorkowej

  • 0

    83.  2010-02-03 23:53:35

    60 minut i abonament 2 dyszki do wszystkich sieci niezle wymiatają jeszcze raz musialem sprawdzic czy to news dot. Orange.

  • 0

    84. ~mirekb  2010-02-04 08:21:48  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @83 w abo to pewnie do wszystkich-ale sieci stacjonarnych w pl ;-))reszta cennika mówi dobitnie że wszystkie inne połaczenia poza stacjo liczone będą poza abo.to wiecej niz pewne,patrz: ned-nowa era domowa,ps-play stacjo

  • 0

    85. ~  2010-02-04 10:41:34  host: 84-133-251-94.net.stream.pl

    To bedzie rewolucja pod dwoma warunkami naliczanie 1/1 od pierwszej sekundy połaczenia + minuty z darmowego piakietu do wszystkich sieci (czyli na komórki też). Wtedy była by to całkiem niezła oferta. Jesli zas wszytkie sieci to wszytkie sieci stacjonarne + naliczanie jest tzw. impulsowe czyli jeden impuls co 3 minuty to oferta jest do d.. bo porównywalna do starej ery domowej (wlasciwie blizniacza). Brak mi tu tych informacji. A bez nich trudno tak naprawde jednoznacznie ocenic ofertę.

  • 0

    86. ~get  2010-02-04 10:52:33  host: host-81-190-124-247.szczecin.mm.pl

    buhahah 75gr do play ?!? 120zł za terminal i jeszcze trzeba płacić za AKTYWACJĘ 20zł ?! LOL ! taka żenada że nawet szkoda słów na komentowanie tego - typowa oferta TPsa

  • 0

    87. ~get  2010-02-04 10:54:07  host: host-81-190-124-247.szczecin.mm.pl

    @84 - stacjonarnych tylko ?!? nie no, nie żartuj, chyba aż takiej żenady nie będzie bo wtedy to już bym pomyślał że to jakiś przed wczesny prima aprilis :DDD

  • 0

    88. ~heman  2010-02-04 10:58:33  host: public-gprs125050.centertel.pl

    czuję,że na stacjonarne tylko te minuty będą. taka kalka ofert ery i playa

  • 0

    89. ~get  2010-02-04 12:06:34  host: host-81-190-124-247.szczecin.mm.pl

    @heman - przecież play ma chyba do wszystkich sieci w swojej stacjonarnej ofercie

  • 0

    90. ~znawca  2010-02-04 12:18:10  host: chaos.tpnet.pl

    @89. get, trochę przesadziłeś. Minuty w abonamencie stacjonarnym Play można wykorzystać na połączenia w sieci oraz na numery stacjonarne. Podobnie jak w Erze. Jedynie różnica jest w abonamencie z 1000 minut. W Erze są one tylko wieczorem i w weekendy a dodatkowo niestety nie na numery komórkowe tej sieci.

  • 0

    91. ~get  2010-02-04 13:53:04  host: host-81-190-124-247.szczecin.mm.pl

    no to w takim razie oferta play też jest g.... warta ! zresztą nie tylko stacjonarna, bo mobilna też coraz gorsza, a już nie mówię co odwalają w starych mixach, tam nawet nie można kupić pakietów internetowych (!) ja już z play przeniosłem numer do mbanku, bo nie odpowiada mi to jak play podchodzi do swoich klientów (olewanie tych co są złapani na terminową umowę - stary mix) a także to że systematycznie pogarszają swoją ofertę, np. wycofanie się z darmowego numeru - także już im powiedziałem do widzenia i niech lepiej się szybko ogarną i wrócą do dobrych ofert i podejścia jakie kiedyś mieli, póki jeszcze ludzie ich za to lubią, bo jak tak dalej pójdzie to się im wszystko zawali, ludzie zaczną masowo odchodzić ! np. myślę że ze starego mixa jak się będą umowy kończyć wskaźnik odejść wyniesie z 80% ludzi lekko licząc

  • 0

    92.  2010-02-04 14:42:06

    @91 od konca: zaoferuja im na przedluzenie tansze sluchawki i wszyscy pewnie zapomna, ze bylo zle. darmowy numer wroci, najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiacu.

  • 0

    93. ~zaciekawiony  2010-02-09 12:11:05  host: mastiff3.strazgraniczna.pl

    tyle że cały ten news jest niepotwierdzony. wszedłem dziś na stronę orange i jest co prawda nowa oferta na stacjonarny ale zupełnie inna od tej prezentowanej w artykule. czy trzeba jeszcze poczekac, czy moze to tylko zciema? bo oferta bylaby calkiem niezła? a może ktoś ma jakieś info czy jets ona już dostępna?

  • 0

    94.  2010-02-09 12:18:39

    zaciekawiony: jesteś pewien? Bo ja w ciemno strzelam, że mylisz oferty...

  • 0

    95. ~sparco  2010-02-10 21:57:52  host: public49149.xdsl.centertel.pl

    OO jaka super oferta. Szkoda że nie moge mieć NA WLR Normalnie takiego niskiego abonamentu! To skandal że Telefon stacjonarny po kablu jest droższy od tego bezprzewodowego. Jedyne co mnie trzyma to Internet po BSA. ale złość bierze...

Dodaj swoją opinię