Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: nowa oferta dla firm już wkrótce

Orange: nowa oferta dla firm już wkrótce

Q! 7 Maja 2012 21:27

0 0
8. maja Orange zaprezentuje ofertę dla firm. Ma ona pokazać możliwości, jakie daje konwergencja Orange Polska.

Jak zapowiada na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska, nowa oferta składać się będzie nie tylko z oferty no limit do wszystkich sieci w Polsce za 65 zł netto. Pojawią się również usługi dodatkowe.

Wśród nich mają się znaleźć m.in. kompleksowe wsparcie informatyczne, ułatwienia w działalności w Internecie czy powierzchnia reklamowa dla lojalnych klientów.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~ktry  2012-05-07 22:09:37  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    Niech wreszcie zainwestują w zasięg 3G w mniejszych miastach.Dzwonic kilka razy w tygodniu i wciskac oferty to potrafią.Jedyna siec u mnie której brakuje 3G.Nawet Pley ma swój własny zasięg.Może ktoś wie kiedy wreszcie ruszy ta spółka z T-mob.na wspólny zasięg.Nawet jak by było wszystko za darmo to i tak wszystkim naganiaczom dziękuję,bo moja firma nie może działac na kiepskim EDGE od Orange.

  • 0

    4. ~Md  2012-05-07 22:30:04  host: adhc153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "powierzchnia reklamowa dla lojalnych klientów." - już dawno pisałem że TP na swoich fakturach powinna wspierać (reklamowo) swoich biznesowych klientów.http://maciundo.wordpress.com/2011/04/08/kupony-rabatow e-razem-z-efaktura-w-pdf/

  • 1

    5. ~Nikt  2012-05-07 22:41:18  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    Hahahaha: "Wśród nich mają się znaleźć m.in. kompleksowe wsparcie informatyczne, ułatwienia w działalności w Internecie...". Panie Jabczyński, to jakieś jaja są, prawda?? Wasze Orange Online co chwilę ma jakąś awarię, jakieś problemy a Wy chcecie innym wsparcia IT udzielać?? No trzymajcie mnie, bo zaraz padnę ze śmiechu hahaha.

  • -1

    6.  2012-05-07 22:47:25

    ~Orangutan - ja już wiem, więc nie muszę wierzyć ;-)

  • 0

    7. ~  2012-05-07 23:21:09  host: t19-13.opera-mini.net

    Play jest tańszy i lepszy bo ma 3 zasiengi.

  • 1

    8. ~a  2012-05-07 23:35:10  host: z37-04.opera-mini.net

    pewno drozej jak z combo i open... Juz sie nauczylam, nowosc orange:drozej

  • 0

    9.  2012-05-07 23:36:25

    wsparcie informatyczne? a! prestiż! znaczy drożej :) MSPANC

  • 0

    10. ~SLK87  2012-05-07 23:49:22  host: dynamic-78-8-243-57.ssp.dialog.net.pl

    tutaj już wiedzą... http://gsmonline.pl/portal/news/news.jsp?s0n_id=31479&link=C %20a%C5%82y,Kraj,w,Orange,dla,Firm,-,nowa,oferta,no,limit,w,Oran ge

  • 0

    11.  2012-05-07 23:49:36

    Ad5. Chyba nie wiesz z jakiej aplikacji www korzysta biznes skoro takie głupie komentarze piszesz.

  • 0

    12. ~PLANET  2012-05-08 00:11:29  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    #1: jest takie chinskie przeklenstwo, "obys zyl w ciekawych czasach"...

  • 0

    13. ~Nikt  2012-05-08 03:03:01  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    @11 Z jakiejkolwiek aplikacji by nie korzystali Maniek. Nie zrozumiałeś mojego komentarza. Żeby mieć do jakiejś firmy zaufanie, żeby dopuścić ją do siebie, wypadałoby aby ta firma miała czym się pochwalić. A w Orange nawet główna strona i podstawowy serwis często mają awarie, są niedostępne itp. Może więc niech zaczną od siebie (bo sami tej pomocy potrzebują), a dopiero później pomagają innym. To tak jakbym swoje dziecko wychował na alkoholika i bandytę, a później zaoferował pomoc w wychowaniu Twojego Maniuś. Teraz pojąłeś w czym jest rzecz?

  • 0

    14. ~  2012-05-08 03:31:41  host: z04-10.opera-mini.net

    żałosne już kiedyś oferowali pocztę i hosting niby darmowe . z hostingu nie wiem czy ktokolwiek korzystał natomiast adresy pocztowe z końcówka noestrada.pl spotyka się sporadycznie sam taki miałem ale cieszę się że tej poczty nazywam bo jak się kończy umowa na neostrade to blokują dostęp do poczty

  • -1

    15. ~przeciwnik Play  2012-05-08 07:49:14  host: aasr52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy play sie zmieni na lepsze ?? Nie ;) Czy play da tansze telefony? Nie ;) Czy play obnizy cenny pakietow? Nie z pewnoscia beda drosze :) A w Orange mam juz to wszystko. Przechodze z PLay do Orange :)

  • 0

    16. ~:)  2012-05-08 07:51:51  host: aasr52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To pomysl ze w Orange jest tak e musisz podpisac kolejna umowe by miec okres promocyjny niestety w kazdej sieci w Tym PLay ten okres promocyjny w ktorym zmusza klienta do podpisania umowy.

  • 0

    17.  2012-05-08 08:55:11

    Ad 13. Teraz rozumiem co miałeś na myśli. Powiem ci, że nie zaglądam codziennie na orange online. Być może dlatego nie zauważyłem problemów z działaniem tego serwisu. W każdym razie flota z której korzystam w firmie działa wtedy kiedy jej potrzebuję a sama sieć też częstych awarii nie notuje więc mój punkt widzenia może różnić się od twojego.

  • 0

    18. ~bb9810  2012-05-08 09:28:40  host: 89-72-161-138.dynamic.chello.pl

    `7 fantastyczny wpis "Play jest tańszy..... bo ma 3 zasięgi" jak to można zaklasyfikować jako głupotę tygodnia ????

  • 0

    19. ~  2012-05-08 09:43:55  host: z59-07.opera-mini.net

    18). Tamten to Chochlik mały, nie zwracaj uwagi na jego "montrości" :-D

  • 0

    20. ~aw  2012-05-08 09:57:56  host: public-gprs509606.centertel.pl

    Na mojej wiosce Orange jako jedyny ma dość stabilny zasięg 3G... ale telefonu biznesowego chyba bym u nich nie kupił. Od wielu lat jestem klientem Polkomtela i ilekroć nachodzi mnie ochota na zmianę - po analizie oferty konkurencji czy kontakcie z biurem obsługi ta ochota równie szybko przechodzi. Nie wiem, może i Solorzowi w końcu uda się to zmienić - przecież ma taki "talent" do biznesu...

  • -1

    21. ~ciekawski  2012-05-08 12:11:30  host: d108-70.icpnet.pl

    Powiem krótko...Zaje...e!!! Play może im teraz paść do stóp:) a za pół roku jak się skończą MTR-y to się poskałdają:)

  • 0

    22. ~boncio  2012-05-12 12:35:51  host: agdr100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ktoś wie kiedy ta oferta wreszcie będzie?

Dodaj swoją opinię