Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - nowa odsłona promocji z batonami Lion

Orange - nowa odsłona promocji z batonami Lion

orson_dzi 25 Sierpnia 2015 15:17

3 21

Orange po raz drugi uruchomiło promocję związaną z batonami Lion. Każdy baton, to 100 MB darmowego pakietu danych.



Aby skorzystać z promocji należy kupić dowolny baton Lion - Standard, White, 2pack, XL Standard lub XL White. Na wewnętrznej stronie opakowania znajduje się kod, który należy wysłać SMS-em pod numer 80408 (bezpłatny). W zamian otrzymuje się pakiet 100 MB ważny do północy kolejnego dnia kalendarzowego.


Promocja dotyczy wszystkich ofert Orange na kartę i trwa od 17 sierpnia, do 29 lutego 2016 roku.


Zobacz: Regulamin promocji




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: 100 mb | lion | orange

w sumie: 41
  • 0

    39. ~master  2015-08-25 19:57:25  host: 188.146.95.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    niezdrowy baton + 100mb? to jeden wielki żart.

  • 1

    41.  2015-08-25 20:22:33

    W czasach gdy 10 GB można kupić za 10zł czy 6GB za 6zł, latać za batonami dla 100MB?

  • 0

    42. ~przeprosie  2015-08-25 20:51:54  host: ip-5-172-247-206.free.aero2.net.pl

    Niestety zmiana taryfy nic nie daje, zostaje skromne 100MB :/ a zapowiadało się tak dobrze :/

  • 0

    43. ~Ja+  2015-08-25 23:29:58  host: n11-01-04.opera-mini.net

    Żenująca promocja! Ciekawe który operator niedługo wprowadzi kody na internet na papierze toaletowym - widoczne po "zwilżeniu" ;-p

  • 0

    44.  2015-08-26 01:32:20

    Jeżeli manewr taryfowy + bon inmedio nie działa, to dziękuję takiej promocji.

  • 0

    45. ~expeedmk  2015-08-26 07:10:00  host: public-gprs362545.centertel.pl

    Gadacie o cukrzycy, czy innej szkodliwości batoników, a przeciez tu sie nie ma nad czym rozwodzić. Przeciez te 100 mega to kpina jakas jest... I ze niby co ja mam sobie z tym pakiecikiem zrobić?

  • 0

    46. ~jaskiniowy  2015-08-26 08:54:50  host: host117.opteris.net

    Z jednej strony szkoda, bo można było mieć fajny pakiet danych za niewielkie pieniądze. Pamiętam, że rok temu przez całe wakacje neta miałem właśnie dzięki tej promocji. Ale z drugiej strony, to ... no właśnie - o ile rozumiem sprzedanie kodu za kilka groszy, o tyle byli tacy, co nabijali po kilkadziesiąt GB i więcej. a później sprzedawali to na Alledrogo. W dobie cen 1GB za 1zł, te kody mogą co najwyżej przysłużyć się tym, co sporadycznie z neta w telefonie korzystają. Szkoda, że NJU nie ma takich kodów, bo zamiast aplikować sobie 350MB pakiet, wolałbym od czasu do czasu kupić batona :) Nie dość że na dzień wystarczyłoby z nawiązką, to w trasie nie byłbym głodny ;)

  • 0

    47.  2015-08-26 09:43:40

    W dzisiejszych czasach smartphone powinno być po 500MB.

  • 0

    48.  2015-08-26 10:04:28

    w pierwszej sekundzie przeczytałem "z bateriami LiION"

  • 0

    49. ~  2015-08-26 10:08:55  host: 77-254-34-165.adsl.inetia.pl

    Jesc to swinstwo???

  • 0

    50.  2015-08-26 11:04:54

    100 MB w dobie smartfonów i to ważne w najlepszym czasie max 48 godzin to jakiś śmiech na sali. Chyba że zmiana na Free coś więcej daje to można by pomyśleć:)

  • 0

    51.  2015-08-26 11:11:30

    bolek2004 - dokup sobie 10 GB! To z pewnością Cię będzie satysfakcjonowało ;-)

  • 0

    52.  2015-08-26 11:12:41

    ... znaczy 10 GB będzie pewnie satysfakcjonujące, bo już nie koszt ;-)

  • 0

    53. ~Ja+  2015-08-26 11:36:21  host: n11-01-04.opera-mini.net

    Ja bym się wkurzył, gdyby mój operator zamiast stałych, atrakcyjnych pakietów internetowych, proponował mi codzienne jedzenie śmieci żywnościowych żeby dostać marną ilość MB.

  • 0

    54.  2015-08-26 12:28:35

    @wlo, już wykupiłem i do modemu i do telefonu. Promocja miała by sens gdyby z tego 100MB zrobiło się 5gb jak kiedyś i były by dostępne bony inmedio, a tak to przynajmniej dla mnie nic ciekawego. Być może komuś się i to 100MB przyda, nie mówię że nie.

  • 0

    55. ~przeprosie  2015-08-26 14:43:55  host: ip-5-172-247-213.free.aero2.net.pl

    Niestety trick ze zmianą taryfy jest już nieaktualny, 100MB to bardzo mało :/ rok wcześniej miało się kilkadziesiąt razy tyle, ale dobre czasy w Orange już się skończyły.

  • 0

    56.  2015-08-26 18:58:16

    No to teraz Nestle będzie musiało prosić Orange żeby włączyło zeszłoroczny myk bo inaczej sprzedaż będzie beznadziejna.

  • 0

    57.  2015-10-01 19:04:30

    Nie do końca dowolny baton - promocją są objęte tylko klasyczny i biały, te biedronkowe xl (jeszcze) są zwykłe, natomiast peanut (ten z orzechami) nie jest promocyjny, tylko czarny i biały.

  • 0

    58. ~maciek20  2015-10-06 15:59:34  host: apn-95-40-61-154.dynamic.gprs.plus.pl

    Poprawka, byłem w biedronce i zauważyłem że jednak są te promocyjne :) Ale pół na pół ze zwykłymi. Wcześniej jak spojrzałem koło kasy to widziałem tylko te zwykłe. Będą wyprzedawać zwykłe i donosić promocyjne.

  • 0

    59. ~toja  2016-01-22 12:13:05  host: ip-5-172-247-229.free.aero2.net.pl

    Witam , był bym wdzięczny za przesłanie kodu z batonów LION na e-mail japiszpl@o2.pl

Dodaj swoją opinię