Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Nikogo nie straszymy rozwiązaniem umowy

Orange: Nikogo nie straszymy rozwiązaniem umowy

LuiN 31 Marca 2011 20:36

0 0

Nie boimy się żadnych porównywarek. Sprawdzajcie, ile chcecie. Sam to robię, jak mam czas na zastanowienie. Nikogo nie straszymy rozwiązaniem umowy - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP, odpowiadając na ostrą reakcję ze strony Entellico, autora projektu blupill.

Rzecznik Grupy TP nie chce jednoznacznie stwierdzić czy podawanie kodu abonenckiego podczas korzystania z usługi blupill jest naruszeniem regulaminu - interpretację pozostawia prawnikom. Klientom zaleca jednak ostrożność.

Dla mnie to, co najmniej nierozsądny pomysł, aby podawać kod, kiedy nie mamy 101 proc. pewności co się z nim stanie. Czy zdarza się Wam udostępniać hasło do bankowości elektronicznej, aby system wybrał Wam "najlepszy kredyt"? - komentuje Jabczyński.
Rzecznik podkreśla, że dbałość o bezpieczeństwo klientów to podstawa i jak są jakieś niepewności Orange będzie mówić o tym głośno - nawet kosztem tego, że ktoś oskarży sieć o naruszenie dobrego imienia swojej firmy.

Takie oskarżenia ze strony Entellico padły, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Grupa TP     

Dodaj do:
w sumie: 9
 • -1

  1. ~Free  2011-03-31 20:41:22  host: public-gprs146524.centertel.pl

  Konkurencja i opłaceni działacze marketingowi nie śpią jak widać.

 • -2

  2. ~  2011-03-31 20:45:03  host: t18-13.opera-mini.net

  Wszystkie sieci powinny mieć takie same ceny, podobne promocje, ważności itd jak w simplusie albo samych swoich i wszyscy by byli szczęśliwi i nikt nie szukal nic tańszego bo takowe nie istnieje. Co wy na to?

 • 0

  3. ~adeamus  2011-03-31 20:51:12  host: user-46-113-201-229.play-internet.pl

  probowałem skorzystać z ich porównywarki i kicha, nie obsługuja wszystkich kombinacji

 • 0

  5. ~ala  2011-03-31 20:53:58  host: public-gprs41871.centertel.pl

  chyba miał rozmowę....

 • 0

  6.  2011-03-31 21:08:55

  Kiedyś wystarczyło, że weszło się na stronę internetową podało ile się SMS'ów/MMS'ów wysyła, ile minut się rozmawia w sieci ile poza, itd. i systemowi to wystarczyło, a teraz takie to wszystko takie szczegółowe, aż do przesady. Chyba ludzie są w stanie sami zrobić taką listę połączeń jak im na tym zależy i żaden program szpiegowski do tego nie jest potrzebny, chyba że ktoś jest leniwy.

 • 0

  7. ~  2011-03-31 22:35:23  host: dcy243.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @6. Oczywiście, że można. Tylko oni podobno chcieli nam "ułatwić" szukanie ofert przez analizę bilingów z obowiązkowym dostępem do naszego konta i ściąganiem ich z niego. Samo w sobie może i nie jest złe, ale jak każde narzędzie można je użyć w "dziwnych" celach. Bilingi możemy sami przecież sciągnąć na nasz komputer. Każda sieć to umożliwia. I dopiero wtedy można je poddawać obróbce przez obcą firmę. Zatem żadanie dostępu do konta nie musi być obligatoryjne. I mnie osobiście dziwi takie podejście blupill.

 • 1

  9.  2011-04-01 13:23:04

  "Nikogo nie straszymy rozwiązaniem umowy" - mam wrażenie czy dość mocno kontrastuje to z ostatnią wiadomością. Czyżby Orange przestraszył się konsekwencji? Powinni dostać tak ostro po tyłku, żeby się nie podnieśli. Orange wie, że w wielu sytuacjach nawet gdy klient ma większość znajomych w pomarańczarni to i tak bardziej opłacałoby mu się przejść do innych sieci. Pomijam fakt, że program o którym mowa, rzeczywiście powinien dawać możliwość sprawdzania bilingów offline, np. z pliku CSV.

 • 0

  10. ~aaa  2011-04-01 14:39:40  host: korp14.avistamedia.pl

  Czy zdarza się Wam udostępniać hasło do bankowości elektronicznej, aby system wybrał Wam "najlepszy kredyt"? Co ma piernik do wiatraka ? Co to w ogóle za porównanie ? Dzielenie sie nr identyfikacyjnym z inną "3" osobą nie może być podstawą do rozwiązania umowy . Jeżeli jednak Wojciech Jabczyński Ma inne zdanie niech się wypowie . To tak jakbym dał żonie na którą nie jest umowa swój nr klt-a a ona by zadzwoniła w sprawie umowy do TP.sa a konsultant powiedział ale pani nie jest właścicielem rozwiązujemy umowę z Panem X. Śmiech na sali.

 • 1

  11.  2011-04-02 09:25:33

  śmiech na sali. z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że Pan Jabczyński powinien sie przejść na spacer, bo ma problem z myśleniem. po dotlenieniu, może się zreflektuje co chlapną i napisze jakieś sprostowanie...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet