Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange nie zlikwiduje bonusu za rejestrację numeru

Orange nie zlikwiduje bonusu za rejestrację numeru

orson_dzi 1 Marca 2017 12:50

6 6
orange

Klienci sieci Orange i nju mobile nadal będą mogli korzystać z bonusu za rejestrację numeru. Promocja została przedłużona bezterminowo.

Przedłużona została promocja dla bonusu dotyczącego podania adresu i wyrażenia zgody na kontakty marketingowe. Dane adresowe można podać wyłącznie podczas rejestracji w punkcie stacjonarnym, nie można tego zrobić przez Internet lub SMS-em. Bonus w postaci 100 GB jest ważny przez 30 dni. Aby z niego skorzystać należy wysłać SMS-a o treści START na numer 80590.


Źródło tekstu: Orange     

w sumie: 36
  • 0

    17. ~www  2017-03-01 14:51:56  host: 83.218.125.172

    do 16: reklamacja nie ma sensu. Co z tego że wczoraj jeszcze na stronie nju pisało iż 100GB dodatkowe jest do 28 lutego (na dane osobowe i zgodę na telemarketing) a 1000zł i 100GB netu na 30 dni miało być bonusem na czas nieokeślony - a dzisiaj postąpili dokładnie odwrotnie. Wzięli 1000zł i 100GB netu na 30 dni a zostawili gołe 100GB netu na 30 dni za zgody marketingowe i podanie danych adresowych (które można podać TYLKO w salonach orange - bez np. kiosków RUCH itp. Innymi słowy kicha...

  • 0

    18. ~pabloki  2017-03-01 15:00:13  host: 188.146.143.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    to jak z bonusem 1000zł. mało kto to wykorzysta. a koszt tych 100GB dla opa tez niewielki.

  • 0

    19.  2017-03-01 15:03:39

    W Plusie bonusy nadal są dostępne. Jak to wygląda w innych OPach?

  • 0

    20. ~Orange  2017-03-01 16:12:36  host: 165.225.84.79

    Bonus za rejestracje byl dostepny tylko do 28/02

  • 0

    21. ~Luks  2017-03-01 16:36:36  host: user-94-254-144-12.play-internet.pl

    Właśnie aktywowałem bonus, ale na numerze, który był zarejestrowany 1.02.17 i dostałem 1000 zł + 100 GB.

  • 0

    22.  2017-03-01 17:20:17

    na zgody marketingowe w orange bym sie nie pisal. jak już raz sie w to wejdzie, to potem cięzko sie od nich uwolnić

  • 0

    23. ~  2017-03-01 18:00:42  host: customer.worldstream.nl

    omijajcie tą debilna sieć z daleka - ciągle jakieś problemy

    zdołali mi:

    - zablokowac numer za 'naduzywanie' (a mieściłem się DOKŁADNIE w bonusie podzielonym na 4)
    - nie odpowiadaja na zgłoszenia i KASUJĄ te zgłoszenia
    - na karcie YES jest wyraźnie napisane *124*# sprawdzenie konta - ale dają informację - dla twojej taryfy ta usługa nie istnieje

    niczehgo nie wiedzą, 'komórka blokujaca' pracuje do 16!!!! jak w socrealizmie

    totalny BAJZEL

  • 0

    24. ~locomoco  2017-03-01 18:25:41  host: public-gprs387108.centertel.pl

    A gdzie regulamin? Na stronie brak.

  • 0

    25. ~Micky  2017-03-01 18:50:52  host: public-gprs351844.centertel.pl

    Czy ten bonus w wysokości 100 GB za podanie danych teleadresowych jest jednorazowy ? To znaczy czy działa tylko na jedną kartę na okres 30 dni ? Czy też można co miesiąc odnawiać bonus kupując następną kartę ? Jeżeli jednorazowo to żadna promocja a ostateczne ściągnięcie z klienta jego danych i dożywotnie nimi dysponowanie. Jak raz się poda swoje dane i złoży pod nimi podpis to już zostaje na zawsze. Powiem więcej, ta promocja wygląda dla mnie na masową infiltrację danych osobowych przez operatora.

  • 1

    26. ~uwaga łoryndz dealer danych  2017-03-01 19:36:44  host: public-gprs359927.centertel.pl

    w orange razx podasz dane gary kredyty i konferencje dzwonią do ciebie do końca życia.. nawet jak będziesz miał numer w innej sieci dzwonią najczęściej z numerów 616 xxxxx które nie istnieją(odwaniasz nie ma takiego numeru ), orange nie widzi problemu

  • 0

    27.  2017-03-01 21:29:44

    @26 orange nie widzi probelemu i chyba nigdy go w tej kwestii nie zauważy. mistrzowie napraszania sie

  • 0

    28. ~aw  2017-03-01 21:48:53  host: public-gprs362165.centertel.pl

    tak analizując to okazuje się , ze bonusu za rejestracje już nie ma. Jest tylko bonus za dane adresowe pełne.
    Bonus za rejestrację zawierał 1000minut/100GB danych ten ma tylko 100GB!

  • 0

    29.  2017-03-01 21:59:49

    Jaki bonus za rejestrację? To jest bonus za podanie danych adresowych, a nie za rejestrację.

  • 0

    30. ~  2017-03-01 22:51:11  host: user-94-254-128-74.play-internet.pl

    Jest bonus za rejestrację jeśli ktoś zarejestrował się a jeszcze nie wykorzystał go - ma na to jeszcze dwa miesiące. Na aktywację bonusu

  • 0

    31. ~Otik  2017-03-01 22:53:35  host: public-gprs360343.centertel.pl

    Do 17:a o czym ty mowisz?bonus za rejestracje 1000zl i 100gb mozna uruchomic 60 dni od dnia rejestracji.takze reklamacja jest jak najbardziej zasadna!

  • 0

    32. ~Orange  2017-03-02 11:38:56  host: 165.225.84.79

    Czy ktoś się orientuje ile razy można skorzystac z aktualnej promocji ?
    Tzn czy na każdy starter w ktorym podamy adres zamieszkania i zgody dostanie 100 GB ?

  • 0

    33. ~Witold  2017-03-02 12:03:03  host: public-gprs394587.centertel.pl

    Część z was to zwykli idioci, a część to trole innych firm telekomunikacyjnych, a cześć w miarę kumata, to co robi obecnie Orange z promocją i bonusami za rejestrację, to jest miażdżenie konkurencji i walka o rynek, bo w Polsce nie utrzyma się tyle firm telekomunikacyjnych i Orange teraz dyktuje warunki na, które reszta nie może sobie pozwolić i oby tak dalej, bo nigdy nie było tak taniego netu i rozmów jak teraz dzięki promocjom w Orange.

  • 0

    34. ~Micky  2017-03-02 15:34:49  host: public-gprs362233.centertel.pl

    Witold ja taki mądry jesteś to odpowiedz na pytanie, czy 100 GB jest jednorazowo przyznawane za podanie danych czy można korzystać z tego bonusu co miesiąc na następnej nowej karcie w sposób nieograniczony ? To pytanie zadane było już nie raz a odpowiedzi nie ma.

  • 0

    35. ~Piter  2017-03-02 16:42:57  host: public-gprs362572.centertel.pl

    Jesli zostawili tylko bonus 100GB to i tak fajnie nie musze sie martwic o neta kupuje starter za 5 zl rejestruje i net smiga .Nie maja limitów jesli chodzi omilosc kart sam mam u nich zarejestrowane ponad 20 numerów i caly czAS DOSTAJE BONUSY raz w miesiacu wydaje 15 zl i mam z córkA PRAKTYCZNUE NO limit i netu do oporu lepszej oferty ze swieca szukac.Zawsze bylem negatywnie nastawiony do Orange ale tu trzeba oddac im honor zostAWILI KONKURENCJE W CZARNEJ *** po zarejestrowaniu 6 karty odmówil udzielania dalszych bonusów

  • 0

    36. ~kazik  2017-06-09 13:40:43  host: 193.239.124.241

    orange kombinatorzy nr 1 tą ostatnia promocją

Dodaj swoją opinię