Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange nie pobierze opłat za połączenie z Włochami, przez parę dni

Orange nie pobierze opłat za połączenie z Włochami, przez parę dni

sirmark 25 Sierpnia 2016 19:36

21 0

W związku z trzęsieniem ziemi we Włoszech, tragedii, która dotknęła wielu ludzi, Orange chce ułatwić swoim klientom kontakt z osobami przebywającymi w tym kraju.



Operator poinformował o rezygnacji z naliczania opłat za połączenia wykonane z Polski do Włoch, a także za połączenia wykonane i odebrane oraz SMS-y, MMS-y i transfer danych w roamingu we Włoszech. Decyzja ta wszystkich klientów korzystających z planów abonamentowych, którzy dzwonili i będą dzwonić do Włoch i z Włoch od 24 sierpnia do 28 sierpnia włącznie.




Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | włochy

w sumie: 23
  • 0

    4.  2016-08-25 20:15:37

    A dlaczego tylko abonament? Gdzie jest karta?! ;)

  • 0

    5. ~anal  2016-08-25 20:17:24  host: n30-04-02.opera-mini.net

    WINA TUSKA!

  • 0

    6. ~beniu  2016-08-25 20:26:53  host: public-gprs386824.centertel.pl

    "Decyzja ta wszystkich" brakuje słowa: "dotyczy", albo "obejmuje"

  • -3

    7. ~  2016-08-25 20:31:13  host: 89-68-64-16.dynamic.chello.pl

    a gdzie jest flej???

  • 0

    8. ~  2016-08-25 20:40:31  host: user-94-254-179-2.play-internet.pl

    Dobra Zmiana !

  • 1

    9.  2016-08-25 20:44:03

    Wow,muszę przyznać że jestem pod wielkim wrażeniem.

  • 2

    10.  2016-08-25 20:48:36

    trzeba się pochylić nad tragedią Włoskiego społeczeństwa oraz podziękować za piękny gest ze strony Orange.

  • 2

    11. ~  2016-08-25 20:57:58  host: user-94-254-129-92.play-internet.pl

    Podoba mi się, że Orange staje się coraz bardziej prokliencki.

  • 1

    12. ~muszynski  2016-08-25 21:26:23  host: 178-37-51-71.adsl.inetia.pl

    byłoby miło gdyby nie pobierali opłaty za utrzymanie łącza. wtedy przynajmniej jakoś spieniężyliby te stare miedziane linie po dsl

  • -1

    13.  2016-08-25 21:42:57

    Oczywiście, że ruch sam w sobie bardzo słuszny i pozytywny. Jednak pytanie dlaczego usługą nie objęto ofertą prepaid jest zasadne. Nie widzę w tym nic dziwnego. Czy to abonenci gorszej kategorii?

  • 0

    14.  2016-08-25 21:43:42

    Nie objęto kentów prepaid.

  • 0

    15. ~Mirek  2016-08-25 21:48:28  host: ip-5-172-255-241.free.aero2.net.pl

    Brawo Orange. Muszę przyznać, że coraz bardziej ta sieć mi się podoba

  • 0

    16. ~rrrr  2016-08-25 21:50:34  host: host-89-230-176-59.gdynia-laczpol.mm.pl

    Mam pytanie - czy w Orange cenę za usługi - chodzi mi o światłowód można jakoś wynegocjować czy wszędzie jest to sztywne 69zł za 100Mb . Chętnie bym zmienił , ale jest to oferta zupełnie nie atrakcyjna dla mnie (obecnie 27zł ). Wiem że w większości firm da się negocjować u PH - jak jest w orange ?

  • 1

    17. ~  2016-08-25 22:30:01  host: apn-77-115-22-206.dynamic.gprs.plus.pl

    Czyli przekladajac na język polski : klienci orange abonament z Polski mogą dzwonić do klientów orange polska abonament przebywajacych we Włoszech bez opłat i w drugą stronę. W czasach powszechności skype i dodawanych do abonamentów pakietów na roaming, w tym pakietów data, oraz innych komunikatorów niż skype , np. viber ta promocja jest żerowniem na ludzkiej tragedii mająca za zadanie ocieplić wizerunek orange.

  • 0

    18.  2016-08-25 22:51:22

    ocieplić, nie ocieplić, ale zawsze coś.

  • 0

    19.  2016-08-25 22:54:05

    @16 orange to firma w cenach sztywna jak denat. Dlatego ludzie mający u nich w ostatnich latach coś po miedzi masowo odchodzą jeżeli tylko jest alternatywa, a ten cały światłowód póki co to w większości nawet dużych miast obecny tylko na wielkogabarytowych reklamach przy drogach...

  • 0

    20. ~  2016-08-26 06:13:40  host: 84.38.96.210.internetia.net.pl

    w NJU też to obowiązuje?

  • 0

    21. ~  2016-08-26 08:27:48  host: mk31.telbeskid.com.pl

    Jak bylem zły na ich działanie to ten ruch się chwali

  • -1

    22. ~  2016-08-26 08:32:12  host: public-gprs386604.centertel.pl

    Kto by się przejmował plebeliuszami na prepaidzie :)

  • 0

    23. ~Seba  2016-08-26 14:41:23  host: 212.160.172.85

    Do 17. Weź sprawdź, czy nie ma Cie za drzwiami.

Dodaj swoją opinię