Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - najważniejsze informacje

Orange - najważniejsze informacje

sirmark 19 Września 2005 23:56

0 0

Ilość informacji dotycząca Orange jest ogromna. Zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu.

Regulamin świadczenia usług. telekomunikacyjnych przez PTK Centertel z dnia 19 września 2005 roku.

Cennik produktów w ofercie Orange GO

Cennik usług w ofercie Orange Go

Cennik usług w ofercie Orange dla Firm

Cennik telefonów w Orange dla Firm

Cennik usług w ofercie Twój Plan i Twój Mix




Opis do cennika "Twój Plan"

Cenniki telefonów w Orange dla indywidualnych

Ogólne warunki świadczenia usług telekomunikacyjnych w ramach oferty Twój Plan i Twój Mix

Oferta promocyjna "Twój Internet GPRS oraz Twój Internet EGDE/WLAN"

Regulamin migracji do Orange GO i z powrotem

Regulamin migracji do oferty "Orange dla Firm"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    33. ~erotoman  2005-09-20 18:25:24  host: cia1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja prosze panstwa zawsze uwazalem ze idea to wiocha i uwazam teraz zdania nie zmienilem. Niech mi ktos powie ze ma lepsza taryfe niz ja, a moja jest taka:
    1 rok - 60zl - 160min/640sms do wszystkich
    2 rok - 60zl - 80min/320sms do wszystkich

    usredniajac- oba roki - 60zl - 120min/480sms

    czyli 50gr minuta do wszystkich i 12,5gr sms do wszystkich

    gdzie w idei taka oferta? i tel siemens sx1 za 99zl

  • 0

    34. ~x-laski  2005-09-20 18:56:37  host: w3cache.dialog.net.pl

    Dziękujemy za korzystanie z serwisu Orange.pl

    Jednocześnie przepraszamy, ale poziom ruchu na serwerach Orange.pl nie pozwala chwilowo na obsłużenie kolejnych użytkowników. Prosimy spróbować ponownie.

    Teraz możesz wysyłać i odbierać SMS-y na Bramce SMS !

    Jeżli chcesz skorzystać Bramki SMS, kliknij tutaj.

    Zespół Orange.pl

  • 0

    35. ~  2005-09-20 19:03:52  host: acb169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TERAZ TO ERA RULLLEEEZZ
    KTO MYSLI ZE PLUSGSM JEST OK TO SIE MYLI. MOZE I WPROWASZA NOWE TARYFY PROMOCJE ALE ZASIEG MA DZISDOWSKI. OSTATNIO JECHALEM Z KUMPLEM PRZEZ CALA POLSKA (KRAKOW-GDANSK)I JA (ERA)MIALEM ZASIEG TAM GDZIE NIE MIAL PLUS(KUMPEL) RAZ SIE ZADZYLO ZE PARE KILOMETROW ZA CZESTOCHOWA ANI PLUS ANI ERA NIE MIALA ZASIEGU ALE PO KILKU MINUTACH U MNIE JUZ BYL ZASIEG A W PLUSIE NIE.
    NA TEMAT ORANGE NIE BEDE KOMENTOWAL, BO WYLCZANIE TYDZIEN PRZED KILKU NADAJNIKOW I WLACZANIE JE 19,09,05 TO SKANDAL!!!

  • 0

    36.  2005-09-20 19:52:10

    stronka jest fajna, ale cennik do bani, beznadziejny, zadbych innowacji, chyba nie przedluze umowy z pomaranczkami :)

  • 0

    37. ~jasiek  2005-09-20 20:15:43  host: 87.207.118.23

    niestety orange to syf:(
    od ponad 6 lat z idea jestem;(((

  • 0

    38. ~Ya  2005-09-20 22:02:08  host: vera.net.pl

    A tak w ogóle to pojawiła się już komuś automatycznie nowa nazwa sieci?

  • 0

    39. ~DeDe  2005-09-20 22:02:40  host: aot193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Era ma dobry zasięg??? LOOOL Mieszkam w Łodzi, miasto całkiem spore. Miałem od 2001 telefon w Idei. Było mi całkiem dobrze gdyby nie ich traktowanie klienta. Chyba ze 3 razy mi wlepiali jakieś kary za albo za wczesną zmiane taryfy, albo że za wcześnie zgłosiłem... Ale przegieli jak mi źle taryfe zmienili i usługi obniżające koszty powyłaczali. Zamiast 100 miałem fakturę 440!! WYŁĄCZYŁEM. Ide do Ery i kupiłem aktywację. Super fonik za niezła kasę, ładna taryfa i co?? Prawie w centrum miasta nie mogę pogadać ani z domu ani na zewnątrz!!! :((( Sprawdzałem na 4 fonach i tak samo!! Więc Era napewno nie ma najlepszego zasięgu. MA dobry ale nie rewelacja...

  • 0

    40.  2005-09-20 22:07:50

    A ja szczerze watpie w to ze Plus ma dziadowski zasieg i smie twierdzic ze to era jest cienka w te klocki. U mnie na dzialce(30 km od Lodzi) dziala tylko Plus (a na podworku jeszcze idea) i nikt poza tym! Zgodze sie tylko z tym ze slabszy zasieg Plus ma tylko w gorach a to jest jak wiadomo trudny teren do opanowania przez BTsy.

  • 0

    41. ~glodek  2005-09-21 00:20:28  host: host-ip102-145.crowley.pl

    w Krakowie rowzniez era ma bardzo zly zasieg, plus jest bezkonkurencyjny, chociaz sam mam orange ale na zasieg nie narzekam. Z ery odpisalimi ze do 2007 powinni zbudowac nowy btc;/ a cyro trzeba placic;/

  • 0

    42. ~glodek  2005-09-21 00:22:18  host: host-ip102-145.crowley.pl

    nowy bts:)

  • 0

    43. ~Jural  2005-09-21 02:18:56  host: 82.160.20.5

    Ludzie Era górą ! Abonament 20zł i w nim 40 min ! TakTak 69gr min 16gr sms ! Czy są gdzieś indziej takie ceny? Nie ! Tylko Era - przyszłość jest jasna - to ERA !

  • 0

    44. ~Nowy  2005-09-21 08:06:00  host: host92-ursus.spray.net.pl

    ale o co Wam chodzi?? Jest to oferta skierowana do ludzi dzwoniacych przede wszystkim do tepsy i orange, gdzie za 50 zl macie 112 minut ???Jesli dzwonie tylko do orangu - a tak jest to nie bede przeciez kupowal abo w erze i plusie bo jest drozej!!Jezeli ktos dzwoni wew sieci to gdzie znajdzie minute za 0,45, smsy za 0,12 i mms za 0,24 w abo za 50 zl i to na zasadzie pakietu kwotowego a nie jakiegos archaicznego przelicznika 1:4

  • 0

    45. ~Ya  2005-09-21 10:26:45  host: aih52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Idei za 50zł można było rozmawiać wewnątrz Idei i na stacjonarne 125 minut. W pakiecie było 40gr/min. bez względu na pakiet a obecnie koszty rozmów wewnątrz orange zaczynają się od 60gr/min, by dopiero przy mies. kwocie 75zł osiągnąć poziom 40 groszy/min. SMSy były w pakietach po 10 groszy. Jaka więc to jest łaska w stos. do tego co było w Idei? Żadna!

  • 0

    46. ~szycha  2005-09-21 20:19:05  host: bvm186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uważam że te orage to wielka pomyłka oferta orage go to poprostu cos smiesznego, ceny takie jak rok temu w heyah:( Jak będzie tak dalej to nik nie przejdzie do tego operatora ceny sa za wysokie...

  • 0

    47. ~Jarek  2005-09-21 21:01:14  host: xe58.internetdsl.tpnet.pl

    obzydliwa pazerna pomarancza! mam w idei abonament jedna idea 100, chcialem dokupic drugi podobny, ale ceny mnie zroczarowaly... z idei bylem bardzo zadowolony. nie wiem czemu ten rebranding mial sluzyc. wizerunek idea miala swietny, widze ze nie tylko wsrod moich znajomych...

  • 0

    48. ~maciek  2005-09-22 20:21:38  host: nat.udn.pl

    LUDZIE!!! poczekajmy na promocje bo teraz to jest zwykly suchy cennik, a teraz to tylko barany kupuja aktywacje :))

  • 0

    49. ~art  2005-09-22 21:20:32  host: gprs6.orange.pl

    Pora usunąć sim lock orange się nie sprawdziło z taką ofertą byli by chitem na koniec 2003 roku

  • 0