Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange najlepszym operatorem globalnym

Orange najlepszym operatorem globalnym

LuiN 2 Grudnia 2009 10:01

0 0

Orange otrzymał trzy wyróżnienia branży telekomunikacyjnej - World Communication Awards (WCA), podczas tegorocznej gali w Londynie. Po raz czwarty z rzędu Orange Business Services uznano najlepszym operatorem globalnym "Best Global Operator", a Orange po raz trzeci najlepszym dostawcą usług telefonii komórkowej - "Best Mobile Service Provider".

Ponadto, wspólnie z Grupą Sorin, Orange otrzymał wyróżnienie za największą liczbę innowacji w dziedzinie telemedycyny i zdalnego monitorowania stanu zdrowia. World Communication Awards od jedenastu lat nagradza znaczące osiągnięcia oraz innowacje w światowym przemyśle telekomunikacyjnym.




Orange Business Services i Grupę Sorin (światowego producenta urządzeń medycznych, przodującego w leczeniu chorób sercowo-naczyniowych) nagrodzono również w kategorii najbardziej innowacyjnych firm. Uznanie jury wzbudziły osiągnięcia związane z wdrażaniem technologii M2M oraz e-Health, które przyczyniają się do polepszenia jakości życia pacjentów cierpiących na problemy sercowe.

Źródło tekstu: Grupa TP     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2009-12-02 10:12:59  host: 188.33.197.41

    prestiż rośnie,użytkownicy i abonenci bójcie się

  • 0

    2. ~dziecko ORANG(E)utana  2009-12-02 10:35:06  host: 77-255-49-73.adsl.inetia.pl

    Nie mogę się doczekać już by wziąć u nich internet! Z Orange POP zadowolony jestem (tylko za dużo SPAMu SMA'owo-reklamowego na pre-paid niestety). Ale internet chętnie potestuję jak będę zmieniał operatora.

  • 0

    3. ~mirekb  2009-12-02 10:43:36  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    globalna swiatowa marka,innowacyjne i nowoczesne usługi,prestiż..polityka reklamowa.logo znane wszędzie to tłuką kasę jak leci.ostatnią rzeczą jaka mnie łączy z ft.pl to stacjonarny u rodziców,ale czekam na stacjonarny w play ;-)

  • 0

    4.  2009-12-02 10:51:39

    Oj tam "tłuką"...a znasz firmę, która nie chciałaby zarabiać? Ja nie znam. BTW: zresztą np jeżeli chodzi o net, szczególnie mobilny, oferty nie mają złej.

  • 0

    5.  2009-12-02 11:07:34

    Orżnąć najlepszy? Ciekawe w czym xD

  • 0

    6. ~  2009-12-02 11:20:16  host: v13-02.opera-mini.net

    Taka sama sieć jak inne. U nas wielkiej różnicy między operatorami w3 w jakości nie widzę. Alek

  • 0

    7. ~  2009-12-02 11:35:14  host: v13-01.opera-mini.net

    Najlepsza? Dla mnie zawsze to NAJGORSZA sieć!

  • 0

    8.  2009-12-02 11:37:17

    Moze za granica jakos daja rade, ale u nas orange wyroznia sie glownie drozyzna. Pamietacie koniec idei i wejscie orange? Wszyscy liczyli na szok cenowy, bo w koncu wchodzi wielki zagraniczny operator, no i szok byl... szkoda, ze nie taki jaki wszyscy oczekiwali.

  • 0

    9.  2009-12-02 11:40:08

    Bez przesady, dla mnie nie odstaje na niekorzyść od innych sieci, czy to w prepaidach, czy w abo oferty ma porównywalne...

  • 0

    10.  2009-12-02 11:41:28

    Za praktycznie podejście do zdrowia tyle dostali wyróżnień. Pod względem technologicznym, oraz marki i cen, tu od zawsze na świecie wymiata Vodafone.

  • 0

    11. ~J  2009-12-02 11:55:37  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    @10kwistas: Mam pewne obawy, co do wejścia Vodafone do Polski, bo znając naszą rzeczywistość, wymiotą, ale większe pieniądze z portfeli abonentów i użytkowników.

  • 0

    12. ~  2009-12-02 11:57:50  host: v13-02.opera-mini.net

    Za parę lat nie będzie miało dużego znaczenia czy jesteśmy w orange, plusie czy w erze. Chodzą słuchy że W3 będzie korzystać z infrastruktury na zasadzie wzajemności i to będzie idealne rozwiązanie dla nas użytkowników ! Alek

  • 0

    13.  2009-12-02 12:05:05

    Moim zdaniem nagroda jest zasłużona. Orange to nie tylko Centertel, ale chyba już 30 sieci w innych krajach, które na tamtejszych rynkach mają wiele ciekawych usługi i konkurencyjne ceny. W Polsce przez ostatnie lata wyrobili sobie nie najlepszą markę kojarzącą się z drożyzną - byli liderem, popyt na usługi rósł, wyniki dobre więc ceny takie a nie inne. Obecnie rynek w PL zaczął się zmieniać przez co można zaobserwować u nich wiele pozytywnych przemian. Oferta w porównaniu z konkurencją, szczególnie prepaid, wygląda bardzo ciekawie. Widać, że rynek zmusił ich do zmiany strategii. Natomiast Plus zajmując miejsce lidera zaczyna robić to co Orange kiedyś będąc na jego miejscu.

  • 0

    14.  2009-12-02 12:07:58

    nasze negatywne podejscie wiaze sie tylko z polskim oddzialem i poniekad tym, ze mamy zla opinie o TP z ktora sie orange coraz bardziej zaczyna identyfikowac. bedac we Francji czy UK gdy rozmawia sie z ludzmi o jakosci sieci wszyscy zlego slowa o orange powiedziec nie moga. dodatkowo polecam wejsc na strone orange uk. ich oferta jest bardziej niz dobra. teraz po polaczeniu z tmobile moze byc tylko lepiej. w ujeciu globalnym orange jest marka dobra, a ze u nas zapracowali sobie na miano najdrozszej sieci to inna sprawa...

  • 0

    15. ~  2009-12-02 12:34:06  host: v02-16.opera-mini.net

    @kwistas. Czu Ty chłopie czytać nie umiesz? Wyróżnienie otrzymali w 3 kategoriach a jedną z niej jest ta o której piszesz. Oczywiście polski oddział Orange pewnie jeszcze odstaje od UK, FR czy innych zachodnich oddziałów ale dorównanie do nich jest kwestią czadu. Jeśliby było tak jak piszesz to Vodafone dostałoby te dwa pierwsze wyróżnienia. Ogarnij się kwistas trochę i czytaj ze zrozumieniem i nie pisz głupstw.

  • 0

    16. ~T~ Mobile  2009-12-02 13:26:53  host: 51.v47.interkam.pl

    @12 Czyli będzie zmowa cenowa?

  • 0

    17.  2009-12-02 13:38:41

    Wiadomo Orange FR to sieć na wysokim poziomie, Orange UK wcale nie jest konkurencyjne. 15. wieź mnie nie irytuj znajdź sobie bliższego w rodzinie. 11. Jeśli zostanie taki zarząd i całą obsługa jak teraz w Plusie to wiadomo, że będą tak doić jak w Orange.

  • 0

    18. ~  2009-12-02 13:45:20  host: v04-11.opera-mini.net

    @16 na pewno. Jeszcze 2-3 lata będą obniżki cen, a pózniej wszystko się unormuje, bo przecież op też ma swoje wydatki, no chyba że zniosą stawki między operatorami w co bardzo wątpię. Alek

  • 0

    19. ~  2009-12-02 14:25:15  host: 94.254.209.46

    @14: Nóż się w kieszeni otwiera jak się czyta takie bzdury! Orange ma złą opinię przez TP czy może ODWROTNIE? Odkąd FT macza paluchy w TP ta sieć podupada, jest tylko dojenie klienta i pompowanie kasy do Francji, a inestycji zero, nawet zwykłe bieżace utrzymanie zaniedbują żabojady. Mowię o TP rzecz jasna.

Dodaj swoją opinię