Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: najlepsza sieć według... jednego z konkurentów

Orange: najlepsza sieć według... jednego z konkurentów

Q! 26 Listopada 2011 15:25

0 0

Orange - najlepsza sieć spośród trzech największych operatorów. Między innymi pod takim hasłem trwać będzie najnowsza akcja promocyjna Orange, która rozpocznie się na przełomie listopada i grudnia.

orange najlepsza siec wg konkurentaNa bilbordy trafi hasło promocyjne Orange - najlepsza sieć spośród trzech największych polskich operatorów wraz z dopiskiem wg niezależnych badań przeprowadzonych przez jednego z konkurentów. O co chodzi?




Kampania promocyjna Orange będzie miała związek z akcją Smart Net Surfer, która przeprowadzona została przez sieć Play. Polegała ona na pomiarze prędkości transferu uzyskiwanych przez smartfony na terenie całego kraju. Szerzej o akcji oraz prezentację jej wyników przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Bilbordy promocyjne Orange pojawią się na ulicach wszystkich polskich miast jeszcze w listopadzie lub na początku grudnia.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    64. ~lech  2011-11-27 13:39:22  host: 178.182.114.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    10 km. Na północ od Wrocławia przy drodze nr.5 lerunek Poznań- mamy silnego Umts-a plus,T-M i play.No i Edge z Orange.Ciekawe czy się to kiedyś zmieni. Na dodatek jadąc powyższą drogą mamy na bank zerwane połączenie głosowe na Wysokim Kościele. Pzdr. z Wiszni.

  • 0

    65. ~abc  2011-11-27 15:26:27  host: public-gprs93524.centertel.pl

    dzis niestety orange mi szwankuje.. Ciagle wybija neta :/ na orange free na karte. Zasieg full 3g

  • 0

    66. ~  2011-11-27 16:11:23  host: 212.160.172.70

    @59 przelicz jeszcze raz , w T mało minut i na starcie telefony droższe o 200 zł , plus pominę z faktu

  • 0

    67. ~  2011-11-27 16:17:54  host: 212.160.172.70

    @59 przelicz jeszcze raz , w T mało minut i na starcie telefony droższe o 200 zł , plus pominę z faktu jedynie z porównania play daje rade bardzo dobrze :d dajac atrakcyjne oferty minutowe choć bardzo dużym minusem jest zasięg ,zrezygnowałem z tego powodu oraz z niezadowolenia obsługi 0 zrozumienia , jestem w Orange aktualnie może miej minut ale stabilnie wszystko dział nawet net bez 4G^_^ , rodzine z T też przeniose chyba że zwiększą minuty albo stan darmowy bedzie w niższych ab a nie od 89UP ,wystarczy przejsć sie po salonach albo dzwonic po bok

  • 0

    68. ~Patryk  2011-11-27 18:22:48  host: user-46-113-143-13.play-internet.pl

    A ja właśnie zakupiłem sobie interneta w P4 i jestem zadowolony, a dlaczego? Ponieważ od bts-a dzieli mnie około dwa kilometry, więc mam zasięg w całym domu, co przy laptopie to dość wygodne, a po drugie nie mam innej ciekawszej alternatywy. Co do poprawy zasięgu, zastanawiam się na ile zakup dodatkowej anteny do modemu, zwiększy jego zasięg? Jak sądzicie, warto?

  • -1

    69. ~  2011-11-27 18:54:06  host: V32-04.opera-mini.net

    65: jak ci wybija neta to wbij troche na konto kaski i będzie gicik. Orange w moim mieście ma najlesze transfery i zasięg. A panom i paniom piszącym bzdury za pieniazki tutaj dziekujemy.

  • 0

    71. ~zbyszek  2011-11-27 19:34:37  host: auto.89-22-39-252.matrix-net.pl

    @67: tyle że im wychodziło z insiejszymi rozmowami właśnie tak jak Ci pisze, to co daje Orange to kpina, francuzi chcą Polaków wydymać, dają im śmieszne oferty i wciskają że to ekskluzywne, ceny telefonów w Orange są często wyższe w abonamencie niż w sklepach internetowych producentów, tylko promowane telefony mają w jakikolwiek sposób ciekawe ceny (chociaż w tej kwestii mogę się w tej chwili baardzo mylić, bo nie sprawdzałem ich cenników od jakiegoś czasu, jeżeli się mylę to przepraszam). Niestety ogólnie orange (obiektywnie analizując i czytając opinie chociażby tutaj) orange to dno, wierze że TY możesz mieć dobrą ofertę, bo jesteś świadomy rynku i możesz z nimi negocjować przy przedłużaniu umowy i wiele osób wie jak to robić, co nie zmienia faktu że oferta orange i obsługa w tej sieci jest na strasznym poziomie...

  • 0

    72. ~Adi  2011-11-27 22:06:29  host: cache1.piekary.net

    Jestem jakimś tam biznesmenem ,ale gdyby ktoś chciał zorganizować bojkot ORANGE np. w Wa-wie to poświęcił bym swój cenny czas i dołączył do protestujących. Ta sieć powalana gównem które sprzedaje. Najlepsze jest to ,że ludzie się nabierają ....

  • 0

    73. ~  2011-11-27 22:20:04  host: z50-05.opera-mini.net

    72. Podaj konkrety a nie wypisuj obrazliwych slow, jak przy budce z piwem.

  • 0

    74. ~  2011-11-27 23:43:35  host: afdk190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kolejny skandal w tej pseudosieci orżnąć sms start na 8002 niedziała

  • 0

    75. ~Adi  2011-11-28 01:35:39  host: cache1.piekary.net

    Poczytaj powyższe posty to będziesz miał konkrety . Rozumie ,że pracujesz w Orange. Współczuje ... mnie też trzyma tylko umowa. Dałem się nabrać ceną. Wcześniej w PLUSIE płaciłem 1500-2000zł Teraz mam 1000-12000 . Jest oczywiście taniej ... ale głównie dlatego ,że czasem nie da się gadać. Oczywiście czasem ta sieć działa ,ale przeważnie jest ***

  • 0

    76. ~  2011-11-28 06:55:56  host: z17-15.opera-mini.net

    74, a co 2lata wanosci to za malo? Muszisz codziennie wydluzac waznosc? Niedlugo bedzie 'tylko' rok wiec przyzwyczaj sie do tego

  • 1

    77. ~elkasido  2011-11-28 10:44:17  host: 85.219.163.66

    Nie rozumiem tych komentarzy o tym iż Orange ma słaby zasięg. Jestem w tej sieci od 3 lat. Przejechałem całą Polskę i wszędzie miałem zasięg i dostęp do internetu za pomocą Orange.

  • 0

    78. ~Słoneczny  2011-11-28 18:06:15  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Kompletnie nie rozumiem tych ludzi, którzy narzekają na zasięg czy jakość tego czy innego operatora. Wielki to problem kupić sobie starter za 5 zł, przetestować przez kilka tygodni i dopiero świadomie wiązać się umową? Kto mądrze dobiera ofertę, ten nie będzie narzekał.

  • 0

    80.  2011-11-29 16:38:38

    Zastanawiać się teraz można czy nowa oferta Business Everywhere to już działania promocyjne, czy jeszcze nie. Czy zwiększony pakiet danych w Planach Optymalnych to już akcja promocyjna, czy jeszcze nie. Jeżeli jeszcze nie to jestem za, bo oznacza to kolejne obniżki.

  • 0

    81. ~stanislawski77  2011-12-03 09:03:14  host: user-31-174-136-165.play-internet.pl

    @79; ja też byłem przez rok w sieci Playa i nie potwierdzam aby coś było źle natomiast przenoszę swój numer do mBanku BO tam mam na kartę i nikt mnie nie pogania :"zapłać nam te mizerne 14,50 bo to jest ABOnament". Nikt mnie już nie namówi na żadne umowy a dodatkowo internet w Playu też mi się obecnie kończy (umowa) i już się zaopatrzyłem w listopadzie w Orange w kartę i ją przerobiłem na : taryfę FREE oraz waność ustawiłem na dwa lata i ona nadaje się zarówno do rozmów jak i do szybkiego internetu (4,5 MB) a nie jak w playu na abonamencie miałem aż 512 KILO bajta i szybkość nie pozwalała nawet na rozmowę przez komunikator.

  • 0

    82. ~?  2011-12-03 15:58:36  host: akf133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    81 w Playu też przecież mogłeś sobie wziąć numer na kartę. Zawsze mnie wnerwiało myślenie tutaj prezentowane - Nie zapłaciłem i oni mnie ponaglili nie zapłaciłem i oni mi wyłączyli telefon. I jaką oni (nie ja) zbrodnię popełnili. I dlatego ja wielki nie płacący klient który ma np. abo za 20zł odchodzę z sieci. i siec niech po mnie płacze.

  • 0

    83. ~  2011-12-03 17:44:15  host: us21.boltbrowser.com

    U mnie najlepiej działa Orange. Roaming bardzo mnie ucieszył.

  • 0

    84. ~DAREK  2011-12-06 09:59:13  host: 212-76-44-133.home.aster.pl

    TEN KONKURENT TO NA BANK SMIECIOWA SIEC PLAY

  • 0

    85. ~  2011-12-06 20:47:29  host: 77-254-7-104.adsl.inetia.pl

    wtf?! orange jest najdroższy!

Dodaj swoją opinię