Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange nagrodzi wysyłającego najwięcej SMS-ów użytkownika prepaida

Orange nagrodzi wysyłającego najwięcej SMS-ów użytkownika prepaida

WitekT 17 Sierpnia 2011 17:03

0 0

Orange na Facebooku organizuje konkurs na wysłanie jak największej ilości SMS-ów ze swoich kart prepaid w tygodniu 22-28. sierpnia. Nagrodą są doładowania konta - za pierwsze miejsce 150 zł.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a o treści ZGODA pod bezpłatny numer 80034. W odpowiedzi otrzyma się SMS-a z prośbą o potwierdzenie zgody na przetwarzanie danych transmisyjnych, na którego trzeba odpowiedzieć TAK pod ten sam, bezpłatny numer. Rejestracji można dokonać w dniach 17-21. sierpnia.

Osoba, która wyśle najwięcej SMS-ów w tym konkretnym tygodniu, dostanie doładowanie w kwocie 150 zł do wykorzystania przez 150 dni. Druga osoba dostanie 100 zł na 100 dni, a trzecia - 75 zł na 75 dni. Ci, którzy zajmą miejsca od 4. do 10., otrzymają doładowania w wysokości 25 zł na 25 dni.




Doładowania można wykorzystać na dowolne usługi.

Zobacz: regulamin konkursu SMS-owego (plik .pdf; 109 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 2

    31. ~xy  2011-08-17 21:07:15  host: nat.pansa.pl

    Chorych psychicznie raczej nie powinno się nagradzać za ich chorobę...

  • 1

    32. ~  2011-08-17 21:22:32  host: z29-06.opera-mini.net

    To ja poprosze moje Orange o konkurs w ktorym wygrywa ten , kto wygada wiecej minut do Playa. Jestem ciekaw, ile minut zdobylby rekordzista? He he * Calm7

  • 1

    33. ~  2011-08-17 21:24:49  host: z46-16.opera-mini.net

    Calm7, to moglby byc ciekawy konkurs ;)

  • 3

    34. ~  2011-08-17 21:36:02  host: z29-06.opera-mini.net

    (33). Promowanie nachalnego i bezsensownego smsowania nie wydaje mi sie zbyt dobrym pomyslem... Moim zdaniem juz powinno byc po konkursie. Dlaczego? Orange juz mogl policzyc nasze smsy i oglosic zwyciezce. A tak? To beda naciagane sztucznie wyniki, np. 100 sms o tresci "a" , itp.itd. * Calm7

  • 1

    35.  2011-08-17 22:03:07

    W pięknych czasach mojego pre-paida w Orange moją niezastąpioną 3120 wysyłałem nawet po 5000 sms-ów tygodniowo ;) . Chociaż pewnie tutaj to i tak byłoby za mało.

  • 3

    36. ~  2011-08-17 22:04:35  host: 87-205-50-85.adsl.inetia.pl

    @21 UndiscloseD - mój miły, zanim zaczniesz kogoś od "żałosnych" wyzywać, zastanów się czy sam nie brzmisz żałośnie... Gdzie tu ktoś chce czegokolwiek? Po prostu punktujemy skrajny debilizm zasad tej promocji, w której nie wygrają nawet osoby wysyłające po kilkaset SMS na dzień... Orange stworzyło sprytną promocję, z praktycznie żadną pulą nagród, na którą moze złapie się kilku naiwniaków, a wygra jakiś maniak nadużywający warunków promocji - nikt przypadkowy.

  • 2

    37. ~  2011-08-17 22:10:51  host: z29-06.opera-mini.net

    36). Dokladnie. Aby wygral ktos normalny, to tak jak pisalem wczesniej - konkurs juz powinien zostac zakonczony * No coz' Orange prowadzi swoje gry, a naiwnych nie brakuje... ** Calm7

  • 1

    40.  2011-08-17 22:34:01

    Na te smsy trzeba będzie wydać pewnie znacznie więcej niż wynosi nagroda. Taki konkurs miałby ręce i nogi tylko u tego operatora, u którego smsy są darmowe - np. w Heyah można za darmo słać smsy w sieci i nagroda byłaby nagrodą, a nie sposobem na pokrycie kosztów uczestnictwa w konkursie.

  • 2

    42. ~darek  2011-08-17 23:08:19  host: ip-195-242-254-116.catv.net.pl

    To może promocja w sklepie z gorzałą. Który żul wychla więcej wódy (z gwinta nie z kieliszków) w ciągu 24 godzin, dostanie 10 skrzynek wódy. No jeśli oczywiście przeżyje taki konkurs. To Orange robi coś w tym stylu tyle że z SMSami. Porażka.

  • 1

    45. ~tomek  2011-08-18 00:25:39  host: user-188-33-67-239.play-internet.pl

    po co się macie męczyć i wysyłać z telefonu, lepsze rozwiązanie to podłączenie telefonu pod komputer i skorzystanie z oprogramowania danego producenta, jest możliwość wysyłania sms. kopiuje się jakiś tekst ze strony i wysyła się na raz dajmy na to 1000sms, nawet nie trzeba siedzieć przy tym.

  • 0

    46.  2011-08-18 07:43:23

    @45 Jak zaczełem czytac newsa to moje pierwsze skojarzenie i pomysly były takie same jak Ty piszesz, wygra jakiś bot, automat a nie człowiek piszący normalnie i z sensem. Z drugiej strony, lepszy taki konkurs niż żaden :)

  • 0

    47. ~DO TOMKA  2011-08-18 08:42:48  host: acwj21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    45: A HTC nie ma oprogramowania...

  • 0

    48. ~  2011-08-18 09:47:19  host: z45-12.opera-mini.net

    Głupszego konkursu dawno nie widziałem...

  • 0

    49. ~adam  2011-08-18 10:19:25  host: 178-37-45-240.adsl.inetia.pl

    150 zł, to jakaś kpina, myślałem że 15 000 to by była nagroda... ale 150 ?

  • 0

    50. ~  2011-08-18 10:40:41  host: aeru207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ile tysięcy osób będzie teraz prześcigać się w smsowaniu i ile zarobi na tym Orange? - czy poważni menedżerzy poważnej firmy naprawdę chwytają się takich sposobów?

  • 0

    51. ~dox  2011-08-18 13:55:02  host: dox39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @50: ja tutaj nic zlego nie widze. uzywasz normlanie telefonu, nic cie to wiecej nie kosztuje, a dodatkowo mozna wygrac. Konkurs jak konkurs.

  • -1

    52. ~abc  2011-08-18 14:36:12  host: z40-15.opera-mini.net

    no zenua. I pewnie to 150 na konto promocyjne wazne 48h hahahahahahah i tylko do orange! Haha ps. Nie jestem z play. Mam heyah i laduje za 50 wiec dusigroszem playowym tez nie jestem

  • 1