Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: nadciągają kolejne telefony z przyciskiem "f"

Orange: nadciągają kolejne telefony z przyciskiem "f"

LuiN 17 Listopada 2011 09:51

0 0
alcatele fb orangem Na początku grudnia do polskiej oferty sieci Orange trafią dwa nowe telefony przygotowane do szybkiej obsługi portali społecznościowych, w szczególności zaś Facebooka. Mowa tu o telefonach Alcatel One Touch 813F i Alcatel One Touch 908F - oba mają dedykowany przycisk "f".

Koncepcja zapoczątkowana przez HTC ChaCha podchwycona została przez Alcatela. Alcatele One Touch będą telefonami tanimi i Orange liczy na to, że dla wielu osób staną się wspaniałym prezentem gwiazdkowym.




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    30. ~  2011-11-17 15:08:46  host: dpw252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zgodzę się w pełni z @26. Jest wiele osób, które korzystają z Facebooka i z pewnością nie zabraknie zwolenników tych telefonów- tym bardziej, że powstaje też coraz więcej ofert umożliwiających darmowy dostęp do FB, bądź zwiększających limity transferu danych. W planach optymalnych taki transfer to ok 2 GB, więc pod tym względem nie ma chyba co narzekać.

  • 0

    31. ~  2011-11-17 15:10:05  host: t14-16.opera-mini.net

    @28 nie pogrążaj się

  • 0

    32. ~janusz z tytanowa  2011-11-17 15:26:32  host: 212.160.172.70

    Totalne dno. raz, że alcatel, dwa, że brandowany przez Orange, trzy, że na obudowie wielkie loga fejsbuka

  • 0

    33. ~faraon  2011-11-17 15:30:42  host: 62.87.184.230

    @28 "przez skype'a trudno jest utrzymac kontakt ze wszystkimi Twoimi znajomymi. facebook to umozliwia" Mógłbyś rozwinąć myśl?

  • 0

    34.  2011-11-17 15:38:55

    lol co za debile na tym telepolis, pokaza telefon a ludzie odrazu wojna w komentarzach, to tylko jedna z ofert nikt nie kaze wam tego kupowac ;]

  • 0

    35.  2011-11-17 15:47:31

    @33 po pierwsze latwiej wszystkich odnalezc niezaleznie gdzie sa (imie nazwisko email, fota) po drugie latwiej wymieniasz wiadomosci i uczestniczysz posrednio w zyciu swoich znajomych (czat, video, funkcje polaczone z emailem, wspoldzielenie linkow, muzyki, video, fotek etc). latwiej nawiazujesz znajomosci z nowymi osobami, skupionymi wokol interesujacych cie tematow no i masz dostep do wielu dodatkowych aplikacji jak np. darmowe dzwonienie easycall, Jesli dla Was to tylko publikowanie statusow i fotek to znaczy ze kompletnie nie macie pojecia o nowych mediach.. Skype jest ograniczony do wymiany z ludzmi ktorzy aktualnie sa online, za wyjatkiem wiadomosci textowych. A majac znajomych po calym swiecie w roznych strefach czasowych, czy pracujac w roznych godzinach trudno nie docenic ze wiekszosc funkcji na Fb dziala offline.. @31 Twoja merytorycznosc (tak, trudne slowo ale poszukaj w googlach) przytlacza...

  • 0

    36. ~marcus  2011-11-17 16:27:39  host: host-187-134.cela.pl

    Wykasowałem Facebooka z kompa bo to zwykłay "szpieg" zbierający informacje o użytkowniku i podsyłający pózniej bzdurne reklamy.

  • 0

    37. ~  2011-11-17 16:27:55  host: aemq252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wreszcie będą jakieś tanie telefony, a nie drogie barachło

  • 0

    38. ~  2011-11-17 17:20:51  host: 87-205-43-203.adsl.inetia.pl

    to dopiero będzie obciach pokazać się z takim telefonem

  • 0

    39. ~  2011-11-17 17:33:47  host: z22-12.opera-mini.net

    38). Przecież kupujcy widzi co bierze, to raz. A dwa, jak się komuś to "coś" podoba, to na reakcję otoczenia i tak nie zwróci uwagi...

  • 0

    40.  2011-11-17 17:36:37

    @ 36 - no to gratulacje, informatyku. "Wykasowanie facebooka z kompa" to nie lada zadanie!

  • 1

    41. ~  2011-11-17 17:42:03  host: z22-12.opera-mini.net

    40). Może i wykasował z komputera, ale to mu nic nie da, bowiem zebrane wcześniej dane pozwoliły ustalić jego miejsce zamieszkania i pewnej nocy obudzi się nasz dzielny komputerowiec z wielkim f na czole ;-D

  • 0

    42. ~  2011-11-17 18:17:29  host: 85.219.163.66

    @36 nie używaj Google bo to też jest zwyjły "szpieg" zbierający info o tobie, co koliwek wyszukujesz i wpisujesz w wyszukiwarce, a do tego wszyscy patrnerzy google jak i inne firmy mające strony internetowe lub działające przez inernet pobierają wszystko co robisz w necie, ale to przecież tylko fejs je pobiera i podsyła reklamy :) Wykasuj fejsa i dalej bądz anonimowy :)

  • 0

    43. ~Słoneczny  2011-11-17 18:35:31  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Nie no, ja nie mam nic przeciwko temu FB. Tylko niech tez wspierają inne projekty, na przykład: G+ Z tym Fejsbukiem robi się po prostu mały monopol. Problem w tym, że narzucają ci coś, nie dając żadnej innej alternatywy. I to mnie martwi, że robi się w tym temacie towarzystwo wzajemnej adoracji.

  • 1

    44. ~  2011-11-17 19:39:10  host: host-89-229-131-78.chelm.mm.pl

    Facebook? To taka amerykańska "nasza-klasa"? Na n-k miałem konto do czasu aż zauważyłem jakie g.ówno robią tam ludzie. Na Fekalbooku miałem konto jeszcze krócej: gdy tylko wszedłem na profile kilku znajomych wymieniających jakieś idiotyzmy w pseudorozmowie. Nie wiem czy to dostrzegacie, ale nawet mimo wszelakich zabezpieczeń i ograniczeń rejestrując i pisząc na takich g.ównianych serwisach jak Fekalbook pozbywacie się jednocześnie prywatność. No, chyba, że Wam to nie przeszkadza, a nawet pomaga... ekshibicjonizm jest w modzie, dziś nawet gruba dynia z iksowatymi nogami może ubrać się legginsy i uważać się za seksbombę (boże, mam taką w pracy obok... nosi się ten pączek conajmniej jak Doda). No a wracając do Fecesbooka: ludzie, o czym tu mowa? Niby pomaga utrzymać kontakt ze znajomymi?! Chyba popierdzielić idiotyzmy, od kiedy forum publiczne jest formą kontaktu? Zapomnieliście o komunikatorach tekstowych i głosowych? O starym, dobrym emailu? A może minutek w telefonie brak a internecik opłaca rodzic/pracodawca? Marco_SFR (chgw co znaczy ten nick) ile ty masz lat? 14?!

  • 1

    45. ~Mike  2011-11-17 20:12:13  host: 87-205-133-106.adsl.inetia.pl

    @23 Bobek, masz znajomych rozsianych po świecie? Bobków jest sporo, to prawda. Ja do swoich znajomych dzwonię, na telefon stacjonarny zazwyczaj, przynajmniej wiem, że są w domu i mogą swobodnie rozmawiać. Poza tym przyjaciela ma się jednego, góra dwóch, cała reszta, zwłaszcza ta wirtualna to jedynie asumpt iluzji nt. samego siebie, podczas gdy prawda jest bolesna - tania karykatura człowieka bez realnych relacji z ludźmi wpatrzona w piksele na ekranie - to statystyczny bywalec szajsbuka.