Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange na święta bez rabatów na telefon

Orange na święta bez rabatów na telefon

LuiN 19 Grudnia 2008 19:50

0 0

Według informacji, które dotarły do naszej redakcji, program utrzymania klientów sieci Orange, czyli tzw. "Propozycja" nie działa obecnie w pełni. Przynajmniej do końca roku zapomnieć można o dodatkowych rabatach na telefon.



Sytuacja nie jest nowa. Według nieoficjalnych informacji, w poprzednich latach bywało tak, że telefony w ogóle znikały z magazynów Orange w okresie przedświątecznym. Pojawiały się dopiero wraz z nowym rokiem i nowym budżetem.




Obecne ograniczenia dotyczą jedynie klientów ofert indywidualnych - telefony są dostępne, ale w cenach nie niższych niż te dla nowych klientów. W ofercie biznesowej w dalszym ciągu liczyć można na dodatkowe rabaty.

Trzy lata temu Propozycja prezentowała "ofertę odroczoną", gdzie po ustaleniu warunków umowy z konsultantem, realizacja jej warunków następowała dopiero po Sylwestrze.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 69
  • 0

    50. ~Expert  2008-12-20 18:54:39  host: 088156120066.stk.vectranet.pl

    Orange mimo wszystko utrzymuje się na topie :-)

  • 0

    51. ~mirekb  2008-12-20 19:03:28  host: apn-77-114-190-1.gprs.plus.pl

    orange-tugeder łi ken du mor.ale dopiero od 1

  • 0

    52.  2008-12-20 19:10:27

    Wypraszam sobie podszywanie się pod mój nick i to jeszcze w tak nieprzychylny sposób wobec Redakcji Telepolis!

  • 0

    53.  2008-12-20 19:11:51

    To do Autora komentarza nr 48.

  • 0

    54. ~miko  2008-12-20 20:54:45  host: h-87-199-23-74.dolsat.pl

    "31" ty jesteś niepoważny!: nagrywanie, emaile, 3 dni opóżnienia.... człowieku! jak masz problem idziesz do salonu i zrobią ci wydruk nawet z 5 lat naliczania punktów profit - jak coś ci się nie zgadza robisz na miejscu reklamacje i za parę dni masz wszystkie punkty... Ludzie którzy mają za dużo czasu wszędzie widzą spiskową teorię... pieniacze... bo im się należy... P.S. zawsze możesz się wypisac z Profitu jak coś ci "nie pasi"...

  • 0

    55.  2008-12-20 21:21:25

    Mam pytanie . Ile od stacji nodeB powinienem lapac siec? Widze ze odpalili nadajnik orange 3G ale na zewnatrz mialem ledwo zasieg w domu tylko kolo okna na modemie usb nie lapie sieci. Wiem ze stacja jest stosunkowo blisko mojego domu ale czy mozliwe zeby nie dzialal jeszcze z pelna moca ?

  • 0

    56.  2008-12-20 21:56:59

    Dzisiaj brałem nowy fon to fakt zero rabatu straciłem około 70zeta :( tylko zaliczyli mi punkty Profit.Pozdrawiam czekajcie do stycznia.

  • 0

    57. ~miko  2008-12-20 22:36:54  host: h-87-199-23-74.dolsat.pl

    "55" 70 zeta czyli pewnie mógłbyś mieć najniższy rabat 61 zł brutto - to zamiast tego trzeba poprosić o jakąś usługę chociaż na 6-12 miesięcy...

  • 0

    58. ~Gal  2008-12-20 23:07:35  host: 77-253-7-29.adsl.inetia.pl

    53 - pieniacze? Oczywiscie, bo kazdy, codziennie, sprawdza ilosc punktow Profit. Liczy i sumuje. Non stop - glowne zadanie zycia. I tak: NALEZY IM SIE.

  • 0

    59.  2008-12-21 06:19:58

    Jestem użytkownikiem telefonu na kartę i nikt mi nie musi składać "Propozycji". W Proficie miałem głównie problem z punktami stażowymi. Teraz nawet nie wiem ile ich mam, wszystko przez podwyżkę doładowań za punkty jakie wprowadziło Orange. Za 2000 punktów dostanę tylko 80 zł obniżkę ceny telefonu a co to jest przy tysięcznych cenach dobrych telefonów i konieczności zdjęcia blokady sim.

  • 0

    60. ~mirekb  2008-12-21 08:48:23  host: apn-95-41-135-186.gprs.plus.pl

    @52 po 1 pilnuje pkt profit i sprawdzam je 2 razy na 3O dni.to chyba nie za czesto,po2 aby zrobic to o czym mowisz trzeba miec nr zarejestrowany na siebie(zauwaz ze ja sie czepilem tego ze wogole nie dochodzily punkty mimo doladowania,wiem zgodnie z regulaminem profit ptk centertel ma 30 dni na przyznanie punktów),jednak nie napisalem na kogo numery prepaid są zarejestrowane( w skrócie weryfikacja punktów w salonie jest niemozliwa).co do spiskowych teorii dziejów i zbyt duzo wolnego czasu:odpowiedz,skoro jak wynika z Twojej wypowiedzi,szanowny kolego dlaczego orange wycofał w prepaid opcje sprawdzania ilosci doladowan z ostatnich 3 miesiecy.tak Twoim zdaniem.@57 bez brawury-to rozrywka,uwazam ze sie nalezy-zgodnie z regulaminem profit

  • 0

    61.  2008-12-21 09:49:50

    Osnosnie profit to jakis miesiac temu zauwazylem ze nie doliczyli mi za 3 faktury platne poleceniem zaplaty bonusowych 100 punktow. Napisalem do programu profit meila i dostalem odpowiedz ze maja problem z systemem ktory automatycznie dodaje takie punkty no i ze juz mi uzupelniono konto o brakujace punkty. Mialem taka sytuacje na 3 numerach.

  • 0

    62. ~mike278  2008-12-21 13:34:08  host: dynamic-78-8-62-38.ssp.dialog.net.pl

    faza, ja na 5. tylko zastanawia mnie DLACZEGo trzeba az 3 miesiecy na naprawe tego. zgloszenia byly szybciej. niech mi teraz balwochwalczo wierzacy w orange, wytlumacza ze to nie jest olewanie klienta. dlaczego nikt tego nie naprawia, skoro punkty naleza mi sie jak psu buda. bo tak stanowi regulamin, ktory tyczy obu stron, o czym orange zapomina nagminnie. tutaj przytocze slawny punkt regulaminu ktory zezwala na wybor abonentowi czy nadplata ma byc zaliczona na poczet przyszlej faktury czy zwrocona w postaci pieniedzy wraz z odsetkami.

  • 0

    63. ~slo  2008-12-21 23:49:11  host: dynamic-78-8-19-205.ssp.dialog.net.pl

    tak czy inaczej Orange ma najwiecej klientów :-)

  • 0

    64. ~sade  2008-12-22 10:28:45  host: dqo221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 62 - chyba już nie :) Jakaś fatalna opcja, w okresie świąt gdy inni dają promocję, gdy sporo osób kończy umowy (bo często one były zawierane na wcześniejszych świątecznych akcjach) anulują zasłużony bonus

  • 0

    65. ~mirekb  2008-12-22 11:35:57  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @62 jadą na efekcie skali,jak cala 3..znam juz duzo osób z 2 telami..2 lata temu sie ze mnie smiali;-)co najlepsze zazwyczaj wlasnie 1 orange i 2play.zgadnij z kim nie przedluzą umowy..

  • 0

    66. ~binladenik  2008-12-22 12:28:14  host: bwt198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tez jestem pod wrazeniem propozycji jaka dostałem od orange mówiąc w skrócie po pięciu latach u po(mara)ńczowych jestem w playu

  • 0

    67. ~Expert  2008-12-24 09:48:00  host: 212.160.172.70

    Wiadomość od: () IP: 212.160.172.70 mirekb! A jednak Play i tak ma malutko klientów...

  • 0

    68. ~  2008-12-25 08:45:07  host: f142-051.opera-mini.net

    Wiadomo..oficjalnie 2mln to malo.numeracje maja na6mln wiec do2012dadza rade.potem dadza to co3 i bedziemy mowic swieta4..mirekb

  • 0