Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange na kartę - no limit i 8 GB za przeniesienie numeru

Orange na kartę - no limit i 8 GB za przeniesienie numeru

orson_dzi 25 Stycznia 2016 16:37

15 7

Orange przygotowało promocję dla osób przenoszących numer na kartę. Otrzymują oni specjalnie przygotowaną usługę z nielimitowanymi usługami i dużym pakietem danych.



Usługa dostępna jest dla wszystkich planów taryfowych na kartę (w tym również Orange Free na kartę) bez umowy, jak również abonentów oferty Minutofon i Zetafon. Za 28 zł użytkownicy otrzymują nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y na numery komórkowe oraz pakiet danych 8 GB.




Pakiet jest ważny 31 dni i jest dostępny w wersji cyklicznej i jednorazowej. Pakiet uruchamia się:
  • w wersji jednorazowej SMS-em o treści START pod nr 696 lub kodem *102*74#,
  • w wersji cyklicznej SMS-em o treści START CYKL pod nr 969 lub kodem *102*75#.

Promocja nie dotyczy przejścia z ofert nju mobile.

Zobacz: Regulamin promocji w wersji jednorazowej
Zobacz: Regulamin promocji w wersji cyklicznej

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange na kartę | orange

w sumie: 105
  • 0

    86. ~........  2016-01-27 15:09:20  host: public-gprs516532.centertel.pl

    Jedna wielka sciema jak *** nie dotyczy to stalycg klientow na karte wiec przechodze do virgin mobile !!!!!!!!

  • 0

    87. ~86  2016-01-27 17:19:20  host: 8.37.225.130

    Wieloletni i stały klient na kartę to ma 8GB za 30zł więc nie marudź.

  • 0

    89. ~kamil  2016-01-27 18:36:27  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    Dla przenoszący przez 12 msc masz no limit i 8gb za 28zł
    pozniej płacisz 35zł (i transfer spada z 8GB na 2GB).
    obecnie klienci mogą korzystać z bonusu free

  • 0

    90. ~art  2016-01-27 18:43:26  host: 5.134.65.172

    zawsze przenoszący nowy klient jest więcej warty. Musicie się z tym pogodzić . Prezesy mają plusy bo pozyskują nowych/. Nic innego się nie liczy tylko exel że jest nowych X w stosunku do Y. A stary klient skoro siedzi cicho to ch****j mu w oko sam jest sobie winny bo nic go nie obchodzi naokoło .... o takiego klienta nie ma się co starać bo jest tepym ch***m jak to mówił kap.Bomba tyle tępe XXXXXXX

  • 0

    91. ~aaa  2016-01-27 18:56:54  host: static-81-219-103-2.devs.futuro.pl

    U mnie też w jednym z salonów był teatrzyk z niedziałającym internetem i brakiem kart Sim. Kolega pytał o swój kończący sie abonament to internet działał. Szopka.... Na szczęście w drugim salonie były wolne karty Sim i przyjęto mój wniosek o przeniesienie. Od jutra pomarańcz na kartę.

  • 0

    92. ~Gepi  2016-01-27 23:35:10  host: public-gprs358483.centertel.pl

    Dla mnie najlepsza opcja to zdrapka za 100/110 raz na 4 msc 36GB/4=9 pakiet za 26zl i jest ok

  • 0

    93. ~  2016-01-30 07:54:06  host: user-94-254-225-64.play-internet.pl

    Najlepsza opcja to deltę w rbm

  • 0

    94. ~  2016-01-30 07:54:29  host: user-94-254-225-64.play-internet.pl

    ~lte

  • 0

    95. ~aro  2016-01-31 16:13:04  host: 5.134.65.200

    czy taki teatrzyk może warto zgłosić do UKE gdzie wskazujemy Orange jako winnego nie przeniesienia się nas do nich , może to zadziała na te "łachudry" w salonach.... i samo orange niech ich zacznie kontrolować ...jako tajemniczy klient .

  • 0

    96. ~aro  2016-01-31 16:31:40  host: 5.134.65.200

    u link o rbm tez jesteście według tego testu klientami gorszej kategorii jak play:
    http://tlp.is/8um

  • 0

    97. ~Draco  2016-01-31 18:00:58  host: n24-05-02.opera-mini.net

    Słyszę achy i echy, a tak niedawno psy wieszano na zasięgu. Czy aby na pewno warto tam przenosić swój numer? Znajdzie się ktoś kto opisze jakość sieci Orange? Po tym co piszecie o BOK'ach to woła o pomstę do nieba. Sama cena to nie wszystko. Fakt ze w VM nie mam stacjonarnych za free i mms ' ów i kusi ta oferta ale czy aby na pewno warto porzucić VM ? Poproszę o argumenty za Orange.

  • 0

    98.  2016-02-01 15:52:08

    Żyję w Krakowie - połączenia i internet są OK. Reklamacje i wątpliwości rozstrzygam zawsze na czacie po zalogowaniu do IBOK. A na stacjonarnych BOK są za duże kolejki.

  • -1

    99. ~ffff  2016-02-03 08:33:30  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    najbardziej tępymi klientami są ci co słychać od nich takie słownictwo:
    - a nie chce mi się zmieniać, o 5 czy 10zł, już się przyzwyczaiłem/am i tacy klienci operatorom pasują! dzięki lojalności płacą wiecej

  • 1

    100.  2016-02-03 09:10:31

    99 - tak mówisz? Przykład Ci podam. Mój szwagier płaci za telefon z nielimitowanym prawie wszystkim 29 zł - prywatny, bo ma też służbowy z nielimitowanym całkiem wszystkim... Przeliczając tę kwotę na kilometry przejechane samochodem (samo paliwo) - ile to jest? 100 km? I teraz informacja - 54 km to on ma w jedną stronę do pracy ;-)

  • 1

    101.  2016-02-03 09:22:56

    a wróciłem kilka dni temu do Orange, i okazuje się ze o doładowaniu nie dostałem 6 giga, nic wogole nie dostałem, i jak próbuje uruchomić za 28 pakiet to mam info ze kosztuje 35, mój numer juz był keidys w orange. Czekam na rozpatrzenie dwóch reklamacji i nie mogę dzwonnic bo nie chce kasy marnować kiszka orange robi, juz dwa dni czekam a telefon tylko do odbierania polaczen służy. lipa orange

  • -1

    102. ~XXXX  2016-02-04 16:21:17  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    SUPER OFERTA A IDIOCI PODPISALI UMOWY NA 24 MSC I CO TERAZ ?
    Ludzie czy wy znacie podstawy matematyki ze tak dajecie się nabrać!

  • 0

    103. ~Mexille  2016-02-04 16:46:33  host: 8.37.225.148

    Dlaczego idioci? Przecież słuchawkę dostali, tak?

  • 0

    104. ~dostali słuchawkę  2016-02-18 03:48:21  host: user-46-112-18-243.play-internet.pl

    ale oczywiście z silnikiem

  • 0

    105. ~słuchawkę  2016-02-18 03:50:07  host: user-46-112-18-243.play-internet.pl

    z sim blokadą

  • 0

    106. ~Bela  2016-02-22 23:42:05  host: 178.183.135.14.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    A co jest w przypadku gdy mój numer, był już wcześniej w orange ponad 12 miechów a teraz wróci z innej sieci? :P Czy będzie 8gb czy 2gb :P?

Dodaj swoją opinię