Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange na GroupOnie - 30 proc. rabatu na abonament

Orange na GroupOnie - 30 proc. rabatu na abonament

WitekT 15 Stycznia 2014 10:21

20 8

Na GroupOnie zakupić można bon uprawniający do uzyskania rabatu na abonament w Orange (30% przez 24 miesiące) lub do 300 zł do wykorzystania na inne usługi w serwisie GroupOn.



Kupon w cenie 9 zł ważny jest do końca miesiąca i można go wykorzystać na potrzeby nowej umowy (z nowym lub przeniesionym numerem), bądź przedłużenie dotychczasowej. W wypadku wyboru doładowania konta GroupOn, a nie rabatu na abonament, kwotę 300 zł dostaje się za nową umowę z Orange, a 100 zł za jej przedłużenie.


Więcej szczegółów na stronie groupon.pl.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: groupon | orange

w sumie: 158
  • 0

    158. ~viben  2014-01-18 16:20:52  host: rama.bl.pg.gda.pl

    @157 a nie powinno być to z automatu wysyłane ? nawet na ich stronie jest napisane : "Ważność: groupon ważny do 30.01.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje konto".", a w mailu od nich otrzymanym : "dziękujemy za zakup Grouponu "Orange: Niższy Abonament lub Środki do Wydania na Groupon.pl". Niezwłocznie otrzymasz osobną wiadomość zawierającą szczegóły oferty." ...

  • 0

    159. ~  2014-01-18 16:28:11  host: 89-66-182-2.dynamic.chello.pl

    kolega we wpisie 128 pisze o pół h. Jestem dobrej myśli mam nadzieje że w poniedziałek będzie ok. Szczerze to w d4 mam te 19 zł. Kod to dobra sprawa. Inaczej będzie się trzeba z konsultantami "bawić" ;/

  • 0

    161. ~aga  2014-01-18 22:59:56  host: static-78-9-146-101.ssp.dialog.net.pl

    w grudniu byla podobna promocja na grupon za 29 pln, kupilam i zostalam oszukana, zamowienie odrzucone, kasy nie oddali i do tej pory zero reakcji na reklamacje chociaz odrzucili mnie bez powodu

  • 0

    162.  2014-01-19 02:05:40

    Witam Czy będą dostępne jeszcze kody? Chętnie odkupię kod 30% zniżki na abonament. Grzes244@o2.pl

  • 0

    165. ~viben  2014-01-19 11:16:10  host: 89-67-31-50.dynamic.chello.pl

    dzisiaj rano otrzymałem kupon -30 %, zamówienie w trakcie realizacji...

  • 0

    166. ~patimat  2014-01-19 16:44:27  host: 89-66-182-2.dynamic.chello.pl

    @165 Też dziś rano dostałem, zamówienie w trakcie realizacji. :)

  • 0

    171. ~Kris  2014-01-20 12:20:49  host: ayi134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na allegro są ale 3x droższe niż były na grouponie

  • 0

    177. ~  2014-01-21 14:46:53  host: aafa217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy te kody będą jeszcze dostępne ?

  • 0

    178. ~jupii  2014-01-24 08:13:54  host: n09-02-01.opera-mini.net

    juz otrzywalem galaxy s3 za 99zł w abo 63. 89.9 bez znizki hehe

  • 0

    181. ~szewc  2014-01-27 15:33:09  host: 89-76-40-12.dynamic.chello.pl

    Kupon kupiony 23.01, do dzisiaj 27.01 brak kodu na koncie Groupona, sprawa w toku przy udziale obsługi klienta. Chyba kupię kolejny (poprzedni można anulować w ciągu 10 dni), ale nie ma pewności czy będzie działał...

  • 0

    182. ~  2014-01-31 20:34:22  host: 178.218.233.72

    Nie wiem czy to działa -

  • 0

    183. ~  2014-01-31 20:40:56  host: 178.218.233.72

    No właśnie - te kody to jakaś kicha! Złożyłem zamówienie na iphone 4s (199zł) w abonamencie za 63 zł - w potwierdzeniu zamówienia w sklepie internetowym ( statusy 'nowe i weryfikacja ręczna") wszystko widać było, że ok - rabat naliczony, abonament 63zł natomiast dzisiaj zamówienie ma już status "przekazany do realizacji' i o dziwo abonament już jest 89,90 zł. To jakaś granda ! Ja ich w takim razie olewam, nie odbieram przesyłki i niech się bujają !

  • 0

    184. ~szewc  2014-01-31 22:09:50  host: 89-76-40-12.dynamic.chello.pl

    @183 sprawdź kwotę abonamentu przy odbiorze. Ja już z kuponów korzystałem, wszystko się zgadzało, ale tym razem kodu nie dostałem, a czytając opinie innych ludzi można dojść do wniosku, że część kodów jest 'udawana', aby zapędzić ludzi do kupna abonamentu tak czy inaczej.

  • 0

    185.  2014-01-31 22:28:48

    @183. Prawdopodobnie to jest tak, że masz przyznany rabat, ale na umowie będzie figurować kwota abonamentu bez odliczenia rabatu, czyli te 89.90. Umowę zawarłeś na tą kwotę i to od tej sumy naliczany jest rabat dlatego ta kwota widnieje na twoim zamówieniu, co nie znaczy, że tyle będziesz musiał płacić.

  • 0

    186. ~  2014-02-01 23:33:28  host: 178.218.233.72

    Robbson70 - Witam. Dzięki za info - dzisiaj dzwoniłem do sklepu orange i tak właśnie mi powiedzieli - oczywiście jest to całkowicie nielogiczne bo w zamówieniu jest opcja rabat 30% i była zaznaczona!, a potem w zamówieniu przekazanym do realizacji nic nie wpisane no ale ale "podobno" wszystko jest ok. Chciałem aby przesłali mi kopie umowy na podany adres poczty elekt. (bez podpisów) i tu nastepne zaskoczenie - powiedziano mi, że się nie da - hehe dziwne. Napisze jeszcze do nich w sprawie tej kopii umowy bo nie mam czasu na studiowanie zapisów umowy przy kurierze - jak nie przyślą to pewnie ich oleję i nie odbiorę tej przesyłki i tyle. Pozdrawiam wszystkich.

  • 0

    187.  2014-02-01 23:46:03

    @186. W razie jakiejś niejasności masz 10 dni czasu po podpisaniu dokumentów na odstąpienie od umowy nie podając przyczyny:-)

  • 0

    189. ~sssss  2014-02-26 01:13:18  host: apn-95-41-4-226.dynamic.gprs.plus.pl

    to jest klamstwo

  • 0

    190. ~Piotrek  2014-03-04 13:55:56  host: PC-109-125-224-231.wegrow.domtel.com.pl

    Witam mam kupon -30% na abonament przez pomyłkę kupiłem 2 jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam zalewa87@wp.pl

  • 0

    191. ~hrabia27  2014-03-04 14:37:25  host: PC-78-31-147-55.wegrow.domtel.com.pl

    -30% na abonament 2 kupony hrabia27@o2.pl

  • 0

    192. ~Kamil  2014-04-14 21:31:09  host: 176-102-177-81.legionowodom.pl

    Witam,
    Mam pytanie czy będą kody na obniżenie abonamentu Orange w najbliższym czasie ?

Dodaj swoją opinię