Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange ma HSDPA 7,2 Mb/s

Orange ma HSDPA 7,2 Mb/s

WitekT 8 Października 2007 13:36

1 0

Orange zaimplementował HSDPA pozwalające uzyskać prędkość 7,2 Mb/s w aglomeracji katowickiej, Poznaniu i Wrocławiu. Wkrótce - według zapewnień operatora - do listy dołączy Kraków.

Od 11. października w ofercie Orange będą dostępne dwa nowe urządzenia: modem USB Option Icon II i karta PCMCIA Option GT Max. Obydwa urządzenia są objęte promocją, w której wraz z zakupem usługi Orange Free lub Bussiness Everywhere na 24 lub 36 miesięcy, będzie można je kupić w cenie od 1 zł. Klienci wraz z nimi otrzymają najnowszą wersją aplikacji Business Everywhere V8, która współpracuje z systemem operacyjnym Windows Vista.




Obecnie zasięg HSDPA w sieci Orange obejmuje aglomeracje: warszawską i katowicką, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Wrocław oraz Łódź. Do końca tego roku Orange planuje zapewnić zasięg HSDPA 30% populacji Polski.

Wcześniej HSDPA 7,2 Mb/s wprowadziła Era i Plus.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 72
  • 0

    53.  2007-10-11 10:42:16

    PingNoMore - nie, nie ja ;-)

  • 0

    54.  2007-10-11 10:43:06

    na gorąco mi relacjonował znajomy ;-)

  • 0

    55. ~zachar  2007-10-11 11:36:13  host: dqr68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niech popracuja jeszcze nad zasiegiem, iplusowi lepiej wychodzi docieranie do ludzi

  • 0

    56.  2007-10-11 12:31:21

    ~zachar - na pewno pracują... powiem Ci, że kiedy czytam podobnie jak Twoja opinie, to mam nieodparte przekonanie, ze są wypowiadane w jakimś kontekście... zwykle w kontekście podobnych parametrów innego operatora... Czy się mylę w tym przypadku? Czy całkiem bez podtekstu żadnego się wypowiedziałeś?

  • 0

    57. ~Max2226  2007-10-14 13:39:20  host: public-gprs18283.centertel.pl

    Wie ktoś kiedy HSDPA Orange wprowadzi w województwie świętokrzyskim??

  • 0

    58. ~ładny  2007-10-14 15:11:51  host: dpt212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    podkrecic zasiegi panowie, zasiegi konkurencja jest mocniejsza, predkoscia nie wygracie. porownajcie oferte z iplusem ;]

  • 0

    59.  2007-10-14 15:23:35

    ~Max2226 - jeśli mają tam UMTS... to chyba i HSDPA?

  • 0

    60.  2007-10-14 15:27:52

    ~ładny - zasięg? No Orange ma EDGE wszędzie podobno... Co z tego jak nie przekłąda się to na możliwość wykorzystania w części chociaż prędkości jakie daje ;-) Ja wolę "dziurawy" EDGE Plusa ale z nominalnymi prędkościami tam gdzie jest. A jest już na całkiem sporym obszarze. Nie powiem, że nie pojawiają się problemy - owszem, u mnie w mieście też, ale to jest problem związany z sytuacją dot. lokalizacji czy modernizacji stacji - o tym wszyscy wiemy...

  • 0

    61. ~  2007-10-15 20:46:57  host: public-gprs11512.centertel.pl

    mieszkam koło Kielc i tam niema UMTS ani HSDPA łapie mi tylko EDGE

  • 0

    62. ~Max2226  2007-10-15 20:55:27  host: public-gprs11512.centertel.pl

    mieszkam koło Kielc i tam niema UMTS ani HSDPA łapie mi tylko EDGE i nie wiem kiedy będę mógł korzystać z HSDPA czy UMTS

  • 0

    63. ~ulka  2007-10-16 13:01:27  host: dou234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no, prosze Panstwo, przeciez ptc nam zafundowala 7,2! Zasieg Ery wszedzie Cie dopadnie :)

  • 0

    64.  2007-10-17 12:05:00

    Dzisiaj będę testował HSDPA w Orange w okolicach Łodzi. Sie zobaczy jak to działa :)

  • 0

    65.  2007-10-17 12:50:38

    Jestem po pierwszych testach i jako tako to działa. Zasięg w mojej okolicy bardzo słaby(Ksawerów) Testery prędkości pokazują prędkosć oscylującą w granicach 500 Kb/s. Ostrzegam, że zasięg był bardzo słaby, momentami zanikał-mksymalnie 2 kreski zasięgu na Samsung Z720. Kolejny test przeprowadzę jak będę w Łodzi w miejscu o mocniejszym sygnale.

  • 0

    66. ~schinbo bans  2008-01-16 16:10:16  host: public-gprs6774.centertel.pl

    niewiem czy to cos zmieni ale ja uwazam iz orange free jest do d... niby pokazuje mi ze 3g jest a itak mam transfer 14kb i to juz kurwica mnie bierze. szczerze nie polecam orange w płocku bo to tylko wyzucone pieniadze. ale jak juz ktos ma jakies wtyki i moze mi pouc zwiekszyc transfer to wielkie dzieki i pozdrawiam :)

  • 0

    67. ~kisiel kukowo  2008-04-21 16:28:12  host: public-gprs69459.centertel.pl

    mieszkam w kukowie i mnie tez to denerwuje mam slaby transfer i i jszcze nawet nie weszlo mi 3g mam najwyzszy 3,00 /s i mnie az kurwica bierze jak cos sciagam ma orange Business Everywhere i ktos moze wie kiedy do kukowa wejdzie 3g

  • 0

    68. ~Brs  2008-05-21 08:48:49  host: public-gprs53532.centertel.pl

    musisz po prosu w panelu zamiast auto dac 3g i poczekac:D mialem to samo dopiero teraz sie skapnolem:) Net w orange po wykorzystaniu 1 gb nie osiaga nawet 400mb/s a transfer 4b/s:D

  • 0

    69. ~Konrad  2008-05-28 20:12:02  host: public-gprs52070.centertel.pl

    czemu orange okłamuje ludzi.Mieszkam w Radomiu mam neta 7,2 muwili ze predkosc jes juz dobra i nie bedzie spadala wiec myslale ze bede scjagal gry z co najmniej 1mbs a scjagam po 50kbs nie moge nawet grac w gry przez neta.A stronki sie właczaja conajmniej przez 3,5 minut

  • 0

    70. ~Konrad  2008-05-28 20:14:23  host: public-gprs52070.centertel.pl

    mozecie mi powiedziec co mam robic z tym netem bo juz sam niewiem Konrad Radom prosze o jakies opinje ok dzieki

  • 0

    71. ~juliX  2008-07-03 19:18:56  host: public-gprs94151.centertel.pl

    ja tez mam neta Buisness Everywhere i juz nie moge wyrobic, bo czegokolwiek nie zrobie to spada transfer, nawet jak mialem otrzymac nowy transfer (wtedy jest jakies ~250 kb/s) to gowno z tego wyszlo, to jest Egde i czekam na 3g bo moze sie cos zmieni, zna ktos jakis sposob na transfer czy cos?

  • 0

    72. ~Sałata  2009-04-29 00:13:33  host: public-gprs60083.centertel.pl

    HE He, chłopaki ja też mam podobny problem. Mieszkam 3km od wieży a transfer góra 7kb/s,w EDGE, dobre co?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-226-227-175.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

frasag | 2017-12-14 19:53:25

@1: a co to jest "narut"- kołderka jakaś???


~nick | 2017-12-14 19:50:11

nic dziwnego . w tej firmie co chwilę kogoś zmieniają taki mają system pracy.


~litwin | 2017-12-14 19:47:25

Polacy to zgłąbaciały narut.


~litwin | 2017-12-14 19:44:36

ja lubię aplikacje łowić pokemony.


~litwin | 2017-12-14 19:42:47

całe te temobile to 4 metry mułu, d... i kamieni kupa

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 800 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 800 zł (grudzień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet