Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Lumia 800 do testów

Orange: Lumia 800 do testów

LuiN 19 Stycznia 2012 13:11

0 0

nokia lumia 800Orange rozpoczął drugą turę testowania smartfonów. Testerzy otrzymają tym razem smartfon Nokia Lumia 800 - połowa testerów nie będzie musiała zwrócić telefonu po testach.

Aby przystąpić do testowania należy zarejestrować się na stronie www.testuj.orange.pl. Połowa ze 100 testujących otrzyma telefony na własność.

Dodatkowo uczestnicy zabawy będą mogli wygrać bilety na przedpremierowe pokazy filmu Martina Scorsese Hugo i jego wynalazek, które ufundował dystrybutor, United International Pictures.




O nowej akcji testowania telefonów planowanej przez Orange pisaliśmy wcześniej w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu
Zobacz: test telefonu Nokia Lumia 800

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 2

    1. ~szwendacz  2012-01-19 13:21:37  host: mconnect.com.pl

    Mam pytanie do osób uczestniczących we wcześniejszych edycjach. Przy zgłoszeniu należy zostawić swój numer telefonu. Czy jest on wykorzystywany tylko i wyłącznie w ramach tego wydarzenia czy można spodziewać się telefonów/sms proponujących świetne oferty Orange? Dziękuję za odpowiedź.

  • 0

    2.  2012-01-19 13:31:39

    do mnie nie dzwonili, nie piszą, nie spamują, więc chyba nie jest tragicznie, podobno dopiero po pewnym czasie moga dzwonić. Na maila mi jakieś ankiety też wysyłali do wypełnienia.

  • 0

    3. ~schlesier  2012-01-19 13:32:36  host: 79.162.71.82

    Podczas zgloszenia mozesz odznaczyc pola o marketingu itp,szanse wtedy masz mniejsze lub wieksze,wpisywalem sie na dwa poprzednie testy i ilosc ofert ani wieksza ani mniejsz,kto inny mnie sprzedal a takie testy maja tylko jeden cel zwiekszenie sprzedazy.Pozdrawiam!

  • 0

    4. ~klimas  2012-01-19 13:47:26  host: 89-77-0-13.dynamic.chello.pl

    @1 Brałem udział w pierwszej edycji i niedawno otrzymałem telefon on Pani z Orange czy nie chcę zmienić operatora. Odpowiedziałem, że nie i koniec rozmowy. :) _ A teraz może ktoś odpowie na moje pytanie, czy ostatnio otrzymał do testowania telefon ktoś z poza sieci Orange?

  • 0

    5. ~Simplusowiec  2012-01-19 13:48:33  host: net-188-219-164-26.cust.dsl.vodafone.it

    @4: niestety ale bez zafajkowania dwóch ostatnich pól nie zarejestrujesz się :)

  • 1

    6. ~  2012-01-19 13:53:10  host: dynamic-78-8-63-73.ssp.dialog.net.pl

    ciekawe czy się załapie jak nie jestem użytkownikiem Orange;p

  • 1

    7.  2012-01-19 14:03:16

    Można się zarejestrować bez wyrażania zgody na kontakty marketingowe (pola na drugiej stronie). Te na pierwszej muszą być zaznaczone. Każdy może dostać telefon - oranżadowiec czy też każdy inny playowiec.

  • 0

    8. ~Szczęsław Kusiciel  2012-01-19 14:06:38  host: 178-36-234-252.adsl.inetia.pl

    Nie to co Play.

  • 0

    9.  2012-01-19 14:09:07

    Czy ja jestem ślepy czy tam nigdzie nie ma linku do regulaminu?

  • 0

    10. ~a_lex  2012-01-19 14:34:40  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Też szukałem bezskutecznie. Testowanie jest jakieś inne - nie trzeba napisać, jak poprzednio, dlaczego to mi mają powierzyć telefon; może tym razem się upiecze bez wymyślania jakiś głupot, w końcu dobrze wiadomo dlaczego ktoś chce się poznać z telefonem. Albo może te eliminacje i pisanina dopiero przed nami.

  • 0

    11. ~jasperian  2012-01-19 14:52:53  host: public-gprs344463.centertel.pl

    10. Po kilknięciu w linka rejestrującego można przejść do strony, na której oprócz danych osobowych pełnych (m.in. z PESELem) trzeba napisać dlaczego to Ty masz być testerem Nokii:)

  • 2

    12.  2012-01-19 14:59:29

    Nie podawajcie tu sposobów, im mniej testerów tym lepiej dla nas, będzie łatwiej żeby na nas trafiło ;-)

  • 1

    13. ~zdzichu  2012-01-19 15:07:45  host: 178235043220.bialystok.vectranet.pl

    Też nie doszukałem się regulaminu a bez niego nie wchodzę w to. Mam nadzieję, że podadzą ten regulamin.W ostatnim konkursie na wszystko się zgodziłem ale jeszcze nikt do mnie od nich nie dzwonił. A jak zadzwonią to chętnie posłucham chociażby dlatego że 1 za 2 :D czyli przynajmniej minut mi nabiją :)

  • 0

    14. ~janusz z tytanowa  2012-01-19 15:15:33  host: 212.160.172.70

    @1 - czytać ze zrozumieniem nie potrafimy cooo? Oprócz zostawienia numeru do kontaktu w formularzu zgłoszeniowym, masz do zaznaczenia 4 punkty. Mówią one o tym na co się zgadzasz, a na co nie. Jak zaznaczysz, że np. zgadzasz się na przetwarzanie danych w celach marketingowych, to bądź pewien, że na 90% ktoś zadzwoni i spróbuje Ci coś sprzedać.

  • -1

    16.  2012-01-19 16:10:44

    @15 agitujesz w tak beznadziejny sposób, że powinni Cię z tej roboty wywalić.

  • 0

    17. ~robek  2012-01-19 16:24:35  host: 031011139180.warszawa.vectranet.pl

    Bez zanaczenia pol nie da sie zarejestrowac. Za kilka miesiecy bedziecie opsypywani spamem smsowym i nic z tym nie zrobicie bo wyraziliscie zgode. Dla nich rozdac 50 telefonow to nic, zarobia na wysylaniu wam reklam. Ot taka polityka.

  • 0

    18. ~a_lex  2012-01-19 16:37:49  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    A kiedy zaczną? Bo wyraziłem zgody przy Mozarcie i na razie to cisza i nuda.

  • 0

    19. ~gość  2012-01-21 19:09:20  host: 93-181-144-27.internetia.net.pl

    Regulaminu nie trzeba szukać. Jest na bardzo widocznym miejscu.

  • 0

    20. ~Kamil  2012-01-23 11:26:25  host: host-89-228-134-226.gorzow.mm.pl

    Rozumiem, że takie "testowanie" jest całkowicie darmowe?, bo nigdzie o tym nie ma mowy w regulaminie

Dodaj swoją opinię