Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Love dla firm - nowy poziom obsługi

Orange Love dla firm - nowy poziom obsługi

orson_dzi 17 Lutego 2017 11:11

5 4

orange eksperci

Orange prezentuje spot reklamowych nowej oferty Orange Love dla firm. Operator chwali się przy tym nowym poziomem obsługi przedsiębiorców.

Możliwość umówienia spotkania w salonie na dowolną godzinę, dostęp do 230 doradców biznesowych, sprawna obsługi i infolinia załatwiająca 9/10 spraw przy pierwszym kontakcie. Tak Orange promuje obsługę klientów biznesowych, dla których oferuje nową ofertę Orange Love. Jest też czerwony dywan i chór gospel... ale o tym dowiecie się z poniższego spotu reklamowego.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





W ofercie Orange Love dla firm dostępne jest połączenie Internetu światłowodowego z dwoma numerami komórkowymi (tylko SIM, bez telefonu).

Orange Love dla firm - światłowód i dwie karty SIM
Prędkość do 100 Mb/s do 300 Mb/s do 600 Mb/s
Cena 24 mies.
84,88 zł 93,01 zł 117,04 zł
Podane ceny są cenami netto

Numery komórkowe oferują w standardzie nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y, MMS-y i 10 GB Internetu dla każdej karty. Dodatkowo można dokupić pakiet roamingowy w postaci 750 minut na rozmowy w Unii Europejskiej i 350 MB Internetu za 15 zł netto miesięcznie.

Źródło tekstu: Orange; wł     
Źródło zdjęć: Orangenull

w sumie: 23
  • 1

    4.  2017-02-17 11:54:14

    @3 "Ojoj... właśnie mamy rekonfigurację systemu. Proszę zadzwonić (i jeszcze raz zapłacić) jutro" :)

  • 0

    5.  2017-02-17 12:46:10

    @1 są niezastapieni. to było jedyne pozytywne skojarzenie dla mnie z pomaranczowymi. i wiem, ze nie jsestem w tym sam. teraz opadną na dno gdzie od dawna lezy play ze swoimi reklamami

  • 1

    6. ~Gosciu  2017-02-17 12:50:04  host: 188.146.97.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Zapomnieli dodać "oferta dla wybrańców"

  • 0

    7.  2017-02-17 13:43:43

    nigdy orange nie kojarzył mi się z dobrą obsługą

  • 1

    8. ~Gość1  2017-02-17 14:12:36  host: 91.238.166.3

    Ciekawe ciekawe, idąc do salonu trzeba sobie wyjąć pół dnia z życia, bo takie mega kolejki są. Dosłownie w każdym, w którym byłem.
    Ostatnio chciałem wymienić kartę SIM (przez neta tego nie da się zrobić) to zeszło mi 3 (!!!) godziny...

  • 0

    9. ~xxx  2017-02-17 14:58:16  host: host-81-190-243-45.dynamic.mm.pl

    @8 ale czekanie czy obsluga zajela 3 godz? ;)
    bo wszyscy sie nauczyli ze tylko do salonu mozna isc i w salonie wszytko mozna.
    orange promuje tylko SSO i www to tak pozniej jest :)

  • 1

    10. ~Gość1  2017-02-17 15:24:54  host: 91.238.166.3

    @9
    Czekanie tak ponad 2h, natomiast obsługa 45 minut, bo a to karty nie ma, a to system nie odpowiada, a to kolega poszedł na przerwę itp itd.

  • 0

    11.  2017-02-17 17:45:15

    no tak niby załatwią wszystko dla klientow biznesowych, a zwykly klient niech stoi w tych kolejkach, ktore nawet sami pokazali w reklamie. jak zwykle są rowni i równiejsi

  • 0

    12. ~Bukas  2017-02-17 18:42:38  host: ejl165.internetdsl.tpnet.pl

    patronas-ale zawsze tak było.

  • 1

    13.  2017-02-17 18:57:04

    @12 było czy nie było. pokazywanie i podkreslanie tego jeszcze w reklamie nie jest chyba na miejscu w stosunku do klientow indywidualnych.

  • 1

    14. ~Piotr  2017-02-17 21:12:15  host: brn200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z kolei poziom obsługi zwykłych konsumentów jest poniżej normy. W poniedziałek zamówiłem Love przez infolinie, na email dostałem lakoniczne potwierdzenie bez numeru zamówienia. Przez cały tydzień nie dali znać nic co się dzieje z zamówieniem. Na Mój Orange również brak śladu po zamówieniu.

  • 1

    15.  2017-02-17 22:40:58

    To jest akurat bardzo ważne, bo zakupując umowę w Orange, bardzo często będziesz mieć okazję kontaktować się z biurem. Gdyż tam, jak coś diała, to jest święto...

  • -1

    16. ~mila  2017-02-17 23:19:51  host: public-gprs362317.centertel.pl

    "14. ~Piotr" a nie trzeba było iść do salonu? od ręki... ale po co? w końcu ludzie w salonach są niepotrzebni... niedługo sex będziecie uprawiać przez www

  • 1

    17. ~tkubon  2017-02-18 23:17:00  host: 178.43.199.4.ipv4.supernova.orange.pl

    Podobnie jak w przypadku T-Mobile po prostu g...no prawda z tą obsługą. Jak mi podłączali światłowód to 3 monterów dzwoniło. Konsultanci nie wiedzieli absolutnie nic. Przepraszali, rabat przydzielili, o który teraz muszę się upominać. Więc jest to pierdolenie i korporacyjny bełkot.

  • 0

    18. ~piokuk  2017-02-19 10:44:06  host: public-gprs369627.centertel.pl

    I płatne wideorozmowy. przekazywanie połączeń, połączenia konferencyjne - (nie)TYLKO w Orange w "nielimitowanych" planach taryfowych.

  • 0

    19. ~Wojtaszek  2017-02-20 08:07:28  host: 91-193-209-18.eimperium.pl

    Ja już nie mam żadnych usług w Orange, czy to własnej firmy, czy prywatnych, czy dalszej rodziny, której pomagam, czy firm, które obsługuję. O jak mi z tym dobrze. Bez kolejek. Bez systemów,w których nigdy nic się nie zgadzało. Został jeszcze ten spam.

  • 0

    20. ~Wojtaszek  2017-02-20 08:12:08  host: 91-193-209-18.eimperium.pl

    Najlepszą obsługę miała, moim zdaniem, Era. Obecnie Play. Nie jest to oczywiście obsługa idealna, ba, bardzo dużo im brakuje do oceny bardzo dobrej, ale porównajcie sobie portal internetowy czterech dużych operatorów.

  • 0

    21.  2017-02-20 11:43:08

    @18, piokuk - Używam ostatnio do konferencji tej usługi: http://tlp.is/coo Omija problemy z dziwnymi naliczeniami. Wszyscy wdzwaniają się na standardowy numer komórkowy - jeśli mają je bezpłatnie w umowie/pakiecie, to taka konferencja jest za darmo.

  • 0

    22. ~GaduAirowiec  2017-02-20 12:50:59  host: ip41.dknadmin.be

    Kiepska oferta pod wzgledem TV. Malo kanalow HD, malo kanalow sportowych. Generalnie kiepsko.

  • 0

    23. ~GaduAirowiec  2017-02-20 13:19:32  host: ip41.dknadmin.be

    Dlaczego nie moga zaproponowac Orange Full Love z pakietem 300 kanalow TV w tym 60 HD , 12 kanalow sportowych z Polsatu, nsportu, Eleven Sport i TVP Sport? Bralbym za 120zl miesiecznie ! Na 2 lata. Pelen pakiet TV plus internet 100Mb plus no limit i 5GB netu w abonamencie.

Dodaj swoją opinię