Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: kwietniowe szalone dni ze smartfonami

Orange: kwietniowe szalone dni ze smartfonami

sirmark 22 Kwietnia 2013 13:54

5 1

Orange rozpoczął kwietniową akcję szalone dni w e-sklepie. Do 24 kwietnia wybrane modele telefonów dostępne są w obniżonej cenie.

Promocyjna oferta smartfonów dotyczy następujących ofert i telefonów:
  • Nokia Lumia 820 - Smart Plan Multi 129,90 zł - cena 99 zł (zamiast 319 zł);
  • Samsung I9105P Galaxy S II Plus (z NFC) - Smart Plan Halo 109,90 zł - cena 1 zł (zamiast 569 zł) oraz Smart Plan Multi 89,90 zł - cena 99 zł (zamiast 779 zł);
  • HTC Windows Phone 8S - Smart Plan Multi 69,90 zł - cena 1 zł (zamiast 259 zł);
  • Samsung Galaxy Note II - Smart Plan Multi 159,90 zł - cena 299 zł (zamiast 549 zł);
  • Samsung I9300 Galaxy S III - Smart Plan Multi 129,90 zł - cena 449 zł (zamiast 1039 zł).
  • PlayStation 3 500 GB w zestawie z grą Ksiąga Czarów i Move - Smart Plan Halo 109,90 zł - cena 1 zł (zamiast 149 zł).
Wszystkie umowy na 24 miesiące.

W cennikach Orange pojawiły się nowe urządzenia: drukarka HP Deskjet Ink Advantage 3525, e-czytnik Kindle, konsola PSP i PS3 500 GB w zestawie z grami FIFA 13 oraz Wonderbook: Księga Czarów.




W cenniku telefonów oferty Zetafon pojawiły się: LG Optimus L3 II, LG E610 Swift L5 oraz Samsung S6500 Galaxy Mini 2 NFC.

Zobacz: Cennik telefonów w ofercie Smart Plan Halo i Smart Plan Multi.
Zobacz: Cennik telefonów w promocji Zetafon.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 12
  • 0

    1. ~Sky  2013-04-22 14:36:08  host: mail3.ingbank.pl

    Każda obniżka jest dobra, ponieważ pozwala zaoszczędzić kilka złotych w portfelu. Wiadomo, że może w innych sieciach znajdzie się taniej ale jeżeli ktoś nie chce szukać to dobra szansa by skorzystać. Tak btw Note II kupiłem w pierwszy dzień jak tylko pojawił się w Orange. I wtedy bez żadnych promocji w abo 159.90 dostałem go za 99 zł (nie liczę już nawet kodu na - 30% abo). Widać zorientowali się, że zbyt tanio wystawili.

  • -3

    2. ~kk  2013-04-22 15:31:17  host: user-94-254-192-240.play-internet.pl

    Łasić się na tani telefon i sprzedać się na 2 lata opowi to jak kto lubi :p

  • 0

    3. ~  2013-04-22 17:03:37  host: host-056.skynet.net.pl

    cennik zetafon nie działa

  • 0

    4. ~Pink  2013-04-22 17:32:06  host: gw4.sbmec.pl

    Jeśli ktoś chce kupić Note II w tej promocji, lub Galaxy S II Plus, to mogę go od niego odkupić.

  • 1

    5.  2013-04-22 18:23:03

    Na sześć ofert aż w pięciu abonamenty wynoszą powyżej 100zł...promocja promocją, ale niedługo najniższy abo będzie od 75zł z 2GB internetu czy ktoś chce czy nie...po po co mieć ofertę za 20-45zł...Oczywiście będą, ale coraz bardziej niekorzystne ;)

  • 0

    6. ~Tami  2013-04-22 19:56:43  host: v51-06.opera-mini.net

    Jest coraz to drożej.Co mi po tanszym telu jak abo powyżej stówki.A walcie sie.Beznadzieja oręcz i dno.

  • 0

    7.  2013-04-22 21:21:23

    @2 wszystko zależy kto co potrzebuje. IMO jak ktoś wie, że będzie wykorzystywać abonament w pełni to co w tym złego? Przenosząc numer do Orange na SPM za 70zł dostajesz 600 minut, 1GB danych oraz 6 miesięcy abonamentu za free + dotowana słuchawka. Dajmy na to LG L9 za 1zł. Realna cena miesięczna to 52,5zł co daje cenę minuty na poziomie niecałych 9gr. Sprzedajesz telefon za nawet 700zł (a podejrzewam, że przy dobrym opisie aukcji za 800zł też by poszedł) i... okazuje się, że te 600 minut 1GB danych masz za trochę ponad 23zł. Żaden prepaid tego nie pobije. A że na dwa lata... kwestia priorytetów.

  • 0

    8.  2013-04-22 21:26:34

    To poza tą promocją S3 w abonamencie 129.90 kosztuje 1039zł? Konkretnie.

  • 0

    9. ~  2013-07-15 18:06:06  host: user-31-174-161-230.play-internet.pl

    się łamię czy wziąć note 2 na te dwa lata z abo 130 zł? Fon fajny, ale 2 lata rat...? łamię się...

  • 0

    10. ~marcellove  2013-07-15 18:09:33  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    @9 Proponuje kupic w/w telefon w jakimś sklepie z elektronika tez na raty.Nie zaplacisz jak za zboze,rata tez bedzie niższa.

  • 0

    11. ~  2013-07-15 18:32:48  host: v51-14.opera-mini.net

    9. Pierwsza rzecz: czy bonusy - minuty w tym abonamencie Ci się przydadzą? Bo kupować merca, aby tylko se stał, to nie ma sensu. Poza tym, note2, to chyba już z 2tys. kosztuje? A po trzecie, to oszczędzaj kasę, i kup za gotówkę. Wtedy poczujesz ile kasy WYDASZ na jeden malutki telefonik...

  • 0

    12. ~  2013-07-15 18:40:12  host: user-5-173-168-223.play-internet.pl

    @10 - note2 to jakieś 2000 na 24 miechy to po 83 zł wychodzi; nju 29 zł no limit i 19 zł net to 48 zł co razem daje 131 zł czyli to 130 zł abonamentu czyli wychodzi to samo @11 - się przydadzą minuty i net pozostaje opcja jeszcze sprzedaży obecnego lg 3d + dołożenia kasy i wzięcia fona od kogoś - wtedy to wyjdzie najtaniej w całej masie

Dodaj swoją opinię