Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange konkursem promuje płatności elektroniczne

Orange konkursem promuje płatności elektroniczne

sirmark 3 Grudnia 2015 19:36

1 6

Orange promuje płatności elektroniczne. Dla użytkowników przygotował konkurs, w którym można wygrać trzy iPhone'y 6, po jednym w każdym tygodniu.



W konkursie mogą wziąć udział klienci, którzy nie opłacali swoich faktur za usługi stacjonarne i mobilne Płatnością Elektroniczną do trzech miesięcy przed startem konkursu (ruszył 2. grudnia, a zgłoszenia przyjmowane są do 22. grudnia).




Zasady są proste. Należy najpierw zapłacić fakturę, jednym ze sposobów: na komputerze w serwisie Mój Orange, w telefonie poprzez aplikację Mój Orange, lub poprzez efakturę, klikając w odpowiedni link. Następnie należy odwiedzić stronę konkursu (www.orange.pl/platnoscelektroniczna) i wypełnić formularz odpowiadając na pytanie: Dlaczego opłaca się opłacać płatnością elektroniczną faktury w Orange?.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Zobacz: regulamin konkursu
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 6 w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: płatności | e-płatności | orange

w sumie: 20
  • 3

    1. ~ggrre  2015-12-03 20:51:58  host: ablr168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pięknie orange, oplacam regularnie faktury za neostrade, 2 telefony więc nie mogę skorzystać z waszego konkursu rewelacja, czuję sie wyjątkowy, nie ma to jak motywować swoich klientów

  • 0

    3. ~Piotrek  2015-12-03 21:22:42  host: 188.146.5.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Do tej pory płaciłem z Orange finanse aby miec 5 % za opłątności zbliżeniowe - teraz czas zamknac tamto koto i opłacac fakturę przez mój orange - chociaż iphone wygrać będzie baaaaardzo trudno skoro jakieś JURY ocenia odpowiedź na pytanie :P

  • 2

    4.  2015-12-03 21:27:42

    Oraz dodatkowo zapłacić prowizję za przelew Dziękuję ...

  • -2

    5. ~  2015-12-03 22:23:06  host: 188.146.5.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wszystkie faktury opłacam Poleceniem Zapłaty, które jest bezpłatne (w większości banków) i wygodne.

  • 2

    6.  2015-12-04 08:51:37

    @5 Polecenie zapłaty faktycznie jest wygodne ale problem się robi, kiedy się pomylą i naliczą Ci jakąś kosmiczną FV. Pieniądze z konta znikną i trzeba później się bujać żeby je odzyskać.

  • -1

    7.  2015-12-04 09:03:03

    KrzysiuJarzyna - masz jakieś przykre doświadczenia? Odkąd to narzędzie płatnicze jest dostępne korzystam, nigdy nie miałem najmniejszych problemów. Zresztą podobnie jak ze "źle" naliczonymi opłatami za cokolwiek, za co dostaję faktury ;-)

  • 0

    8.  2015-12-04 09:24:39

    @6 jakie bujać, można w prosty sposób odwołać dokonaną płatność: http://tlp.is/8cu

  • 1

    9. ~  2015-12-04 09:42:10  host: host-81-190-104-119.rzeszow.mm.pl

    mało mnie to interesuje, ale ZADZIWIA mnie zawsze gdy jakaś firma (a jest ich wiele) mówi wprst - lojalni klienci mamy was w czterech literach, jestesmy TYLKO zainteresowani nowymi

  • 0

    10.  2015-12-04 09:57:30

    9 - no nie ma zakazu zmieniać dostawców ;-) Jeśli to korzystniejsze... Jaki sens jest się w ogóle zastanawiać?

  • 0

    11. ~tricolo  2015-12-04 14:12:08  host: 212.160.172.83

    "W konkursie mogą wziąć udział klienci, którzy nie opłacali swoich faktur za usługi stacjonarne i mobilne Płatnością Elektroniczną do trzech miesięcy przed startem konkursu"
    W Regulaminie nie ma tego zapisu

  • 0

    12.  2015-12-04 14:31:39

    11 - nie ma?

  • 0

    13. ~tricolo  2015-12-04 14:45:15  host: 212.160.172.83

    A sorry, Rozpędziłem się. Pkt 11 a

  • 0

    14. ~  2015-12-04 15:24:38  host: 212.160.172.84

    @4 to jaki ty masz bank ze kaza Ci placic za przelew? i jeszcze do bankomatu z maczuga podchodzisz zamiast karty co? xD

  • 0

    15.  2015-12-04 16:19:46

    14 - interesuje Cię ta wiadomość? Nie zapewne? Bo jakby tak, to byś doczytał, ze pośrednikiem promowanych płatności jest Blue Media, które pobiera prowizję? Po cholerę więc idiotyczne pytania zadajesz?

  • 1

    16.  2015-12-04 17:10:51

    @14 Koledze pewnie chodziło o to, że wiele banków ma opłatę za polecenie zapłaty, np. mBank 1 zł na miesiąc kilka poleceń i rocznie robi się spora kwota (temat poruszany w komentarzach pod artykułem o przenoszeniu numerów z 01.12.).

  • 0

    17. ~  2015-12-05 11:48:48  host: 188.146.11.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @14, 15, 16: Sądzę, że osoba @4 miała na myśli opłatę za e-płatność w Orange Online.
    Dopóki operatorzy będą naliczać opłaty za pay-by-link w swoich e-bokach, to nie zdobędą zbyt wielu klientów.
    Po co płacić za "płatność elektroniczą" z EBOK, jeżeli za darmo można wykonać normalny przelew ("ręcznie" albo zapisać Orange jako odbiorcę zdefiniowanego), zapłacić zleceniem stałym albo poleceniem zapłaty?

  • 0

    18. ~  2015-12-05 11:53:25  host: 188.146.11.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @6: Polecenie Zapłaty możesz do 56 dni odwołać bez żadnego "bujania" - występujesz do swojego banku o zwrot i w ciągu 5 dni środki wracają na Twoje konto.
    Ani przelewu, ani zlecenia stałego, ani "e-płatności" nie wycofasz bez składania reklamacji, a PZ - tak.

    P.S. Tylko raz w ciągu 7 lat miałem błędną fakturę. Przed terminem płatności wypełniłem w systemie banku formularz odwołania niewykonanych transakcji - wybrałem z listy konkretną zgodę (operatora i nr klienta), zakres kwot oraz dat i transakcja nie została wykonana. Mogłem również "po fakcie" wystąpić o wycofanie płatności i również bank musiałby je wykonać, jeżeli zmieściłbym się w terminie 8 tygodni.

  • 0

    19. ~  2015-12-05 11:55:19  host: 188.146.11.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @6: P.S. Jeżeli czegoś nie wiesz, to nie rozpowiadaj bzdur.

  • 0

    20.  2015-12-05 12:13:58

    Pytanie mam - jest w Orange usługa blokowania połączeń przychodzących (wszystkich) i ew. ile to kosztuje? W cenniku nie mogę tego znaleźć.

  • 0

    21. ~  2015-12-08 16:17:57  host: cks66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    6 miesiecy za darmo a co potem?

Dodaj swoją opinię