Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: konkurs Głosuj na Przyjaciela przepustką na Euro 2012

Orange: konkurs Głosuj na Przyjaciela przepustką na Euro 2012

LuiN 9 Marca 2012 17:16

0 0

W nowej zabawie Orange Głosuj na Przyjaciela można wygrać bilety na mecze piłkarskich mistrzostw Europy. Tym razem uczestnicy konkursu wskazują osobę, której chcieliby podarować bilet na UEFA EURO 2012.



Do zdobycia jest ponad 1000 biletów - otrzymają je osoby, na które zagłosuje najwięcej znajomych. Głosować mogą klienci wszystkich sieci - abonenci Orange wysyłając SMS-y na numer 82012 (koszt SMS-a to 20 groszy z VAT), a klienci pozostałych sieci na numer 512002012 ( koszt SMS-a zgodny z cennikiem operatora).




W treści SMS-a należy wpisać numer telefonu komórkowego w sieci Orange, z którego korzysta nasz przyjaciel. Im więcej głosów otrzyma, tym większą ma szansę na otrzymanie biletu.

Klienci Orange mogą w każdej chwili sprawdzić liczbę posiadanych głosów wysyłając SMS o treści ILE pod nr 82012. Konkurs potrwa do 15. kwietnia.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    26. ~  2012-03-12 14:29:11  host: public-gprs140995.centertel.pl

    A ja uważam, ze ten konkurs to świetne rozwiązanie :) i to oczywiście dla orange. Ci co wiedza jaki jest mtr dla sms sa pod wrażeniem pomysłowości marketingu pomarańczowego.

  • 0

    27. ~ala  2012-03-13 12:48:21  host: public-gprs360922.centertel.pl

    no to sprzedaż starterów wzrośnie.. a wszystkie OFnK z allegro już zagłosowały :)

  • 0

    28. ~  2012-03-13 15:42:56  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    walic euro, walic konkursy, jak dla mnie to euro mogloby nie byc bo az strach pomyslec jak bede dojezdzal do lub z pracy...

  • 0

    29.  2012-03-13 16:49:24

    Uwaga! Rzecznik Orange, pan Jabczyński poinformował o zmianie cennika! Koszt jednego smsa z Orange wynosi 1grosz. Bardzo ciekawe, dlaczego zdanie zmienili...

  • 0

    30. ~pierdu pierdu  2012-03-23 19:03:07  host: adsg196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja się w to bawię i nie narzekam:P

  • 0

    31. ~marcin14  2012-04-30 16:35:04  host: adrz181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a na jakiej stronie mozna to znalesc

  • 0

    33. ~gabi  2012-05-06 17:27:04  host: 87-207-46-41.dynamic.chello.pl

    UEFA euro im się zachciało :/

  • 0

    34. ~  2012-05-23 16:48:42  host: aenz194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dzwonili już do koguś z was

  • 0

    35. ~Mario  2012-05-23 17:40:46  host: 80.50.130.138

    nie dzwonili, ale dostałem dziś sms iż zostałem laureatem i zadzwonią do mnie w najbliższym czasie:)

  • 0

    36. ~  2012-05-23 18:03:28  host: aenz194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ile miałś smsuf

  • 0

    37. ~Sylwia  2012-05-23 21:32:45  host: 77-255-253-83.adsl.inetia.pl

    Ja również dostałam smsa,żę zostałam laureatem . Miałam ok 400 głosów. Mam mieć dowód osobisty przygotowany więc uważam ,że to nie ściema . Okaże się . Pozdrawiam .

  • 0

    38. ~dzezabel  2012-05-24 11:35:50  host: z52-16.opera-mini.net

    Ja równieź dostałam smsa źe jestem laureatem konkursu i źe zadzwonią ale cisza

  • 0

    39. ~aaaaaaa  2012-05-24 23:01:23  host: 095160101046.warszawa.vectranet.pl

    Mojemu mezowi napisali to samo i zadzwonili, ma bilet na cwiercfinal!!!!

  • 0

    40. ~Dzezabel  2012-05-25 15:10:34  host: z36-13.opera-mini.net

    Dzwonili wygrałam piłke kurjer ma byc w poniedziałek dobra i piłka dla syna oddam który ma 12lat będzie zadowolony a mecz obejrze w tv

  • 0

    41. ~dzezabel  2012-05-28 06:39:47  host: z34-10.opera-mini.net

    Mam pytanko czy ktoś dostał juź nagrode bo miał być kurjer i cisza ile trzeba czekać na tą piłke pozdrawiam

  • 0

    42. ~  2012-05-31 16:03:37  host: 87-205-246-9.adsl.inetia.pl

    dzis zadzwonili do męża z potwierdzeniem danych wygrał niestety tylko piłkę adidasa!!!! ale i to dobre syn bedzie kopał:)) ale szkoda że biletów nie chcieli dac hahaha

  • 0

    43.  2012-06-03 10:58:02

    Kurcze 8 już niedługo a biletu jeszcze nie otrzymałem. :-( Niby nagrody mają być dostarczone do 6 czerwca.

  • 0

    44. ~  2012-06-03 11:43:44  host: abyf151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na jakie mecze masz bilety?

  • 0

    45. ~navarone  2012-06-05 12:04:52  host: aazs106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W *** walą z tymi biletami, ja też jeszcze nie mam. Dzwoniłem wczoraj do BOK i oczywiście nikt nic nie wie

  • 0

    46. ~dzezabel  2012-06-09 00:08:37  host: z56-02.opera-mini.net

    Piłke dostałam ale przyniusł ją listonosz a nie kurjer po za tym piłka fajna z tym źe to kopia a nie orginał

Dodaj swoją opinię