Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: koniec testów Lumii 800, ogłoszenie wyników

Orange: koniec testów Lumii 800, ogłoszenie wyników

Q! 15 Marca 2012 16:27

0 0

nokia lumia 800Orange zakończył kolejną akcję z serii testuj smartfona z Orange. Znane są już nazwiska testerów, którzy zatrzymają smartfon Nokia Lumia 800 na stałe.

O programie testowym Orange, w której 100 uczestników otrzymało do testów smartfony Nokia Lumia 800, szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Teraz Orange opublikował listę 50 testerów, którzy zatrzymają testowy egzemplarz telefonu na stałę. Ich nazwiska znaleźć można na tej stronie.




Chęć wzięcia udziału w testach Lumii 800 wyraziło 19,5 tys. osób. Najmłodsza miała 19 lat, a najstarsza 62 i jest w gronie zwycięzców. Testerzy napisali 1313 postów na blogach, było 2554 facebookowych komentarzy oraz 760 wgranych filmów wideo na kanał Dailymotion - poinformował rzecznik Grupy TP, Wojciech Jabczyński.

Zobacz:
dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu
test telefonu Nokia Lumia 800

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 1

    1.  2012-03-15 16:31:14

    Na moje to wielkie jaja są z tymi konkursami. Mozarta dostali ludzie, którzy nie wykonywali zadań konkursowych, a Lumie osoby, które nie miały nawet przygotowanej strony na omnie.to, co w dużej mierze miało być brane pod uwagę przy wybieraniu osób do testów. Wszystko widać jest brane losowo.

  • 1

    2.  2012-03-15 16:36:06

    Całe Orżnąć

  • 1

    3. ~  2012-03-15 16:41:10  host: z25-02.opera-mini.net

    W ogóle to wie ktoś dlaczego oni ciągle chcą te testy robić na tej dziwnej stronie omnie.to? Nie mają jakiejś innej normalnej platformy? A co do testów to słabe były, te masowe komentarze na jednej stronie zamiast bloga jak w przypadku Mozarta to nieporozumienie...

  • 1

    4.  2012-03-15 16:48:11

    orson, losowo? Ja myślę, że był inny klucz...

  • 0

    5.  2012-03-15 17:08:54

    @4 Tzn. chodzi o to, że telefonów nie dostali ludzie z najlepszymi stronami, z najlepszymi opisami, testami itd. Tylko w jakiś inny sposób to musi być rozwiązywane.

  • 0

    6. ~  2012-03-15 19:16:30  host: z11-09.opera-mini.net

    Telefony z tym systemem dostaja Ci ktorzy nie placa w terminie za rozmowy. Niech sie mecza z udziwnieniami.

  • 1

    7.  2012-03-15 20:37:46

    Przecież to jest akcja wizerunkowa Orange, w tym wszystkim chodzi o PR. Nie przyznają telefonów najlepszym testerom bo nie potrzebują prawdziwych testerów - dają zadania kreatywne i mało związane z telefonem jako takim. Teraz widziałem zadania tylko chyba z dwóch serii, ale wcześniej byłem na bieżąco, bo Mozarta sam testowałem - zadaniem było wszystko tylko nie ocena telefonu. Zresztą to, że najstarszy zgłaszający się do testów znalazł się ostatecznie w gronie zwycięzców też wskazuje na to, co jest celem tego wszystkiego - żeby o Orange zrobiło się głośno w różnych miejscach i środowiskach, a najlepiej w gronie potencjalnych nabywców tego telefonu. I ja się temu nie dziwię, bo po to firma wydaje kasę na promocję, żeby się promować - a nie rozdawać telefony.

  • 0

    8. ~bro  2012-03-17 11:44:00  host: user-188-33-166-54.play-internet.pl

    Ja byłem testerem i niestety musiałem zrezygnować - te zadania były uwłaczające wszystkie polegały tylko na zrobieniu reklamy nokii/orange + przy tym zrobienie z siebie idioty. Jak się zgłaszałem to myslałem ze to będzie na jakimś poziomie.

  • 0

    9.  2012-03-17 22:08:47

    Tak jak i w poprzednim testowaniu Mozarta. Mój znajomy był testerem Lumii - naprawdę zrobił filmiki na poziomie. A że nie miało to wiele wspólnego z prawdziwym testowaniem - patrz mój wcześniejszy wpis.

  • 0

    10. ~bro  2012-03-18 02:46:20  host: user-188-33-184-146.play-internet.pl

    a_lex: tak to prawda co napisales

  • 0

    11. ~Maciej  2012-03-18 13:52:24  host: aasf236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja sie zapisałem na test dzięki stronie telepolis.pl podając maila itd. po zakończonym już teście HTC Mozart (o tym tescie też nie wiedziałem), ale oczywiście nie zostałem poinformowany, że zamierzają testować Nokie Lumie 800, a gdy już sie dowiedziałem, że są testy to już było za późno. Brawo Orange. Najlepszą kampanią na testy była oferta Play testujsmartfona.pl pomimo kiepskiego telefoniku jakim był Huawei Ideos U800

Dodaj swoją opinię