Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: koniec promocji "Doładowanie za oglądanie"

Orange: koniec promocji "Doładowanie za oglądanie"

sirmark 31 Grudnia 2012 14:59

0 0

Z dniem 31. grudnia Orange kończy promocję "Doładowanie za oglądanie", w której za oglądanie reklam można otrzymać doładowanie konta.

Jak napisał na swoim blogu rzecznik sieci Wojciech Jabczyński usługa nie spełniła oczekiwań i bardzo niewielu klientów z niej korzystało.

W ramach usługi reklamy prezentowane są w blokach. W ciągu tygodnia można obejrzeć 5 bloków, każdy trwający 2 minuty. Po wyświetleniu bloku, użytkownik zostanie poproszony o odpowiedź na kilka pytań dotyczących prezentowanych produktów. Oglądając reklamy, w ciągu miesiąca można otrzymać doładowanie konta w wysokości do 25 zł.




Szerzej o usłudze pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji "Doładowanie za oglądanie" (plik .pdf; 74 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 1

    8. ~  2012-12-31 16:50:31  host: host-46-186-72-199.dynamic.mm.pl

    To była jedna z lepszych promocji SZKODA !!!

  • 2

    9.  2012-12-31 16:57:33

    Zaraz wyjdzie, że masa ludu z tego korzystała :)

  • 1

    10. ~  2012-12-31 17:05:20  host: host-46-186-72-199.dynamic.mm.pl

    Wcale bym się nie zdziwił...

  • 2

    11. ~  2012-12-31 17:06:25  host: v26-10.opera-mini.net

    Każda firma, a tym bardziej Orżnąć będzie oszczędzać w tych czasach, nie dajemy duzych przychodów jak kiedyś bo Play im zepsuł złodziejskie stawki za minutę, a że mało zarabiamy to mało też wydajemy. Trzeba nam prostszych ofert i to dotyczy wszystkich sieci, taryfy pakiety były dobre. Chyba Play stara się jakoś specjalnie nie blokować możliwości pakietow, doładowujesz i masz spokój.

  • 1

    12. ~gosc  2012-12-31 17:09:54  host: user-5-173-45-24.play-internet.pl

    ja tez korzystalem... :(

  • 1

    13. ~abc  2012-12-31 17:37:01  host: 82-160-108-130.tktelekom.pl

    zeby to miec trzeba bylo miec pakiet neta. Jak sie polaczylo adroida to juz wcinal kase z konta normalnie a dopiero jak sie wlaczylo reklamy to nie zjadalo. Bezsensu i wcale sie nie oplacalo

  • 2

    14. ~  2012-12-31 17:54:41  host: esw109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    13, co znaczy "trzeba było"? U mnie bardzo ładnie łączyło się przez WiFi. A promocji szkoda, nawet nie trzeba było reklam oglądać, tylko - puszczamy filmik, odkładamy telefon, w wolnej chwili odpowiadamy na pytanie i "next". Poza tym, w pewnym momencie coś im się porypało po mojej reklamacji, i doładowania promocyjne zaczęły mi się przedłużać o jakieś straszne wartości... teraz mam konto promocyjne ważne do 14.11.2018 :)

  • 2

    15.  2012-12-31 18:20:59

    Super to było, dzwoniło się za darmo. Ciekawe, czy likwidują rzeczywiście z powodu malego zainteresowania (w co mogę uwierzyć,bo żadne nowe reklamy sie nie pojawiały, czyli to REKLAMODAWCY nie byli zainteresowani), czy powodem są oszczędności.

  • 2

    16. ~  2012-12-31 18:30:10  host: v20-15.opera-mini.net

    lepiej napiszcie jak przedłużyc to konto promocyjne. Pierwszy sposób to chyba Skarbonka i przelew z niej na konto promocyjne. A inne?

  • 0

    17. ~  2012-12-31 21:39:08  host: v10-08.opera-mini.net

    16. Dwa razy doładować koncicho za minimum 25zł :-D

  • 0

    18. ~  2012-12-31 22:05:55  host: user-31-174-243-171.play-internet.pl

    2x to promocja.Jak się skończy to kicha.Pozostanie dzwonić po 3 minuty na Easycall.Ale tam też pewnie zamkną promo.

  • 0

    19. ~qwas  2013-01-01 11:57:07  host: 093105021069.skarzysko.vectranet.pl

    @16 doładowanie z tel z rachunkiem, jest 20% na promocyjne uruchomić masz za staż, doładowania co max 25 dni, zeby byl bonus,pierwsze doladowanie po aktywacji bez bonusu ewentualnie szukaj promocji, takie promo bywaja w roznych sieciach sklepow, np. Żabka, stacjach benzynowych, bankomatach Euronet, itp.

  • 1

    20. ~  2013-01-01 12:58:14  host: host-87-101-20-103.proxnet.pl

    ja doładowywałem 3 nr telefonów na każdy po 59zł w sumie wpłynęło z tej promocji no i skończyło się dobrodziejstwo - co następne do kasacji ?

  • 1

    21. ~  2013-01-01 17:18:39  host: ip-37-209-152-93.free.aero2.net.pl

    Również skończyła się promocja cocacolazplay. Z powodu ich rakietowo działającego systemu ostatni kod wpisałem ok. godziny 22. a sysytem przyjał kilka minut po północy i ststus przekazany do play.

  • 1

    22.  2013-01-01 18:34:56

    Ktoś kiedyś w komentarzach oferował przedłużenie ważności konta promocyjnego, jeśli nadal czyta telepolis, proszę o prv. Chętnie skorzystam, nawet za opłatą.

  • 0

    23. ~...  2013-01-02 01:16:59  host: host117.opteris.net

    Niewielu skorzystało, bo niewielu udalo sie tego gniota w ogole odpalic! U mnie w ogole nie przysylalo kodow aktywacyjnych!

  • 0

    24. ~  2013-01-02 06:19:46  host: V35-10.opera-mini.net

    swietna promocja. Korzystalo z niej masa ludzi. Szkoda, ae sie konczy. Mam nadzieje, ze pojawi sie jakas nowa, jeszcze lepsza, bo orange jest the best

  • 0

    25.  2013-01-02 10:03:11

    24 Ciekawe w czym? Uważaj, bo wazelina Ci się skończy.

  • 0

    26.  2013-01-02 10:23:25

    Zainteresiwanie bylo moze male, ale ze strony reklamodawców, choc i w to watpie, bo realny koszt 1 min w sieci to jakies max 5gr czyli w przeliczeniu na jedna wyswietlana reklame to moze z 1gr... Wielu ludzi korzystalo, ale jest "kryzys" i modne jest oszczedzanie gdzie mozna... Szkoda, bo korzystalem i zawsze to jakis bonus a i reklamy mimo wszystko tez troche sie zapamietywalo, co istotne dla reklamodawcow.

  • 0

    27. ~  2013-01-02 10:50:37  host: ip-84-39-175-131.free.aero2.net.pl

    @25, lepiej skup się na szukaniu nowych ofert, bo twój wychwalany Play kończy promocje a twoje wpisy na portalach świadczące o załamaniu psychicznym wraz zakończeniem Zbieraj Minuty są żenujące.

Dodaj swoją opinię