Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: koniec promocji Co druga minuta gratis

Orange: koniec promocji Co druga minuta gratis

Q! 18 Lipca 2012 18:21

0 0
W dniu 17. sierpnia Orange wyłączy promocję Co druga minuta gratis.

Osoby, które aktywują usługę przed tą datą, będą mogły korzystać z niej zgodnie z terminem ważności, czyli przez kolejne 30 dni.

Od dnia 18. sierpnia Orange zapowiedział wprowadzenie nowej odsłony promocji.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    25. ~  2012-07-18 20:30:44  host: ip-78-30-104-107.free.aero2.net.pl

    @23, nic nie będzie zmuszać, mogę zapłacić 69gr a równo znacznie nie muszę dzwonić w ten dzień i nic nie zapłacę. Zrozum że mam wszystkich w Plusie i mi się to opłaca.

  • 0

    26.  2012-07-18 20:31:23

    20 tak tak zamurowało? od 24 lipca 69gr więc nie źle mi tanio:) jak zwykle znów dziecko nie doczytał (nie wspomne o regulaminie) i sieje tą propagande 29gr. Będzie historią za 6 dni.

  • 0

    27. ~WeBeR  2012-07-18 20:33:42  host: user-109-243-253-23.play-internet.pl

    @25, Ja nie oceniam czy to będzie Tobie opłacać czy nie, ja tylko informuję Cię jak jest w tych taryfach

  • 0

    28. ~heyah fan  2012-07-18 22:07:58  host: 77-253-77-190.adsl.inetia.pl

    Ja tylko nie zazdroszczę tym bidulkom w BOK-ach :) Oni już chyba sami nie wiedzą co która promocja oznacza, która jeszcze działa a która już nie ;) Nie jestem ich klientem ale czytając newsy na telepolis sam się już pogubiłem w tym wszystkim. Orange to z pewnością nie jest sieć z przejrzystą ofertą i prostymi zasadami. Temat na pracę magisterską :)

  • 0

    29.  2012-07-18 22:23:55

    Co raz gorzej w tym Orange,chyba nigdy tam nie wrócę :P

  • 0

    30. ~Słoneczny  2012-07-18 22:46:14  host: 89-77-234-215.dynamic.chello.pl

    A było kiedyś tak pięknie, "Jedna Idea' z prostymi zasadami. Ale weszła pomarańcza i porobiła dziesiątki głupich i krótkich promocji. Tylko emeryt ma czas żeby to wszystko rozpracować.

  • 0

    31.  2012-07-18 23:15:05

    Niby wakacje, a panowie w Orange jeden drugiemu podrzuca nowe po(wy)mysły, zamiast jechać na urlop. * Co do tej oferty-cóż poczekajmy na jej nową odsłonę, a szkoda by było gdyby jej miało zabraknąć. To jedna z najprostrzych metod obniżająca koszty dłuższych rozmów, zwłaszcza do plejaka.

  • 0

    32.  2012-07-18 23:17:41

    30 - no rzeczywiście. Emeryci nie mają innych zmartwień, jak śledzenie pakietów i promocji. Może odstaw to , co bierzesz? Akurat się składa, że wchodziłem w prepaida Centka, gdy pojawiła się Jedna Idea. Standardowy cennik: minuta 75 gr, sms 20 gr, MMS 40 gr, w roku 2005. No i pakiety na rozmowy, smsy i dane z rabatem 50% wewnątrz sieci. http://www.orange.pl/binaries-http/PL/Binary2/1957828/4009633045 .pdf. Nie wiem, czy to było takie ekstra. Dopiero wejście Nowego Go, może nie najtańsze, ale najwygodniejsze, pozwoliło mi na swobodne korzystanie z telefonu. A z dzisiejszych ofert Orange, poważam tylko OFnK. Reszta jest tak zakręcona, że nie chce mi się ich analizować. Z resztą, co chwila się tam coś zmienia, wzajemnie wyklucza, a OFnK, przynajmniej jest w miarę stabilną sprawą.

  • 0

    33. ~Słoneczny  2012-07-18 23:39:20  host: 89-77-234-215.dynamic.chello.pl

    @32. I po co ten sarkazm? Jedna Idea była bardzo fajna, bo była prosta i była właściwym kontratakiem dla Heyah. Orange Go? Wtedy każdy brał Heyah, która biła konkurencję na łopatki. Nie twierdzę że oferta "O" jest kiepska. Ale to oferta, która raczej utrzymuje starych klientów, a w żadnym wypadku nie przyciąga nowych.

  • 0

    34. ~  2012-07-18 23:48:04  host: z57-16.opera-mini.net

    Orange Go to akurat bardzo fajna taryfa, moim zdaniem bardzo wielu dobrych klientów przyciągnęli właśnie tym GO, tylko dziś z tą ofertą jest jeden problem, jest już stosunkowo stara i cennik jest taki sobie, żeby nie powiedzieć że w porównaniu do konkurencji to wypada to nawet słabo, bo czysta Heyah ma lepszy cennik niż ta oferta po doładowaniu 100zł, nie wspominając już o reszcie, bo wtedy już nawet POP jest lepszą ofertą. Szkoda że opuścili wsparcie dla tej taryfy, mój znajomy właśnie woli konkurencyjną ofertę niż ładować tylko stówami nie mając tak naprawdę nic ciekawego w zamian.

  • 0

    35. ~  2012-07-19 01:47:55  host: user-31-175-46-107.play-internet.pl

    Niech będzie również koniec Orandż.

  • 0

    36. ~iPhnoe4S  2012-07-19 03:54:15  host: user-109-243-99-217.play-internet.pl

    Bardzo profesjonalna sieć. Informuje z miesięcznym wyprzedzeniem o zmianach:) Posiadanie numeru w tej sieci to prestiż. Nawet nie trzeba ładować karty przez cały rok. W sam raz do mojego budzika:D A taki Play wymaga wydawania 5zł na rok. Ucz się Playu od Orange:D

  • 0

    37. ~  2012-07-19 10:23:53  host: 77-255-98-5.adsl.inetia.pl

    36@ Orange to prestiż? Nigdy. Tyle nerwów co mi ta sieć zjadła to tylko ja wiem. Ciągle sieć zajęta lub ja poza zasięgiem chociaż full zasięg. Za Idei tego nie było. Mam znajomego w Orange i czy to Kraków czy wieś dalej się zdarza komunikat abonent poza zasięgiem. Tak jak kiedyś u mnie. Różne telefony i to samo. Jakoś w Play tego nie mam chociaż mam słabszy zasięg i to na 2G Play

  • 0

    38. ~  2012-07-19 13:08:09  host: anon.xmission.com

    Ostro jadą pomarańczowi. Biedakom się pewnie znowu lampki grzeją na BTsach. Jak znam życie to "nowe" znaczy duuuuużo gorsze. A klienci prepaidów będą musieli napisać sobie nowe książki ściągi, żeby korzystać z pakietologi oranżadowej. Na mnie osobiście tym co robi ta sieć w prepaid działą odpychająco. Podobnie jak PF z komplikowaniem prepaid tzn z mnożeniem bytów taryfowych i pakietów, które w jednych taryfach działają, a w innych nie.

  • 0

    39. ~  2012-07-19 13:17:56  host: v21-13.opera-mini.net

    @28 A w tmobile jest niby lepsze?

  • 0

    40. ~kurp?  2012-07-23 11:32:58  host: 078088096087.lomza.vectranet.pl

    Jak widać temat jest nieważny, byleby prowadzić dyskusję o niczym!

  • 0

    41. ~  2012-07-24 14:37:22  host: a3-me.krak.tke.pl

    Szkoda promocji, ale faktycznie - 30 - masz rację. Może nie emeryt, ale bardzo to pokomplikowane. Dlatego teraz jestem w prepaid Heyah - tam przynajmniej wiem, że jak coś aktywuję to na 30 dni i mam spokój.

  • 0

    42. ~barry  2012-08-17 08:46:01  host: 213-238-121-242.adsl.inetia.pl

    Pod moim oknem jest miejsce zabaw dzieci z okolicy. One kłócą się w tym samym stylu, które przedszkole lepsze, albo które z nich gra lepiej itd. jak niektórzy tu na wpisach o to, która sieć lepsza "Play i kategorycznie nie Orangutan", "A właśnie, że nie nie. Moja mama ma Orange i zawsze się może do mnie dodzwonić jak idę z grupa w przedszkolu na śniadanie, a tato Marcina ma Pleja i nie może się nigdy do niego dodzwonić, bo gubi zasięg...". Panowie bravo

  • 0

    43. ~  2012-08-18 20:52:02  host: z37-05.opera-mini.net

    Dzisiaj 18.08 i gdzie ta zapowiedziana nowa odsłona?! :-(

  • 0