Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Koniec promocji 6 miesięcy za darmo dla przenoszących numer

Orange: Koniec promocji 6 miesięcy za darmo dla przenoszących numer

Piszemy o tym pierwsi LuiN 9 Marca 2015 17:30

4 6

Sieć Orange postanowiła z końcem marca zakończyć promocję 6 miesięcy za darmo przy MNP - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.



Darmowy abonament przez 6 miesięcy dla przenoszących numer z innych sieci wrócił do Orange 11 sierpnia 2014 roku. Promocja miała obowiązywać do końca 2014 roku, jednak sieć przedłużyła ją na kolejne miesiące.




Jak dowiedzieliśmy się, kolejnego przedłużenia promocji już nie będzie i skorzystać można z niej tylko do końca marca. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle zostanie ona ponownie uruchomiona.

100% rabat przez 6 miesięcy otrzymać można dla planów Smart Plan II Halo 59,98, Smart Plan Halo II 69,98 i Smart Plan II Multi 89,98. Promocja dotyczy umów zawartych na okres 24 miesięcy. Nie łączy się z kodami zniżkowymi z innych promocji oraz wyklucza z promocją Przenieś numer do Orange. Dostępny jest za to zakup telefonu na raty.

Zobacz: Orange - darmowy abonament przez 6 miesięcy dla przenoszących numer

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 20
  • -2

    1. ~ggrree  2015-03-09 17:48:31  host: awu103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Będzie trzeba czakac na kody 30 procent na cały okres umowy na gruponie.

  • -3

    2.  2015-03-09 18:38:27

    I dobrze, Orange nie jest fundacją, która finansuje abonamenty. To kilkaset zł strat dla JEDNEGO numeru MSISDN. Zaoszczędzoną kasę wyda na reklamy NJU.

  • 3

    3. ~X  2015-03-09 18:48:55  host: apn-5-60-4-116.dynamic.gprs.plus.pl

    trzeba będzie zapłacić za 800tke i 2600, wiec promocje czas zakończyć :)

  • 1

    4.  2015-03-09 19:30:12

    koniec promocji darmowego LTE na koniec marca, ciekawa zapowiada się wiosna w orange, może jednak nas zaskocz orange, poczekamy zobaczymy, czym jeszcze nas uraczą.

  • 1

    5.  2015-03-09 19:47:50

    4@ sylwek: WAŻNY NEWS - Telepolis o tym nie wspomina: promocja nielimitowanego LTE po wyczerpaniu pakietów MB/GB została PRZEDŁUŻONA do 15 kwietnia 2015 (czyli promocja potrwa o 2 tygodnie dłużej).

  • 1

    6.  2015-03-09 19:49:00

    Zobaczcie informacje na stronach nju mobile, albo ich najnowszą reklamę, tam jest info o czasie trwania promocji LTE.

  • 0

    7.  2015-03-09 20:38:21

    Jedno się kończy , a drugie się zaczyna . Przecież nie może być pustki , wejdzie coś nowego .

  • 0

    8. ~Czupakabra  2015-03-09 22:02:55  host: apn-46-77-124-118.dynamic.gprs.plus.pl

    A ja dostałam od Orange 9 miesiecy abonamentu za 0 zł. I abonament za 20 zł netto no limit. Dlatego przeniosłem z plusa 5 numerów.

  • 0

    9. ~mirekb  2015-03-09 22:10:31  host: public-gprs515178.centertel.pl

    po regulaminach ich poznamy..gdyby za 20zl bylo nielimitowane lte do kazdego simu ofn to bym sie skusil-oczywiscie gdyby w powiecie kieleckim zasieg1800 byl wiekszy

  • 1

    10. ~y  2015-03-09 22:12:32  host: user-164-126-113-215.play-internet.pl

    Powinni teraz dać promocję : Zapłacimy ci za zatrzymanie numeru w naszej sieci :)

  • 0

    11.  2015-03-09 22:47:28

    I zdaje się łączy też ze zdjęciem simlocka za free

  • 0

    12.  2015-03-10 07:50:23

    Dobrze, że wreszcie komentarze o Orange nie wiążą się z toną hejtu.

  • 0

    13. ~apple pink  2015-03-10 08:03:34  host: public-gprs516408.centertel.pl

    Piszemy o tym pierwsi-to jest dobry tekst. A może piersi lub piesi?:P

  • 0

    14.  2015-03-10 08:31:12

    Orange od dłuższego czasu dawało najlepsze warunki dla przechodzących szczególnie jak ktoś chciał fajną słuchawkę w dobrej cenie.Być może doszli do wniosku że czas dostosować się do mniej atrakcyjnej dla klienta konkurencji.

  • 1

    15. ~pablosox123  2015-03-10 12:44:26  host: 77-255-58-121.adsl.inetia.pl

    Orange nigdy więcej,siec gdzie poza granicami wawy zasięgu nie ma.

  • -1

    16.  2015-03-10 12:52:09

    15 - u mnie na prowincji Orange ma całkiem dobry zasięg. Znacznie lepszy niż jeden z popularniejszych operatorów MNO ;-)

  • -1

    17. ~matraf  2015-03-10 12:54:47  host: undef-67-1.c-si.fr

    Witam,

    W sierpniu 2014 kończyła mi się umowa w play. Musiałem z różnych przyczyn kupić abo z telefonem. Upatrzyłem sobie Lumie 925. Przeanalizowałem wszystkich operatorów t-mobile, plus, play, orange. Abo z telefonem i bez telefonu etc. Wyszło mi, że jak przeniosę się do orange abo 89.98 pln telefon za 99 pln(jakaś promocja na telefon bo normalnie chcieli 300 pln). To w orange okres 24 msc abo + telefon wyjdzie mi najtaniej. Byłem zwolniony przez 3 msc za abo.
    Więc to orange nie takie złe, jak się dokładnie przeanalizuje. Nie udało mi sie załapać na 30% zniżki z groupona, ale i tak jestem zadowolony. Zawiodłem się na playu, bo dla przedłużającego umowę nic ciekawego nie mieli. W totalu mi wyszło 415 pln więcej niż w orange.

  • -1

    18.  2015-03-10 13:02:41

    Matraf. A jak jakość połączeń? Wyraźniej słychać rozmówcę? Czy nie zwróciłeś na to uwagi?

  • -2

    19. ~matraf  2015-03-10 14:07:18  host: undef-67-1.c-si.fr

    Calm7. Zwróciłem uwagę na jakość rozmów. Mieszkam w Łodzi, nie ma problemu z zasięgiem 3g i LTE. Nawet powiem, że orange lepiej wypada niż play(w play miałem czasem pogłos). Oczywiście mam świadomość, że może gdzieś w Polsce lub na jakimś obszarze z orange może być problem. Tak obiektywnie jako zwykły użytkownik, nie widzę problemów z jakością.

    Zostałbym pewnie w play, ale ofertę orange zaproponowało lepszą i to sporo.

  • 1

    20. ~Dwudziestywpis  2015-03-10 15:09:03  host: alien1.bauer.pl

    Aż się nie mogę doczekać raportu migracji numerów za drugi kwartał...

Dodaj swoją opinię